Menu

Golemové v G1

Přišli jste na nějaký fígl nebo bug? Pochlubte se.
Příspěvekod r.zikmund » čtv 28. črc 2011 22:07:28 » Golemové v G1
Až donedávna jsem myslel, že jediní golemové v G1 jsou ti 3 před Xardasovou věží a golem mostu, nedávno jsem ale objevil DALŠÍHO KAMENNÉHO GOLEMA v ruinách staré citadely (tam, kde zachráníte Ur-Shaka), když zmáčknete tlačítko na stěně, tak se propadnete přímo před něj. A když ho zabijete tak vám zůstane i jeho srdce.

Pak mě napadlo: "Co když jsou někde další golemové jako ti u Xardasovy věže někde poschovávaní", což se může hodit protože na používání kouzle z jejich srdcí (tuším větrná pěst, ohnivá koule, a ledový blok) nepotřebujete magické kruhy.

Hledal jsem i jinde po kolonii ale další štěstí jsem neměl, ale třeba tento článek nějakého blázna navede k tomu aby kousek po kousku prohledal celej svět z G1.

P.S: teď už jenom doufám že to tady nikde neni abych se tady parádně neztrapnil :D
r.zikmund
Nováček

Příspěvekod Xko » pát 29. črc 2011 5:26:22 » Re: Golemové v G1
další golemové v G1 už nikde bohužel nejsou :|

pouze kamenný golem pod citadelou, na mostě před horskou pevností a před Xardasovou věží + ohnivý a ledový. 5 golemů na hru není moc když se nad tím teď zamýšlím...
Xko
Uživatel

Příspěvekod Fidla » pon 12. zář 2011 17:53:23 » Re: Golemové v G1
Golemy si můžeš vyčarovat ;) a jinak-o citadele alespoň já vím.. co se golema týče
Po letech neaktivity jsem se vrátil na fórum :)
Fidla
Uživatel

Příspěvekod Mike1 » úte 13. zář 2011 21:21:24 » Re: Golemové v G1
Ano, je jich jen 5.
A to je poměrně málo, vzhledem k tomu, kolik jich je třeba v G2 kde je i nový typ- bažinný, nebo v G3
Mike1
Trvalý ban

Příspěvekod Kapos » ned 18. pro 2011 18:56:15 » Re: Golemové v G1
Ano, je jich málo. Ale když si uvědomíte že před bariérou tam byli královští vojáci a mágové. Dokonce i Horská pevnost (možná s obyvateli). A s tím, že kolonie není až tak velká si myslím, že v tom malém místě jich bylo hodně zabito. (Když třeba ohrožovali trestance a vojáky).
A navíc, Golem je obrovská magická bytost, není tak častá a obyčejná jako vlk a mrchožrout. Takže se nedivím, že jich tam není víc. To je jako kdyby v G2 bylo třicet draků, i s tím že jsou (né)tak častí.
Možná proto, že jsou neobvyklý, a zvláštní skoro jako draci a další mocné stvoření, možná proto jich není na jednom místě hodně. Přeci jen, kolonie není obrovská, proto jich je mále na malém území.
Jsou prostě ojedinělí.

To dává smysl, nemyslíte ? :)
"Všechno bude dobré, řekl šašek se slzami v očích."
Kapos
Uživatel

Příspěvekod Dragnhunter » čtv 18. čer 2015 20:41:35 » Re: Golemové v G1
Ano Golemů je jenom 5.
Ano dajíse vyčarovat.
ALE co když jsem Xardase úplně o Golemy několikrát vykoupil a pak je zabil (narozdíl od G2 atd. před vámi akorát prchají).

Doporučuji si je koupit pak u Xardase akorát seskočit pod žebřík (přejdete od Xardase do vedlejší místnosti) a tam čarovat a zabíjet,čarovat a zabíjet,čarovat a zabíjet,čarovat a zabíjet a potom máte tolik zkušeností že by se z toho jeden mále POS..AL.

Jediný malý problém je z manou když nemáte dost lektvrů nebo he nechcete plácat ale na te EASY fígl snad přijdete #
Můžete zkusit i démony ale narozdíl od ostatních dílů za ně máte jen 500 zkušeností což je na konec hry docela ubohé. Dobrá legrace je vlastně ještě z kostlivci. Když vyvoláte všechny armády temnot a kostlivce (che to HODNĚ many nebo lektvarů NEBO obojí) tak potom stačí jen SEKAT SEKAT A SEKAT. Je bžunda když všichni kostlivci kolem vás běhjí a nemají kam utéct jen za to není takové množství zkušeností jako za Golemy (myslím) ale za tu legraci to stojí. :wink: :wink: :wink: :D

# Pro ty nejnatvrdlejší: TELEPORTUJTE SE DO NĚJAKÉHO TÁBORA (pokud vím Xardas postel nemá) TAM SE VYSPĚTE HURÁ ZASE ZA XARDASEM. TAM ZASE ZNOVA ZNOVA A ZNOVA!!! JASNO ? :evil: :evil: :evil: :evil:
Dragnhunter
Uživatel