Menu

tráva z bažin

Přišli jste na nějaký fígl nebo bug? Pochlubte se.
Příspěvekod Sirkovnice » pon 31. led 2011 20:53:59 » tráva z bažin
Zdravím! Tak sem se rozdhodl že si zahraji zas G1 a půjduza spáčovo bratrstvo,normálně sem splnil ukol kdy musíte donést 100 kusů trávy z bažin tomu "druhému nejhlavnějšímu muži bratrstva" a pár dalších ukolu,stal sem se novicem, no a v druhé kapitole sem se nudil a šel zase za těma zběračema trávy,řekl sem žě ten alchymista (jméno si nepamatuji) potřebuje další dodávku a vyinkasoval sem od nich dalších 100 kusů trávy - není to špatné přilepšení a navíc sem to tu ještě nevidělže by to někdo psal. :-)
Obrázek
Sirkovnice
Uživatel

Příspěvekod Dragnhunter » pon 27. říj 2014 8:51:04 » Re: tráva z bažin
Já když tohle plnil tak nevm jak ale první skupina mi dala 100. Ve druhé kapitole zase 100 a když jsem ho zabil tak v něm bylo další 100 . Ta druhá skupina s krvavýma mouchama byla vlastně to samé. Zmlátil jsem ho a 100 trávy. Zasbil mouchy a on mi dal další 100 trávy. Po zabití už neměl nic ale když si vezmete že Cor Calom (nebo tak nějak) chtěl 200 a já mu mohl dát 500 tak je to asi trošku buglí :-) . Ono to ale ani moc nevadilo protože jsem to splnil až když byl u spáče takže jsem mu to stejně nemohl dát. Konec hry tak to ani nevadilo :-)
Dragnhunter
Uživatel