Menu

Najvetší kiks v hre

Volný pokec o Gothicu 1.
Příspěvekod Rich » pát 30. lis 2012 14:53:21 » Re: Najvetší kiks v hre
Mno tak ja ked som hral poprve nevedel som ze ked chcem vykonat nejaku cinnost tak musim stlacit aj to cim utekam vpred a tak som celu hru nic nezbieral nic nepredaval s nikym sa nerozprava nikoho nezabijal atd... az kym to nebolo nutne to som mal zhruba 6 rokov a uz som myslel ze som tu hru pokazil a tak som siel za bratom s tym ze som mu po***al PC ...
Ked mi potom povedal ze som len nerobil co bolo treba tak to bola asi najstastnejsia chvila mojho zivota lebo ak by som s tym PC neco spravil asi by som nedopadol dobre :D :D :D
Rich
Uživatel

Příspěvekod Brouzi » pát 21. pro 2012 1:29:56 » Re: Najvetší kiks v hre
Môj najväčší kix bol na Skřetím hřbitově, ked ten baal stále za mnou behal a nechcel sa so mnou rozprávať. Stále behal za mnou a nedalo sa ďalej pokračovať v úlohe a musel som hrať odznova :roll:
Brouzi
Uživatel

Příspěvekod император » sob 02. úno 2013 10:57:13 » Re: Najvetší kiks v hre
já vždy spadnu do lávy!
император
Trvalý ban

Příspěvekod Uchiha-Kox » sob 02. úno 2013 21:41:53 » Re: Najvetší kiks v hre
Hej takový kixy jsem nikdy neměl, ale dobře jsem se teď zasmál :D ale největší kravina co jsem udělal bylo to, že jsem první kapitolu hrál přes 100hodin, protože jsme chtěl zabít úplně všechno(do posledního skřeta) no na konci první kapitoly žily už jen postavy a já jestli si dobře pamatuju a byl jsme hrozně naštvanej, že jsem vešel do druhý kapitoly a mohl jsem nanovo :D
Uchiha-Kox
Uživatel

Předchozí