Menu

Do Starého Tábora po 4. kapitole (Bez teleportu)

Přišli jste na nějaký fígl nebo bug? Pochlubte se.
Příspěvekod Doctor » úte 13. kvě 2014 14:03:40 » Do Starého Tábora po 4. kapitole (Bez teleportu)
Tu je návod ako sa dostať do Starého Tábora po 4. kapitole bez teleportu od Xardasa. Pri južnej bráne Tábora stojí Bloodwyn a jeho mafia . Tých sa zbavte to už je na vás ako. Keď bude cesta voľná stačí "použiť" elixír rýchlosti a prudko sa rozbehnúť proti bráne . Prejdete cez ňu , a tadá ste v Starom Tábore . Naspäť to funguje rovnako. Have fun.
Doctor
Uživatel

Příspěvekod Dolero » úte 13. kvě 2014 14:28:51 » Re: Do Starého Tábora po 4. kapitole (Bez teleportu)
Nebo použít svitek proměny, přijít úplně k bráně a proměnit se zpět na člověka... Hráč se objeví za bránou... :)
Valašská trojka: já, ona, slivovica
https://i.gyazo.com/a6feb9c25f92cbac313 ... 99e609.gif
Dolero
Uživatel

Příspěvekod george » úte 13. kvě 2014 14:33:32 » Re: Do Starého Tábora po 4. kapitole (Bez teleportu)
Nejlehčí je si koupit svitek proměny v krvavou mouchu.Hradby jdou na většině místech přeletet a bez problémů se dá kolem všech prokličkovat až do kláštera kde jsou mrtví mágové a tam žse proměnit.Takhle přes bránu to je dost blbé,protože všude je kolem dost stráží.Jak říkám,p.okaždé zaletím k mágům,vezmu všechyn jejich věci hlavně teda okradu torezze a všechny lektvary a svitky a portnu se třeba do bažin.
george
Uživatel

Příspěvekod Doctor » úte 13. kvě 2014 15:00:37 » Re: Do Starého Tábora po 4. kapitole (Bez teleportu)
Stráže nebudú robiť problémy už v tom levely, ktorý je v 4. kapitole . A jediné stráže , ktoré na vás budú útočiť sú tie v hrade. Ostatné predomnou utekali , ale to už záleží na tom levely . A takto aspon neminiete zvitok premeny. A ak mám ešte poradit tak nieje na škodu vyzabíjať celý Old Camp . Kedže takto si nahrabete dosť surovín , a celkom slušnú zbraň Ravena a parádne expy z Gomeza.
Doctor
Uživatel

Příspěvekod Dolero » úte 13. kvě 2014 15:04:02 » Re: Do Starého Tábora po 4. kapitole (Bez teleportu)
Tak nejhlavnější je Scarův meč a Innosův hněv a potom ještě dost věcí z chrámu... A dost expů je i z těch dalších (Raven, Scar, Arto, Bartholo) ... Já je vždycky musím sejmout lukem, jelikož je zmlátím v 1. kapitole a chci vytřískat ještě nějaký exp :D
Dolero
Uživatel

Nechcem kaziť tip ale cez bránu sa dá dostať cez kraj (asi aj cez stred) úplne normálne bez použitia lektvarov alebo zvitkov. Netreba ani použiť úkrok. On sa proste cez tú škáru precucne.
pkudelaman
Uživatel

Dá se tam dostat i tak, že pomocí akrobacie skočíte na bránu (ne vždy se povede)
Stejně by mě ale zajímalo: NA CO? Proč do Starého tábora vůbec chodit?
Od Scara po kopáče to beztak máte už od 1/2 kapitoly vybitý, snad jen ty lektvary u mágů...:)
Kůň sinavý, a jméno jeho jezdce Smrt, a svět mrtvých zůstával za ním.

-Kniha Zjevení
marco5445
Uživatel

No já tam chodím právě kvůli těm lektvarům ... a ještě oberu toho obchodníka naproti (Skip?), jen si musím přitom uspat Stonea ... většinou tam podlezu jako štěnice ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Je pravda, že těch lektvarů je tam opravdu dost, ale stejně... V této části už je z tebe prakticky milionář :D Tak se mi zdá, že už brát všemožný cetky ani nevyplatí :D
Kůň sinavý, a jméno jeho jezdce Smrt, a svět mrtvých zůstával za ním.

-Kniha Zjevení
marco5445
Uživatel

Nevím jestli to už tady není ale dá se tam taky dostat jako žravá štěnice mezi kůli nebo mříží brány ale !!! POZOR !!!
nezkoušejte se dostat přes stráže kde hlídá Thorus ani přes strže ke Gomezovi protože ty lidi vás buď nějakým spůsobem zašlápnou nebo zasřelí kuší.

Jen pro info. dokáže žravá štěnice lézt po zdech nebo stropech ?
Dragnhunter
Uživatel

Dragnhunter píše:Jen pro info. dokáže žravá štěnice lézt po zdech nebo stropech ?

Nedokáže.
Dolero
Uživatel