Menu

Nejrespektovanější stvůra

Volný pokec o Gothicu 1.
Příspěvekod Milten from old camp » ned 20. zář 2009 19:04:39 » Re: Nejrespektovanější stvůra
Nejveci respekt mam z mocalovich zraloku když jsem z gothic 1 zacal tak jsem dosel do bazinyho a pak sel do bazin jen tak se podivat ,prochazim se bazinama a najednou jakysi zvuk a hned potom hlava a zuby a už jsem lezel z toho jsem zpadl ze zidle jak jsem se lekl a kvuli tomuto jsem dřiv vubec nechtel do bazin a hruza byli pro me ukolu prozbirat ty byliny pro Y Beriona a ziskat zub mocaloveho zraloka do ulu mulu a když jsem zraloka neodelal dřiv než byl asi na 5 metru odeme a mohl se ke me dostat jsem byl tak pos.... že jsem raci logoval ulozenou pozici no ale když jsem hral gothic asi pro třeti a sel jsem pro zub a zralok me napadl a sundal jsem ho mecem vcelku snadne tak jsem se jich přestal bat a z radosti jsem behal bazinama a mecem killoval zraloky :)
Milten from old camp
Uživatel

Příspěvekod Kevin » pon 02. lis 2009 19:38:03 » Re: Nejrespektovanější stvůra
Všichni se bojíte toho "malého" kocourka ale nikdo se nezmiňuje o krysokrtovi a mrchožroutovi. Jelikož když jste na žačátku hry tak vam i 3 mrchožrouti zavaří život. Dost často se jich lekám v lese. Jdu si pěšinkoua najednou baf krysokrt, no já jsem si myslel že se pos***.
DominikDiver121 - Kevin
Kevin
Uživatel

Příspěvekod Pec41 » úte 03. lis 2009 20:25:13 » Re: Nejrespektovanější stvůra
Nejrespektovanější zvěří je vše co jsem potkal a dalo mě to celkem snadno.Poté jsem se tomu vyhíbal dlouho dokud jsem nedostal úkol je zabít.No a jak jsem zjistil, že to určité zvíře je lehké nebál jsem se i na jin v minulosti respektované.

Příklady:
Stínová šelma v lese(Trvalo dlouho než jsem se na ni odvážil)
Močálový žralok(Celkem těžká to zvěř z nich jsem měl velký respekt dokud jsem je nedal na 3 rány :D)
Kostlivci(Myslím, že i někdy v poslední části hry nejsou zrovna nejlehčím oříškem a proto z nich mám celkem respekt, když jsou v početní převaze)
Ohnivá ještěrka(Myslím, že není důvod popisovat.Celkem to těžký kousek.Vyhýbal jsem se ji poměrně dlouho, i když jsem na ni měl)
Pec41
Trvalý ban

Příspěvekod Larvek » pát 06. lis 2009 9:49:36 » Re: Nejrespektovanější stvůra
Mokro v kalhotech jsem měl ze Skřetů protože když jsem hrál Gothic poprvé tak sem strkal nos kam nemám. :D
Obrázek
Larvek
Uživatel

Příspěvekod Trotmok » sob 07. lis 2009 17:19:52 » Re: Nejrespektovanější stvůra
když sem hrál gothic prvně tak sem měl bobky jakmile sem poprvé uviděl goblina :D ale nejvíce ze stínové šelmy
In extremo spolu s nekolika Deth metalovými skupinami nejlepší hudba.
Gothic-Gthic2,NOTR best
G3 taky celkem dobré ale ty bugy:(
Trotmok
Nováček

Příspěvekod martinus » úte 01. pro 2009 22:03:31 » Re: Nejrespektovanější stvůra
Určitě největší respekt mam z ohnive jesterky - tyhle leguany sem vzdycky obchyzel kodud sem nemel slusnou kusi
na druhem míste je u mně větší počet chřapňavců
někdo tu psal ze kostlivci stačí na ne vzit dobrou zbran a taktiku pak nemaj sanci
Mám problém se zakomplexovanými metalisty co se snaží všechny přesvědčit ať taky
poslouchaj Metal

Kdybych měl někde nějáké hrubky tak se omlouvám jsem od narození disdebil
martinus
Uživatel

Příspěvekod Kimto » sob 19. pro 2009 20:24:49 » Re: Nejrespektovanější stvůra
Rozhodně močálový žralok :) ... když jsem poprvý zašel do bažinýho tábora a musel do toho močálu už nwm pro co, vždycky sem se moh podělat strachy když se tam ve vodě rochnil ten červ :) ... a tak to zůstalo do doby, než sem našel svitek "Shrink monster" :)
Potom na konci hry ve Spáčově chrámu sem měl v gaťach naděláno z těch minecrawleřích warriorů v tom temným tunýlku a úplně na závěr, když sem probodl první srdce a zezadu na mě bafnul démon :D
A když už jsem ve Spáčově chrámu, musím zmínit i Spáče :) Nechtěl bych ho potkat sám v lese ... :shock:
Nevíte někdo, kam zmizelo Ulu-mulu? :D

92% teenagerů poslouchá Hip-Hop, pokud patříš mezi ostatních 8%, dej si tuto větu do podpisu.

Beliar awaiting ...
Kimto
Nováček

Příspěvekod Hank » ned 17. led 2010 19:47:04 » Re: Nejrespektovanější stvůra
No jak sem G1 hral bez cheatu Tak jsem sel do lesa rikam si rychlejsi cesta do B.tabora ( stredni kuse nebo jak to bylo , strazcuv mec a kopacovy kalhoty) vydim vlky strilim ale pak tam najednou vidim SKRETI PES rikam no a co jakysi pes 10 strel a pak zdechl tak vezmu nohy na ramena protoze jich tam bylo vic a potkam CHNAPAVCE zjistim ze to neni tak lehke potom zas potkam jesterku to jsem uz ani nezkousel utocit A LETEL DO TABORA no tak sem do lesa uz nesel (ikdyz jsem mel cheaty , ale pozdeji jsem se tam vydaval na pravidelny lov) :lol: :lol:
Hank
Uživatel

Příspěvekod Konrad » ned 24. led 2010 12:03:01 » Re: Nejrespektovanější stvůra
Já měl největší respekt z ohnivé ještěrky. To byla moje noční můra...A zvlášť když jich bylo víc.
http://www.ericclapton.cz
neoficiální česká stránka
Konrad
Uživatel

Příspěvekod Revan » pon 25. led 2010 13:45:09 » Re: Nejrespektovanější stvůra
Já měl do konce hry hodně respekt z ohnivé ještěrky. Pohybuje se dost rychle a její útok je zničující. Ale nikdy nezapomenu na to jak jsem poprvé vlezl do Zamlžená věže. Byla to opravdu děsivá zkušenost :D
Revan
Uživatel

Příspěvekod Marcel od Zvonu » úte 26. led 2010 21:36:55 » Re: Nejrespektovanější stvůra
No Pochopitelně ta Mrcha rychlá ,,ŠEDOUS BEAST,,...No Takovej Troll je taky někdy na vomytí i Rychlej REX, záleží v které verzi, že. A jak daleko ve Hře, např. Golémové taky uměj potrápit. No největší Bestie jsou Ty potvory co se uměj doléčovat a nebo utýct a pokračovat s plným zdravím jako by se nestřílelo, HE...
OGDEN - Marcel od Zvonu.
Marcel od Zvonu
Uživatel

Příspěvekod gorn1379 » pon 08. bře 2010 11:36:51 » Re: Nejrespektovanější stvůra
Asi koslivý mág a stinovka... prostě ty co mi to vysvětlily, když jsem lezl kam jsem neměl...
gorn1379
Uživatel

Příspěvekod Fidla » stř 10. bře 2010 15:39:07 » Re: Nejrespektovanější stvůra
Královna důlních červů, trol, golem.

Ze začátku žravá štěnice a mrchožrout.
Po letech neaktivity jsem se vrátil na fórum :)
Fidla
Uživatel

Příspěvekod Shadow606 » ned 14. bře 2010 15:22:40 » Re: Nejrespektovanější stvůra
když sem to hrál poprvý tak sem měl respek i z toho mrchožrouta hned ze začátku, sem čekal asi pět minut jestli někam neodejde a když neodcházel tak sem si dal novou hru a šel sem s Diege pač sem se toho mrchožrouta děsně bál, pak to byli taky vlci ze kterých sem měl respekt, chňapavci a nakonec stínová šelma :D :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Shadow606
Uživatel

Příspěvekod ToMmY » pon 15. bře 2010 16:15:50 » Re: Nejrespektovanější stvůra
Stínová šelma.
ToMmY
Uživatel

PředchozíDalší