Menu

Najvetší kiks v hre

Volný pokec o Gothicu 1.
Příspěvekod Pec41 » ned 18. říj 2009 12:43:35 » Re: Najvetší kiks v hre
No v G1 se mi stalo to samé jako u Jarvise a nebo jsem si to omylem několikrát přeložil, když hrála třeba moje sestřenka , nebo někdo.
Jarvis
Můj nejvetší kiks ve hře byl když jsme zabil Muda a myslel jsem si že bez něho nemůžu pokračovat, tak jsme to začal hrát znova.
Pec41
Trvalý ban

Příspěvekod jura » pon 19. říj 2009 18:27:43 » Re: Najvetší kiks v hre
já měl gothic jen anglickej a jak dete k laresovi tak ty jeho stráže vás k němu pustěj ale já myslel že ne tak sem vylez na chatrč a tam rogue.a já myslel že zabil larese.za rok sem dostal českej gothic a mě pustili a tam rogue a v baráku lares.to byla pro mě mega rána.
jura
Uživatel

Příspěvekod Radar » pát 14. led 2011 7:04:37 » Re: Najvetší kiks v hre
Poprvý sem hrál Gothic s návodem a na konci 1.kapitoly jsem měl jít za Lesterem a já pořád chodil za Laresem.
Po měsíci mi to docvaklo.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Radar
Nováček

Příspěvekod palino » pát 14. led 2011 16:25:06 » Re: Najvetší kiks v hre
No takže ja som prechádzal Gothic prvý krát bez nasadenej zbrane pretože som nevedel ako ju nasadiť :oops:
palino
Uživatel

Příspěvekod tromby » stř 02. úno 2011 14:18:16 » Re: Najvetší kiks v hre
Můj největší kix byl, jak ste měli doručit dopis nejvyššímu mágu ohně... Tak jak sem pocohpil po prvé s dialogů, že ho mám doručit Xardasovi a s dalších rozhovorů sem pochopil, že Xardas je v Zemi skřetů, tak sem s nějakou 7ur. a stínovskou zbrojí šel do Skřetí země hledat Xardase.. xDD Bez šance pochopitelně.. Tak sem přemejšlel, jak se mám dostat přes skřety a přes golemy xDD Pak mě řekli, že Xardas odešel a jeho pozici vzal Corristo xDD.. Asi můj největší kix..
Orks are Bastards - Humanity will prevail
tromby
Uživatel

Bydliště: Reddock a ostrov Khorinis, Lovecky tábor pod ''Mrtvou Harpyjí''

Příspěvekod Xko » ned 29. kvě 2011 3:46:44 » Re: Najvetší kiks v hre
tromby píše:Můj největší kix byl, jak ste měli doručit dopis nejvyššímu mágu ohně... Tak jak sem pocohpil po prvé s dialogů, že ho mám doručit Xardasovi a s dalších rozhovorů sem pochopil, že Xardas je v Zemi skřetů, tak sem s nějakou 7ur. a stínovskou zbrojí šel do Skřetí země hledat Xardase.. xDD Bez šance pochopitelně.. Tak sem přemejšlel, jak se mám dostat přes skřety a přes golemy xDD Pak mě řekli, že Xardas odešel a jeho pozici vzal Corristo xDD.. Asi můj největší kix..

což vyvolává otázku, lze ten dopis nějak dostat ke Xardasovi? kdysi jsem si myslel žeby to moh být skrytý úkol...
Xko
Uživatel

Příspěvekod Saladin » pon 20. čer 2011 9:17:15 » Re: Najvetší kiks v hre
Ne, nejde.
Saladin
Uživatel

Příspěvekod g1g2g3 » pát 30. zář 2011 18:30:32 » Re: Najvetší kiks v hre
muj nej kiks byl,že když sem začínal hrát,tak sem to ještě moc neuměl..no dostal sem dlouhý luk a vyzabíjel se pomalu půlku nového tábora včetně leeho,larese atd,strašně se mě líbily jejich zbraně:D..pak mě vyhodily ze starého tábora :D a neměl sem se jak k novýmu přidat páč byl lee mrtvej :D tak sem musel hrát odznova
g1g2g3
Uživatel

Příspěvekod Gothic12 » sob 01. říj 2011 20:54:00 » Re: Najvetší kiks v hre
tak môj bol ten, že som vôbec nevedel ako vybrať z človeka, zo zvieraťa alebo z truhly veci...hral som to na takej pozícii rok...keď mi to docvaklo už nejak, tak pri plnení Calomovej úlohy s tými vajcami, som mal zabretú baňu a ešte keď som to hral od začiatku, lebo som všetko skazil :) pri tom orkskom pohrebisku som nevedel nájsť 2.časť toho papiera - kix :)
Gothic12
Trvalý ban

Příspěvekod Skinner54 » čtv 29. pro 2011 1:37:57 » Re: Najvetší kiks v hre
kdyz sem gothic hral po prve tak sem dal do obchodovani ruzny vecicky za cenu asi 350 nugetu a myslel sem ze se me tam da neco automaticky (me bylo 5 :)) tak sem prisel o svych prvnich 350 :)
Skinner54
Nováček

Příspěvekod Roronoa D. Zoro » pon 02. led 2012 18:09:16 » Re: Najvetší kiks v hre
Okrem toho, že som Laresa v Novom tábore našiel asi až v štvrtom hraní hry (predtým som ju 3x prešiel s tým, že je to nejaká chyba a žiadna taká NPC neexistuje) som si svoju natvrdlosť potvrdil, aj keď som tasil zbrane len medzerníkom a vôbec ma nenapadlo, že sa to dá aj číslami. V praxi: keď som mal použiť nejaký zvitok alebo kušu/luk, neaktivoval som si nič iné, len tento predmet a vytasil ho medzerníkom. Taktiež sa mi stávalo, keď som si mal privolať ohnisko pomocou zvitku, ktorý mi dal Lester, že som nemal dostatok many (10) a žiadny prsteň s manou pri sebe, takže hurá naučiť sa 5 bodov many a zase absolvovať celú cestu k ohnisku.

Proste EPIC FAILs.
Obrázek
Roronoa D. Zoro
Uživatel

Příspěvekod Cassia99 » pát 20. led 2012 17:46:25 » Re: Najvetší kiks v hre
Hej lidičky já z vás všech nemůžu :D Tak takovýhle kiksy se mi fakt ještě nestaly :) Pár se mi jich stalo, ale to byly jenom takový ty menší kiksy a naštěstí sem používala na uložení všechny pozice, takže když sem něco zkazila, tak sem si mohla načíst pozici :)
Cassia99
Uživatel

Příspěvekod Silun » pon 20. úno 2012 9:41:11 » Re: Najvetší kiks v hre
Cassia99 píše:Hej lidičky já z vás všech nemůžu :D Tak takovýhle kiksy se mi fakt ještě nestaly :) Pár se mi jich stalo, ale to byly jenom takový ty menší kiksy a naštěstí sem používala na uložení všechny pozice, takže když sem něco zkazila, tak sem si mohla načíst pozici :)

Někdy nepomáhá ani to.

Když jsem hrál Gothic poprvé, tedy když jsem nevěděl zhola nic, tak jsem při plnění zkoušky věrnosti přišel ke starému dolu abych zjistil, že mříž je dole a já nemůžu vstoupit (ajko později, když je důl zaplaven, prostě nějaký bug, že to bylo zavřené už v první kapitole). Vůbec jsem nevěděl co s tím dělat, ale pojal jsem podezření, že ten důl je zavřený proto, že tu mapu s cestou ke starému dolu jsem měl z Grahama vymlátit a ne ji postivě zaplatit.
Takže jsem nahrál starší pozici, pohrozil kartografovi, dokud mi tu mapu nedal zadarmo, a pak zase vzhůru do dolu. Co se nestalo... no, nestalo se nic, mříř byla prostě pořád dole. To už jsem i nahlížel do návodů, ale v žádném z nic nebyla zmínka o tom, že při vstupu do starého dolu bych měl něco otvírat nebo splnit nějaký specifický úkol.
Tak jsem to nakonec s celou tou zkouškou vzdal, a protože jsem se bez ní nemohl přidat ke starému ani novému táboru, tak jsem byl rád, že mě přijali alespoň v bažinách.
K dovršení celé mé hrůzy, první úkol co mi dají není nic jiného, než zajít do starého dolu pro vajíčka. Ten důl se pochopitelně neotevřel a já už neměl jak pokračovat.

Takže jsem začal úplně novou hru. Celou tu dlouhou první kapitolu (přiznávám že i zábavnou, ale přeskákat všechny ty dialogy co jsem slyšel před pár hodinami bylo dost únavné). Jen ke zjištění, že najednou jsou vrata do dolu dokořán prostě jen tak.
Silun
Uživatel

Příspěvekod TheSaint » pon 20. úno 2012 18:05:59 » Re: Najvetší kiks v hre
Já měl kiksů víc :)

1) Jak sem začínal hrát Gothic I tak jsem měl kolem 100 rudy a to pro mě byla pecka v tu dobu (na začátku). Pak že si něco koupím a já mu do obchodu dal všechno co sem měl a místo meče sem si koupil kyj a bylo po všem. :D

2) To už sem byl stín a měl jsem jít do bažin. Boužel jsem zapoměl cestu a vydal jsem se do lesa a tam mě zabili. Na neštěstí jsem měl uloženou hru jen od "kopáče" :( .

3) Golemové. Určitě jste se s nimi setkali u Xardasové věže. Furt sem všechny mastil mečama a nešlo to a až asi po měsíci sem zjistil že na ně musím použít něco jiného.
TheSaint
Nováček

Příspěvekod Kapos » pon 27. úno 2012 17:06:28 » Re: Najvetší kiks v hre
Já jich mám víc.

První a největší : Když jsem hrál poprvé, a šest měsíců nemohl zjistit jak nasadit zbraň. (To je hodně let zpátky)

Druhý : Zastavil jsem se v chrámu na mostě, a vracel jsem se s Urizielem a rudnou zbrojí.
A stál jsem na tom prvním (zříceném) a něco vyhazoval. A omylem jsem vyhodil rudnou zbroj. :lol:

Třetí : Když jsem se poprvé v životě dostal k táboru (OC) a spadla mě hra. Já to neměl uložený. :lol:
"Všechno bude dobré, řekl šašek se slzami v očích."
Kapos
Uživatel

PředchozíDalší