Menu

Podrobný popis toho kdo byste chtěli být v Kolonii

Volný pokec o Gothicu 1.
Příspěvekod Scorpio » ned 04. říj 2009 17:30:21 » Podrobný popis toho kdo byste chtěli být v Kolonii
Kdybyste byli v kolonii, za co byste tam byli hozeni, u jakého tábora byste byli, kdo by jste byli, jaké byste vykonávali povolání, kde byste bydleli a jaká by byla vaše výzbroj, resp.majetek?

Pokud jde o mě, byl bych tam vržen za notorické opilectví a dělání bordelu ve městě pod vlivem alkoholu, byl bych poručík stráží, majetek asi 500 uspořených nugetů, meč vítězství, těžký samostříl, lehká zbroj stráže, kniha Bitva o Varant a náčrt přilepený na stěně (Je to ta kresba nahý ženský :-D) byl bych samozřejmě ve starém táboře a bydlel bych v samostatné ložnici v kasárnách. Ve volném čase bych běhal za děvkama, chlastal, vydíral kopáče a šikanoval sektářské blázny.
Scorpio
Trvalý ban

hodily by me tam za překročení rychlosti ve městě na mrchožrotovi.
Byl bych bandita v těžké zbroji, lovil bych všechny zvířata a wolfem bysme byli kamosi a obchodní partneři, bydlel bych u mágů vody (sem jejich nejlepší kurýr), v ruce bych měl drtič kamene a v jednoručních bych byl jen bojovník (jen tak pro okrasu) bojoval bych lukem (nimrod) a byl bych v tom mistr! chodil bych se celej den opíjet do hodspody a taky bych byl oblíbenej i u sektařů (víte jak to myslím :D).
celý dny bych lovil a nesl dopisy mágům, pak bych za rudu obchodoval se starým a sektařským táborem.
Mel bych poměr s jednou gomezovou holkou. Po večerech bych se bavil tím, že bych zbíral krysokrtí výkaly a házel je leftymu a mudovi do chatrčí. :D
Podle příběhu a zpracování byl nejlepší GOTHIC 1!!
Bémik
Uživatel

Byl bych mladík,co zcela náhodou spadl do bariéry,když jej v lesích pronásledovaly bandité.V kolonii by se jen tak bezcílně protloukal,sem tam bych si něco ulovil.Pořídil bych si jednoruční meč a krátký luk a fungoval bych jako kurýr mágů.Při té příležitosti bych jednou jednomu z nich zachránil život a vodní mágové by mě přijaly do jejich řádu. :P :P
Prosím klikněte na vejce a dráčka,jinak umře :( děkuji

ObrázekObrázekObrázekObrázek
Jaldithas
Uživatel

Příspěvekod Riki » úte 06. říj 2009 14:35:35 » Re: Podrobný popis toho kdo byste chtěli být v Kolonii
No nevím za co bych tam byla hozena... to byc si asi po pádu do ledové vody a následnou pěstí do tváře nepamatovala, no ale přidala bych se k NC, pohodička.... jinak nějaký dobrý jednoručák s dobrou zbrojí. Nějakou tu pálenku, borůvku a tak.
"Same old story every time..."
Gothic 1
Riki
Loner in the dark

Byl bych lovec a žoldák všech, co by chtěli ochranu. Do Kolonie by mě hodili za to, že jsem při hospodský rvačce zničil cennou vázu. Bydlel bych v chatrčce nedaleko Xardasovi věže a často s ním sedával, pozorujíc západ slunce. Přes den bych chodil lovit skřety a po večerech pak zašel do Starého tábora na pokec s Gomezem, zachránil jsem mu totiž jednou život. Všichni by mě znali pod jménem Rosi. Nosil bych těžkou Rudobaronskou zbroj. Po příchodu Bezejmenného bych se stal Xardasovým učněm a spolu s hrdinou plnil hlavní linii. Bojoval bych Innosovým hněvem. Hmm, to je vše. :)
rosi007
Uživatel

ja bych ctel byt v minulim světě generál Robara jako Lee. Pak by mne hodily do kolonie ja bych vylezl po skale zpatky nahoru sel bych do Khorinisu,vsem bych se pomstil,odplul bych lodi do G3 a tam si podal Rhobara. Pak bych se usidlil v Nordmaru a zil bych pohodlny kovařský život :D
Hraní GOTHICA jeste nikdy nikomu neuskodilo.
Grok
Uživatel

Do kolonie by mě hodili za mučení muda(Byli bychom hozeni společně).Nikdo by mě do tlamy nedal, ale čirou náhodou bych si šel zahulit do tábora v bažinnách...Aaa tam bych vydržel dlouho :).No jinak bych byl žoldákem a měl bych středně těžkou žoldnéřskou zbroj, ale spíše žil u sektařů.A zbraň to je přece jedno třeba uriziel :D :D :D

Do starého tábora bych šel bít jen muda....

Edit:Bít jen muda :D srry chyba
Naposledy upravil Pec41 dne stř 14. říj 2009 17:22:44, celkově upraveno 1
Pec41
Trvalý ban

Pec41 píše:Do starého tábora bych šel být jen muda....

:shock: :shock: :shock: nerozumím
Prosím klikněte na vejce a dráčka,jinak umře :( děkuji

ObrázekObrázekObrázekObrázek
Jaldithas
Uživatel

Příspěvekod Lee » stř 14. říj 2009 19:49:39 » Re: Podrobný popis toho kdo byste chtěli být v Kolonii
on myslel že pude do Staráče a furt by mlátil Muda ale ja bych chtěl být Diegem a nebo Ravenem mamho rád
Lee
Uživatel

Predtim nez by me tam hodili tak bych byl kamos z Diegem a pracoval pro Gebranda (jako Diego), jednoho dne by se chtel Gebrant zbavit Diega, ale v hospode bych moc mluvil a Gebrant Diega hodil sam v noci do kolonie s najatejma chlapama Gebrant podplacel, protoze ja sem byl Diegovo kamos a byl sem u toho. Po pul roce ve vezeni bych byl vhozen do bariery a malem bych se utopil v jezirku ale po 5 minutach bych se dostal konecne na pevninu (po ctyrech :) ) kouknu se nad sebe a nademnou nekdo v cerveny zbroji a prask botou do obliceje. Proberu se s ranou pres oko a nekdo na me promluvi Leresi (hned mi dojde ze to je Diego kdo me prastil a mluvi na me), (to vysvetluje ve hre tu Laresovo jizvu). Ihned si vsechno vysvetli a jsou zase prately, ale i presto Diego nechce aby Lares se stal stinem a jednoho dne potka šéfa Banditů Calashe, a tak to zacne. Po bitce se strazema Calash umira a vse odkaze Laresovi. A abych to skratil tak to dal znate protoze prijde Bezejmeny a jiste chapete ze bych chtel bejt Lares. :wink:
If you 555, then im 666!!!
KOCI5
Uživatel

Příspěvekod jura » úte 20. říj 2009 15:26:03 » Re: Podrobný popis toho kdo byste chtěli být v Kolonii
KOCI5 píše:Predtim nez by me tam hodili tak bych byl kamos z Diegem a pracoval pro Gebranda (jako Diego), jednoho dne by se chtel Gebrant zbavit Diega, ale v hospode bych moc mluvil a Gebrant Diega hodil sam v noci do kolonie s najatejma chlapama Gebrant podplacel, protoze ja sem byl Diegovo kamos a byl sem u toho. Po pul roce ve vezeni bych byl vhozen do bariery a malem bych se utopil v jezirku ale po 5 minutach bych se dostal konecne na pevninu (po ctyrech :) ) kouknu se nad sebe a nademnou nekdo v cerveny zbroji a prask botou do obliceje. Proberu se s ranou pres oko a nekdo na me promluvi Leresi (hned mi dojde ze to je Diego kdo me prastil a mluvi na me), (to vysvetluje ve hre tu Laresovo jizvu). Ihned si vsechno vysvetli a jsou zase prately, ale i presto Diego nechce aby Lares se stal stinem a jednoho dne potka šéfa Banditů Calashe, a tak to zacne. Po bitce se strazema Calash umira a vse odkaze Laresovi.
seš dobrej spisovatel :D.udělej takovou modifikaci
jura
Uživatel

jura píše:
KOCI5 píše:Predtim nez by me tam hodili tak bych byl kamos z Diegem a pracoval pro Gebranda (jako Diego), jednoho dne by se chtel Gebrant zbavit Diega, ale v hospode bych moc mluvil a Gebrant Diega hodil sam v noci do kolonie s najatejma chlapama Gebrant podplacel, protoze ja sem byl Diegovo kamos a byl sem u toho. Po pul roce ve vezeni bych byl vhozen do bariery a malem bych se utopil v jezirku ale po 5 minutach bych se dostal konecne na pevninu (po ctyrech :) ) kouknu se nad sebe a nademnou nekdo v cerveny zbroji a prask botou do obliceje. Proberu se s ranou pres oko a nekdo na me promluvi Leresi (hned mi dojde ze to je Diego kdo me prastil a mluvi na me), (to vysvetluje ve hre tu Laresovo jizvu). Ihned si vsechno vysvetli a jsou zase prately, ale i presto Diego nechce aby Lares se stal stinem a jednoho dne potka šéfa Banditů Calashe, a tak to zacne. Po bitce se strazema Calash umira a vse odkaze Laresovi.

:arrow: o otm sem taky premejslel, ale pak mi doslo ze bych musel dohromady dat G2 a G1, cely to predelat to je tak na rok mozna i dyl, sam bych to nezvlad :!:
KOCI5
Uživatel

Příspěvekod jura » stř 21. říj 2009 19:59:50 » Re: Podrobný popis toho kdo byste chtěli být v Kolonii
KOCI5 píše:
jura píše:

:arrow: o otm sem taky premejslel, ale pak mi doslo ze bych musel dohromady dat G2 a G1, cely to predelat to je tak na rok mozna i dyl, sam bych to nezvlad :!:
ach jo.já se tak těšil :sad:.
jura
Uživatel

Nemusis bejt tak smutnej mozna udelam komix nebo film o Laresovi, protoze na to staci mit G1 aG2 a to mam :wink:
KOCI5
Uživatel

Uz je to stoprocentni bude to komix (Laresuv zivot)
KOCI5
Uživatel

Další