Menu

Jak na EXpi ve starém táboře

Přišli jste na nějaký fígl nebo bug? Pochlubte se.
Příspěvekod Raben » pát 23. pro 2011 19:17:09 » Jak na EXpi ve starém táboře
Chtěl bych si udělat co nejvědčí level než vytáhnu paty ze starého tábora :D Prosím pište sem co nejvíc typů jak získat expi .

1)Když vytasíte meč před stráži hradu a rychle proběhnete nechají vás...Dejte zprávu mágovi a máte asi 300 expů(omlouvám se jestli jsem to popletl :D .

2) Když vykouříte první drogu dostanete asi 10 EXP.

3)Omračte někoho(dostanete exp)a až se probere zabte ho lukem(exp dostanete znovu).

PROSÍM UVÁDĚJTE DALŠÍ MOŽNOSTI...
Raben
Uživatel

Příspěvekod Matjgr » pát 23. pro 2011 19:22:28 » Re: Jak na EXpi ve starém táboře
Třeba když jsou kopáči v chatrči stačí se postavit do dveří a nemají kudy utíct.Pak už je jednoduše zmlátíte :) :) :D !!!
Matjgr
Nováček

Příspěvekod Raben » pát 23. pro 2011 21:38:25 » Re: Jak na EXpi ve starém táboře
To je podle mne blbost........stejne vzdy zdrhne i přes mne 8-)
Raben
Uživatel

Příspěvekod Jémák » pát 23. pro 2011 21:42:48 » Re: Jak na EXpi ve starém táboře
dle mého na začátku nemá cenu někoho vraždit, zvlášť, když vás napadnou všichni - přijdete buď o nějaké úkoly anebo o možnost obchodování - asi bych si to nechal na dobu, kdy dostanete runu do Starého tábora.. celkově bych spíše splnil všechny možné úkoly a vyzabíjel co možná nejvíce mapy - pak teprve se někam přidal.. monstra se v nějakém množství respawnují, takže takto proběhnete mapu v každé kapitole a je to lepší, než vraždit hned na začátku.. :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Raben » ned 25. pro 2011 15:07:26 » Re: Jak na EXpi ve starém táboře
No možná to je ta lepší volba no....je pravda že když ve starém táboře někoho sejmu tak po mne jde zachvilu cely tabor :lol:
Raben
Uživatel

Příspěvekod Kapos » pát 06. dub 2012 17:26:37 » Re: Jak na EXpi ve starém táboře
1. Tak rozhodně pobij bestie po cestách mezi tábory.
2. Navštiv loviště mrchožroutů Draxe. (Cesta od překladiště zboží)
3. U vodopádu jenž vede od Nového tábora je několik goblinů.
4. Až budeš silnější ( lvl 3+) tak navštiv les u loviště mrchožroutů. (vyhni se Stínovce a jedněm bestiím)
5. Zkus les nad sektářským táborem. Hojný počet vlků a mrchožroutů. (v zadní části skřetí psy, pozor.)

Vím, že to nejsou zkušenosti které lze načerpat ve Starém táboře. Ale vypsal jsem ti několik míst kde je hojný počet zvěře které lze vybít. Samozřejmě to není nic moc. Ale na začátek to není problém a několik dalších úrovní ti to určitě přidá.
Jinak, jak pravil Jemák. Ve Starém táboře není krom několika úkolů nic, na čem by jsi mohl vytěžit pro svůj začáteční level.
"Všechno bude dobré, řekl šašek se slzami v očích."
Kapos
Uživatel