Menu

jak se dostat do hradu hned od začátku

Přišli jste na nějaký fígl nebo bug? Pochlubte se.
Příspěvekod Kapos » pát 29. říj 2010 8:45:05 » jak se dostat do hradu hned od začátku
No tak sem tak skoušel ruzný kraviny v gothicu a skomal jsem si to,nevim jestly to tu už je tak jestly jo tk sorry mno.
Až nazačátku (nejen na začátku) budete před hradem starého tábora tak zajděte k diegovi do chatrče a vyspěte se do půlnoci,o půlnoci by tam měl být diego tak ho začnetě bít třeba mečem jedno čím (on vám nic neudělá) a po krátkém mlácení vyběhnete s chajdy a utíkejte na bránu protože stráže jdou k té chajdě za tebou a hned jak přestanete nlátit oni pujdou zpátky tak musíte rychle utíkat a vběhnout za bránu než stráže dojdou zpátky. potom běžte do kasáren tam kde sedí bullit tak nadruhé starě chodby otevřete dveře a vyspěte se, druhý den ráno už jen za miltenem s dopisem a hotovo :twisted: :D
"Všechno bude dobré, řekl šašek se slzami v očích."
Kapos
Uživatel

Příspěvekod krepak2 » úte 16. lis 2010 18:28:44 » Re: jak se dostat do hradu hned od začátku
to je hustý , ale ja to udělal jinak
asi je to bug ale proskočil jsem do horní části skrz zed nad arenou jak je Scatty
krepak2
Nováček

Příspěvekod Stone » úte 16. lis 2010 18:53:56 » Re: jak se dostat do hradu hned od začátku
ještě jednoduší "verze" prvního nápadu je, vytasit zbraň a proběhnout kolem stráží....ti také automaticky vytasí zbraně a nebudou vás logicky "obtěžovat" s rozhovorem, jakmile jste za bránou, zbraň schovte a je to :wink:
Stone
Uživatel

Příspěvekod Raben » ned 25. pro 2011 15:27:59 » Re: jak se dostat do hradu hned od začátku
Já znám to stím mečem................nebo se tam dá vlízt po Fiskově domu... :wink:
Raben
Uživatel