Menu

Horský průsmyk do Svobodného dolu

Volný pokec o Gothicu 1.
Příspěvekod Václav » stř 19. srp 2009 20:25:01 » Re: Horský průsmyk do Svobodného dolu
pár metrů...??? :lol:
je to aspoň půl km...dle mýho názoru
Václav
Nehasnoucí pochodeň

Příspěvekod Riki » stř 19. srp 2009 20:47:54 » Re: Horský průsmyk do Svobodného dolu
Václav píše:pár metrů...??? :lol:
je to aspoň půl km...dle mýho názoru

Říkám..... jen "pár" metrů :) Dobře, trošku vc :lol:
"Same old story every time..."
Gothic 1
Riki
Loner in the dark

Příspěvekod Zero » stř 19. srp 2009 21:52:22 » Re: Horský průsmyk do Svobodného dolu
já mám taky vždycky pocit že je to kousek, ale když tam jdu, tak se vždycky přesvědčím, že je to dost dlouhá cesta.
Zero
Uživatel

Příspěvekod Václav » čtv 20. srp 2009 10:29:17 » Re: Horský průsmyk do Svobodného dolu
hodilo by se nějáký měřítko pro mapu v gothic... :)
docela zajímavej nápad ne..??
napadá někoho jak na to..??
Václav
Nehasnoucí pochodeň

Příspěvekod Riki » čtv 20. srp 2009 10:31:32 » Re: Horský průsmyk do Svobodného dolu
Václav píše:hodilo by se nějáký měřítko pro mapu v gothic... :)
docela zajímavej nápad ne..??
napadá někoho jak na to..??

Ne, ale můžeš to zkusitr v metrech. S hrdinou počítej metry kolik to asi je :lol:
"Same old story every time..."
Gothic 1
Riki
Loner in the dark

Příspěvekod Balalajka » čtv 27. srp 2009 19:23:30 » Re: Horský průsmyk do Svobodného dolu
Mě napadá jak ... Nejdřív si vytvoříš délku,kterou chceš. Tak třeba od výměny po Starej tábor. Na papíře si vyznačíš tu dálku od St.tábora k výměně. Pocítám stim,že konec měřítka je u Gomeze v trunu a místo výmeny za barierou je druhej konec. Potom si odměříš dělky napříc Kolonií do všech směrů, až ti vznikne pavučina délek se středem ve Strém táboře. Teď sis Kolonii rozdělil. Pokud chceš do velkých vzdáleností udělůat menší rozměříš si třeba dýlku mezi dvouma stromama. Tu na papíře označíš jinou barvou. Máš teď dvě nové dýlky pro Kolonii v Gothicu. Jsou specifické takže je můžeš dělit a dělit a dělit.
Balalajka
Uživatel

Příspěvekod Václav » čtv 27. srp 2009 20:11:30 » Re: Horský průsmyk do Svobodného dolu
nejsem si jistej jestli je mapa v gothic úplně přesná....přecejen to má být něco jako ruční nákres....tak nevím...
Václav
Nehasnoucí pochodeň

Příspěvekod Balalajka » sob 05. zář 2009 18:37:27 » Re: Horský průsmyk do Svobodného dolu
to je jedno, že je to ruční nákres.. stačí si na něj vytvořit novou míru. Tu si označ jak chceš a potom si zapiš, že je to délka od toho do toho,,,, na mapě si ji nejak vyznač a takhle si dýlek muzes udělat kolik chceš. Když to potom dobře uděláš tak budeš potom vědět kolik je to míry podle tvých měřítek, které sis vyrobil. V metrech to nemá cenu to neuděláš. A nebo by šlo, že budeš počítat Herův krok jako třičtvrtě metru jako je tomu u lidí ... potom bys mohl říct, že kolonie má na dýlku třeba 100 kilometrů a na šířku 65. Ale to už je podle mě lepší fakt udelat si nový měřítko, protože jestli má hero krok třičtvrtě metru to se muzes furt jen dohadovat.

1 gothicovskej metr- přibližně Herův krok.
1. gothicovskej krok- 1000 Herových kroků

A nebo v případě, že by sis dělal novou dýlku

Nejmenovaný 1 - délka od Gomezova trůnu po místo výměny ( 350 Herových kroků ? Nějak tak )
Nejmenovaný 2 - Délka od místa výměny po bránu do Kolonie ( 30 Herových kroků ? )
Balalajka
Uživatel

Příspěvekod Girion » stř 27. říj 2010 21:47:47 » Re: Horský průsmyk do Svobodného dolu
Já jsem začal u vstupu do svobodného dolu. Při pohledu na něj jsem šel doprava a po kamenech jsem se proskákal až k té cestě, co vede od brány do Nového tábora ke kamennému kruhu. Bohužel tam jsem si mohl jen užít pád, výškový rozdíl je prostě moc velký :sad:
Where can I find... the church?

Lord Almighty! Has Innos stricken you blind? Where is the church? Oh my, where could it possibly be.
Girion
Uživatel

Příspěvekod tromby » stř 02. úno 2011 18:20:51 » Re: Horský průsmyk do Svobodného dolu
''Já jsem začal u vstupu do svobodného dolu. Při pohledu na něj jsem šel doprava a po kamenech jsem se proskákal až k té cestě, co vede od brány do Nového tábora ke kamennému kruhu. Bohužel tam jsem si mohl jen užít pád, výškový rozdíl je prostě moc velký :sad:''

Může to být taky rozídlem verzí hry třeba...
Orks are Bastards - Humanity will prevail
tromby
Uživatel

Bydliště: Reddock a ostrov Khorinis, Lovecky tábor pod ''Mrtvou Harpyjí''

Příspěvekod Trelis324 » sob 19. úno 2011 10:25:34 » Re: Horský průsmyk do Svobodného dolu
No tento priasmyk som už dávno prešiel, ale nečakal som, že je to ono. Podľa mňa by strážci museli ísť pred Nový tábor pred bránu a tam by ich chytili ak by použili tento priesmyk.
Trelis324
Uživatel

Příspěvekod Saladin » sob 19. úno 2011 10:55:41 » Re: Horský průsmyk do Svobodného dolu
Nezmysel, dá sa tam ísť aj inou cestou.
Saladin
Uživatel

Příspěvekod tromby » čtv 03. bře 2011 21:15:58 » Re: Horský průsmyk do Svobodného dolu
Ale zajímalo by mě jak na to přišli...Protože asi tak nějakej strážce neřekl : Hey Gome já vím kama jít do OC pote zamnou dovedu vás tam... Mohl to třeba prásknout nějakej bandita, žoldák těžko.. Nebo tam byl špeh, průzkumník...
Orks are Bastards - Humanity will prevail
tromby
Uživatel

Bydliště: Reddock a ostrov Khorinis, Lovecky tábor pod ''Mrtvou Harpyjí''

Příspěvekod Karlos » pon 22. srp 2011 17:45:52 » Re: Horský průsmyk do Svobodného dolu
Gomez měl určitě celou kolonii ošéfovanou, měl přehled o terénu apod. Všechno mu zajistili průzkumníci. Navíc šel Novýmu Táboru po krku takže znal jeho slabiny.
Sold my soul to rock n roll!!!
Karlos
Uživatel

Příspěvekod Trelis324 » pon 22. srp 2011 19:01:20 » Re: Horský průsmyk do Svobodného dolu
A čo ak išli cez škretiu zem? S tadiaľ sa dá dostať pred nový tábor. Nejaká cesta by sa našla.
Trelis324
Uživatel

PředchozíDalší