Menu

Bug s 3. kapitolou

Přišli jste na nějaký fígl nebo bug? Pochlubte se.
Příspěvekod Martin Putzer » stř 12. lis 2014 19:56:57 » Bug s 3. kapitolou
Mám tu jeden problém. Vždycky když dám ve 3. kapitole v dialogu s Riordianem nejdřív ,,Buď zdráv mágu" tak zizí možnost ,, Poslal mě Saturas" . Pak se určité postavy neobjevují u ohnisek a pak v pozdějších kapitolách kde mají třeba jít vyčistit Svobodnej důl, tak odkecaj tyhlety dialogy z ohnisek. Třeba Milten furt chce ten talisman a já jsem ho třeba prodal. Nedá se tohle nějak řešit ?
BZh11AY&SYJi˛W ?€@…0@ ?ď˙° PŠ†šôÔjžM•<jŚŚ™S)±O
<ŁÂ‡`ßQ·ť
ÖmÍ:´ˇ" €Ôˆ¤˘ˇäěeÓJűF˝&ŠŻĂsˇoTzßWGWN„˘ˆi¸dĂ" ľiŔ'Řň™‘ó"ifºٜp˜,€ć°ô.Ł˝ÇÇA˝ŮĂKcń4u#qÝY×R¶Ú#Ç~÷I&3Aˆó­QD˘ŕ·Ocߡ,źäA r aă{5°ŞËň—ŘoĄşÇżß9ÝBGj¤–Đ ;‚ ´f\XZ«QW‡ëvA*łĹÝłďť`é}Ă"ˆ@îÚ7f1ťq˘rń©Ć¶¨Eľ/I˘*­ť+—ÓR آęăŃđ¬;D dł%›üHŮJÍĚĂ‹ą"ś(H%4Ů+€

Použita komprese BZ2.
Martin Putzer
Uživatel

Příspěvekod Emperor » stř 07. led 2015 14:38:34 » Re: Bug s 3. kapitolou
Prokecnul jsi pořádně Saturase? Jestli ti tam nějaký dialog nezůstal viset ...

Amulet Miltenovi dávat nemusíš abys postoupil ve hře, v podstatě se všechna ohniska dají sehnat bez pomoci Miltena, Diega, Gorna či Lestera.

Trolí kaňon - pomocí svitku telekineze
U kruhu - z nemrtvého strážce - buď kouzlem zničení nemrtvého, větrná pěst nebo zbraní na blízko - musíš mít dost síly a silnou zbraň, abys ho zranil
Rozvaliny kláštera - ohnisko v truhle, klíč od ní najdeš v truhle pod klášterem
Pevnost - stačí proměnit se v krvavou mouchu a doletět si pro ohnisko nebo pomocí svitku telekineze

když všechna ohniska odevzdáš Saturasovi, měl by ses dostat do 4. kapitoly
TD = BD + [(BDxMana)/Ec] + PID

TD - total damage, BD - basic damage, Ec - Emperorova konstanta, PID - damage per interval
Emperor
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

Příspěvekod Martin Putzer » čtv 29. led 2015 21:21:27 » Re: Bug s 3. kapitolou
Saturase jsem prokecl, ale nic, ty ohniska se sice daj sehnat bez jejich pomoci, ale postavy pak říkaj dialogy z úkolů a musím s nima jít ve 4. kapitole na místo, kde ten úkol měl být. A Riordian mi takhle navíc neodevzdá permanent lektvary. A ještě, Miltena, jsem si musel vložit marvinem, aby se později dostal do těch komnat mágů vody. Prostě se tohle děje, a musím ty úkoly dělat jakoby ještě jednou.
BZh11AY&SYJi˛W ?€@…0@ ?ď˙° PŠ†šôÔjžM•<jŚŚ™S)±O
<ŁÂ‡`ßQ·ť
ÖmÍ:´ˇ" €Ôˆ¤˘ˇäěeÓJűF˝&ŠŻĂsˇoTzßWGWN„˘ˆi¸dĂ" ľiŔ'Řň™‘ó"ifºٜp˜,€ć°ô.Ł˝ÇÇA˝ŮĂKcń4u#qÝY×R¶Ú#Ç~÷I&3Aˆó­QD˘ŕ·Ocߡ,źäA r aă{5°ŞËň—ŘoĄşÇżß9ÝBGj¤–Đ ;‚ ´f\XZ«QW‡ëvA*łĹÝłďť`é}Ă"ˆ@îÚ7f1ťq˘rń©Ć¶¨Eľ/I˘*­ť+—ÓR آęăŃđ¬;D dł%›üHŮJÍĚĂ‹ą"ś(H%4Ů+€

Použita komprese BZ2.
Martin Putzer
Uživatel