Menu

Podrobný popis toho kdo byste chtěli být v Kolonii

Volný pokec o Gothicu 1.
Já bych tam chtel bít hozen za zradu a útok na Rhobarta :D Tam by som išiel do väzenia v starom tábore za mlátenie kopáčov:D, utiekol by som išiel do Nového tábora,tam by po mne išlo aspoň 15 žoldákov za vyvraždenie všetkých rudarov a roľníkov a u Sektárov by som bol mal byť popravení za nevernost Spáčovi ale utiekol by som a skončil ako tulák.:D
Výstroj:nejaké hadry a vraždiaci nôž.
Dovednosti:Vraždení 200 z 10 :D
Páčení zámu 150 z 10 :D
Úteky : 999999999999 z 2 :D
foster
Uživatel

byl bych lovec s lukem (dlouhým luk) a Scarovím mečem byval jsem obchodník v Varantu když mě hodili do barieri pak se živím lovem a bojem s bandity (ne z Nového tábora)mam lehkou zbroj strážce ze Starého tábora.A mam obidlí na vrcholu citadeli. :wink:
život je krutý alespon za gothic dik.
Lares
Uživatel

Podrobný popis toho, co bych chtěl být v Kolonii :) :
Byl bych mistr lovčí z Nového tábora, ve střední banditské zbroji (ten šátek je totiž kůl :wink: ), s nějakým dobrým lukem nebo kuší a krátkým mečem.
Každé ráno bych šel lovit mrchožrouty, odpoledne bych nějakého sežral a večer bych se vožral...

Podrobný popis toho, co bych ve skutečnosti byl v kolonii :D :
Pokud ne hned mrtvola, tak asi kopáč nebo rudař ve špinavých hadrech, zrezivělým krumpáčem a jednou miskou rýže, kterou by mi někdo pravidelně každé ráno ukradl.
Chcípl bych pak hlady, nějací nekrofilové by se vyřádili na mé mrtvole, pak mé hodili do řeky a v ústí by mě ještě přismahla bariéra. Šel bych ke dnu a ani ryby by mě nechtěli sníst.
Reinmar
Uživatel

Příspěvekod jokm » úte 07. zář 2010 16:01:14 » Re: Podrobný popis toho kdo byste chtěli být v Kolonii
Talbin píše:Podrobný popis toho, co bych chtěl být v Kolonii :) :
Byl bych mistr lovčí z Nového tábora, ve střední banditské zbroji (ten šátek je totiž kůl :wink: ), s nějakým dobrým lukem nebo kuší a krátkým mečem.
Každé ráno bych šel lovit mrchožrouty, odpoledne bych nějakého sežral a večer bych se vožral...

Podrobný popis toho, co bych ve skutečnosti byl v kolonii :D :
Pokud ne hned mrtvola, tak asi kopáč nebo rudař ve špinavých hadrech, zrezivělým krumpáčem a jednou miskou rýže, kterou by mi někdo pravidelně každé ráno ukradl.
Chcípl bych pak hlady, nějací nekrofilové by se vyřádili na mé mrtvole, pak mé hodili do řeky a v ústí by mě ještě přismahla bariéra. Šel bych ke dnu a ani ryby by mě nechtěli sníst.

menší gramatincká úprava -
Talbin píše: ten šátek je totiž kůl :wink: )

má tam být cool.
Seš moc velkej realista! gothic je RPG a ne lidský simulátor! ale jinak máš celkem pravdu :wink:
Obrázek
Obrázek - prosím klikejte mi na toho maskota WoW gm holymordu ať mám víc lvlů :-)
jokm
Uživatel

Já bych spadl do bariéry,když bych v khorinisu čorkl něco na onarové farmě ,a šli by po mě všici žoldáni tak bych skočil do koline.Tam by se samozřejmě žoldákům nechtělo :wink: .No usadil bych se v chatce u rybníka(naproti vchodu do nového tábora)Sem tam bych chodil do nového campu na pivo a obchody,naučil bych se pokročile machat mečem a lukem a časem ybch se přidal k banditům.To by se mi líbilo svoboda :) :) :D
kosic2222
Uživatel

do kolonie bych se dostal za zlodějinu nepatřil bych k žádnýmu táboru ale pomáhal bych mágum vody a bydlel bych v lese v jeskyni odkud jsem vystrnadil skupinku vlků a na ochranu bych si tam postavil dřevěnný dveře a vevnitř by sem si zařídil byl bych kámoš s diegem a laresem a leeem který by mě naučili bojovat byl bych mistr v jednoručních zbraních mistr v luku používal bych dlouhý luk šipy by sem si sám vyrábel a nekdy bych zašel do novýho tábora do hospody
Naposledy upravil Greg5 dne pon 12. bře 2012 10:56:36, celkově upraveno 1
Greg5
Uživatel

No hodili bi ma do barieri za praktikovanie nekromancie siel bi som do sektovneho tabora stal bi som sa novicom mal bi som tazku zbroj palcat pridelki travi modlil bi som sa k spacovi kazdodeni pohodovi zivot ale obcas bi som zasiel do noveho tabora ale aj za Xardasom.Nechcem tam od zivota vela ale po case bi som troku dalej v bazine postavil domcek kde bi som mal male pole na travu z bazini a zil bi som si..... P.S. Nedbal som velmi na gramatike.
vinco26
Uživatel

Byl bych tam hozen za zesměšnění vládce.Byl bych stín,měl bych těžkou zbroj stína a Diegovu chatku ve starém táboře ,ježtě slušnou dávku drogy.Měl bych meč stráže a nějakej slušnej luk... :wink:
Raben
Uživatel

Měl jsem hlad. Tak jsem se najedl. Proto mě sem vhodili. Ale tady jsem objevil nový smysl svého života. Spáči probuď se!
(Myslím, že je jasné, co by ze mě bylo.)
Zuby
Delicius169
Uživatel

vinco26 píše:No hodili bi ma do barieri za praktikovanie nekromancie siel bi som do sektovneho tabora stal bi som sa novicom mal bi som tazku zbroj palcat pridelki travi modlil bi som sa k spacovi kazdodeni pohodovi zivot ale obcas bi som zasiel do noveho tabora ale aj za Xardasom.Nechcem tam od zivota vela ale po case bi som troku dalej v bazine postavil domcek kde bi som mal male pole na travu z bazini a zil bi som si..... P.S. Nedbal som velmi na gramatike.

MOJE OČI, BOŽE, MOJE OČI!!! Poznáš ty vôbec ypsilon? Taká klávesa medzi X a ľavým Shiftom.

Za bariéru by ma hodili za menšie krádeže, podobne ako Miltena. Bol by som nezávislý. Môj jediný majetok by bol plášť, ktorý by som mal oblečený a meč, s ktorým by som si kupoval ďalšie hodiny svojho života, až kým by som nenašiel svojho premožiteľa. Žil by som na okraji lesa pri starom majáku a sledoval more. Ak by som prežil pád bariéry, vydal by som sa na cestu a spoznával krajinu.
Obrázek
Roronoa D. Zoro
Uživatel

Mě by hodili za bariéru za to, že jsem zmlátila krále (byla jsem totiž jeho generálka a začal mi lízt na nervy). Nepracovala bych ani v jednom táboru - založila bych si svůj vlastní a lovila bych skřety a zvířata.Pak bych vyhlásila válku Starýmu táboru.Bydlela bych ve skřetím městě, který bych předtim samozřejmě vyčistila od skřetů.Pracovala bych jako lovkyně a prodávali bych kožešiny Novému táboru.A zbraně? Bojovala bych s Urizielem a s Diegovým lukem :D
Cassia99
Uživatel

Já bych byla vyhozena za zabití Rhobarovi manželky.Byla bych generálka skřetů.Nikde bych nepracovala , byla bych bohatá a měla bych obrovské skřetí město.Vyhlásila bych válku všem lidem.Bydlela bych v Xardasově věži ( jeho bych dala sežrat stínovým šelmám.Ty by se používala jako jezdecká zvířata , já bych měla draka.Bojovala bych Dvojkopím , ale moc bych nebojovala , protože bych měla ochranku ---> skřetí
Mrs.Stendhald
Nováček

Všichni jste moc.. chtiví.. mě by stačila chajda někde uprostřed lesa.. s nějakým lukem/kuší.. a lehkou zbrojí..každý den bych si něco ulovil.. uvařil..vyrobil něco ze dřeva.. sbíral rostlinky..a občas bych si došel do Starého Tábora se pořádně ožrat..:))
Ufon
Uživatel

Nenapadá mě, zač by mě tam tak mohli vhodit, ale jistojistě bych sejmul Gomeze a usedl na jeho místo... :twisted:
Obrázek
Argilos
Uživatel

No já přesně nevím za co bych zde byl ale když už tak bych se dal ke starému táboru ke stínům.Měl bych zbroj stína,rezaví meč bastard a duboví luk.Bydlel bych na tržišti(tam jak je Dexter a Fisk).Měl bych ještě asi dvacet mládých noviců,kytaru(loutnu).Učil bych luk a obratnost. :wink:
I am back!
Garvell
Uživatel

PředchozíDalší