Menu

Proc Me neskoncil jako otrok?

Volný pokec o Gothicu 1.
Příspěvekod N0n3 » pon 07. kvě 2012 20:12:10 » Re: Proc Me neskoncil jako otrok?
Diego má určitou funkci, a tou je starání se o nováčky, ten úkol mu pravděpodobně svěřil někdo vysoce postavený jako gomez, a at má zbroj stína nebo ne, má v táboře dobré postavení a nějaký strážce co celej den čumí na chatrči za palisádu nechce dělat z Diega nepřítele... a to je důvod proč Diego rozkázal strážím That's enough ! Scram ! přičemž pak ho stráže nechali bejt a hrdina se dostal do dobrých rukou, to je můj názor na Diega kterej kdyby se s váma nespřátelil tak by právě ležel jako mrtvola stejně jako Gomez,Raven atd v 5. kapitole..., Diego ví kde si má dělat spojence a vyplácí se mu to, z hry se přece dozvíte že má kámoše z Nového Tábora ( Gorn ) z Bratrstva ( Lester ) a zkamarádil se i s Miltenem, mágem ohně co je žije 50 metrů od Diega. Podle mě Diego je mnohem chytřejší než Bullit a proto se mu povedlo obsadit vysoké postavení i za stína... Pokud jde o hrdinu ten může bejt maximálně rád že se z něj nestal kopáč a Diegovi je vděčný že mu pomohl, taky že po každém ukončení rozhovoru řekne Diegovy ''Opatruj se'' ( což je anglicky Take care nepletu li se )
Thenns. I fucking hate Thenns.
N0n3
Uživatel

Příspěvekod Poutník » pon 21. dub 2014 16:11:41 » Re: Proc Me neskoncil jako otrok?
Já myslím, že to je kvůli tomu dopisu pro Nejvyššího mága Ohně, ale nevím to jistě.
Poutník
Uživatel

Příspěvekod Dolero » pon 21. dub 2014 16:52:09 » Re: Proc Me neskoncil jako otrok?
Jak se kdysi dávno zmiňoval Zero.... Bylo by zajímavé, kdyby vás na začátku hry (když třeba přijdete do OC) hodili do vězení a tam byste měli 2 možnosti:
1) zdrhnout a zkusit se přidat k NC či Magorům
2) být zavřen, ukázat dopis a vypracovat na Stína (ale tím by bylo omezené to svobodné běhání po Kolonii = nejlepší část hry)...

Neb jak říkal Poutník, Diego vás nechal kvůli tomu dopisu, ale říkal, že to nikomu nepoví (tudíž se ta výhoda dopisu maže, jelikož to nikdo nemohl vědět)
Dolero
Templář

Předchozí