Menu

Nejrespektovanější stvůra

Volný pokec o Gothicu 1.
Příspěvekod guma_panuje » úte 25. srp 2009 9:10:26 » Re: Nejrespektovanější stvůra
Ano...ale stvou me treba i takovi Demoni!Vzdycky jdou k tobe a hned dozadu a ikdyz do nich mlatis hlava nehlava tak jim to neodecte Live...ale daji se taky zmaknout v pohode.
FOR GOMEZ...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
guma_panuje
Uživatel

Příspěvekod Nekolacek » úte 25. srp 2009 19:45:47 » Re: Nejrespektovanější stvůra
preiznam se : ja se bal chnapavcu :D
Nekolacek
Trvalý ban

Příspěvekod Dreamer » stř 26. srp 2009 16:35:59 » Re: Nejrespektovanější stvůra
Jak vidim ohnivou ještěrku, beru nohy naramena... dokonce i ke konci hry.
Dreamer
Uživatel

Příspěvekod Katolík » pát 28. srp 2009 13:06:27 » Re: Nejrespektovanější stvůra
Já jsem byl hrozně vystrašený ze smečky vlků. Vůbec jsem jim neubíral a oni mi vždycky vyskočili na hlavu a zabili mě. :D Taky jsem se bál číhavce, ze stejného důvodu, z jakých jsem se bál vlků. No a krvavé mouchy v bažině a jinde... To byl děs. No a pak taky ještěrky. (Jen ty obyč. ohnivé jsem nepotkával.)
Nejhorší byl asi močálový žralok. Dával si mě na jednu pecku a já mu neubíral. Pak jsem se naučil respektovat Cor Caloma a jeho novice. :D :D :D
Dvě věci mě naplňují úžasem - hvězdné nebe nade mnou a mravní zákon ve mně.
http://nd04.jxs.cz/708/044/91ea34fab9_69366241_o2.gif
Katolík
Bratr Knihovník

Příspěvekod UnknowN » stř 02. zář 2009 13:23:47 » Re: Nejrespektovanější stvůra
Ze začátku jsem absolutně respektoval chňapavce (huh, jak jsem se jich lek u Cavovi chatrče) a Močálové žraloky. Stínovku jsem potkal až ve 3 kapitole v klášteře, když mě s ní pomoh Gorn.
we get the world we deserve.
UnknowN
Uživatel

Příspěvekod Balalajka » stř 02. zář 2009 17:26:16 » Re: Nejrespektovanější stvůra
Zkoušeli ste někdy noční trip po kolonii? Myslel sme už potom Gothic nikdy ve večerních gothicovskejch hodinách hrát nebudu. Začal sem v 20:00 gothicovskýho času. Těžká zbroj stína, dlouhý luk a meč strážce. V ruce jsem měl pochodeŇ a šel jsem od tábora směrem k mlžný věži... u řeky to bylo dobrý. Ale u tý mlžný věže.. šel jsme tim lesíkem kolem pak dolů k pláži a tam ohnivý ještěři. Málem sem byl tuhej ale zdrhl jsem jim.potom sem pokračoval lesem po útesu a už jsem vůbec nespomaloval. Nebyla chvíle aby se neozíval ten divnej bzukot much a chrčení vlků nebo jek mrchožroutů. Trip sem skončil u Sekt.tábora ,protože sem neměl sílu jít ještě k Nov. táboru a ke kotlině.. Tam je ta hrozná jeskyně s krysokrtama a břitvama na druhý straně.
Balalajka
Uživatel

Příspěvekod Black Raven » čtv 03. zář 2009 21:33:43 » Re: Nejrespektovanější stvůra
Nikdy jsem neměl moc respekt z potvor jako takových, ale spíš z toho když jich bylo víc. V tomhle určitě vedou skřetí psi, ty jsem nesnášel vždycky. Potom větší skupiny kostlivců, zombie s tím jejich nepříjemným pohybem kdy najednou zrychlí a jdou po vás, nebo třeba i blbý mouchy. Hodně děsivej je určitě číhavec ve vodě, protože plave vážně setsakramensky rychle a uplavat se mu nedá :D Jinak byl ještě docela nepříjemnej močálovej žralok, taky díky tomu pohybu ve vodě a taky nepříjemným útokům. Ze stínové šelmy sem si nikdy moc hlavu nedělal, v G2 mě určitě štvala víc než v jedničce. O trollech snad ani nemusím mluvit, ti byli tak blbí že mě vyděsit fakt nemohli, stejně tak skřeti. Největší sranda je když už jste na konci hry pořádně nabušení, tak můžete vymlátit v podstatě cokoliv bez větších problémů. Na začátku máte repsekt i zblbejch mrchožroutů a na konci sólo zmasakrujete klidně Starej tábor, Skřetí město, Novej tábor, stínový šelmy, žraloky, břitvy, prostě cokoliv. :)
Black Raven
Uživatel

Příspěvekod martinus » pát 04. zář 2009 13:55:34 » Re: Nejrespektovanější stvůra
Moje nejhorší noční můra byla vždycky stada vlků. Kvůli instalaci jednoho modu se chovají nějám víc inteligentně a když zaútočim na jednoho tak se seběhnou z celího lesa a blízkého okolí.
Nalepilo se jich na mě asi tak 15 a ukousali mě k smrti a to sem měl už zbroj strážce.
No nenaštvalo by vás to??
Mám problém se zakomplexovanými metalisty co se snaží všechny přesvědčit ať taky
poslouchaj Metal

Kdybych měl někde nějáké hrubky tak se omlouvám jsem od narození disdebil
martinus
Uživatel

Příspěvekod Balalajka » sob 05. zář 2009 7:36:24 » Re: Nejrespektovanější stvůra
martinus píše:Moje nejhorší noční můra byla vždycky stada vlků. Kvůli instalaci jednoho modu se chovají nějám víc inteligentně a když zaútočim na jednoho tak se seběhnou z celího lesa a blízkého okolí.
Nalepilo se jich na mě asi tak 15 a ukousali mě k smrti a to sem měl už zbroj strážce.
No nenaštvalo by vás to??

No to se mi někdy stává když odinstaluu třeba omylem jeden soubor Gothicu nebo ho přejmenuju tak pak přijdu a třeba idi se nehjbaj nebo Diego skáče na místě a mrchožrouti nebo vlci za mnou běží a nejdou setřást.
Balalajka
Uživatel

Příspěvekod Eru » úte 15. zář 2009 20:09:52 » Re: Nejrespektovanější stvůra
Stínová šelma.
Jistý zážitek se mi stal až při druhém hraní:
V 1. kapitole jsem šel z bažinného tábora do starého. Z minulé hry jsem věděl, že v lesíku, zhruba uprostřed mezi tábory, je stínová šelma. Nicméně mě napadlo - V 1.kapitole tam určitě ještě nebude.
Když jsem ji uviděl, úplně jsem se vyděsil. Ale nevšímala si mě protože zrovna bojovala s krysokrty a krvavými mouchami. Rozhodl jsem se rychle odejít na opačnou stranu, nicméně "bojující skupinka" se začala pohybovat stejným směrem a stejnou rychlostí, i když jsem znovu změnil směr, stále šli za mnou. Nakonec jsem se zastavil, a když kolem mě bez povšimnutí prošli, tak mi spadl kámen ze srdce.
Vždy když vidím stínovou šelmu, tak si na to vzpomenu.
Nehrim (2010) - jedno z nejlepších 1st/3rd RPG všech dob.
Eru
Uživatel

Příspěvekod Bémik » sob 19. zář 2009 12:05:35 » Re: Nejrespektovanější stvůra
jednoznačně ohnivá ještěrka, je to zabiják a neda se zničit bez kouzel a bez luku :D
Podle příběhu a zpracování byl nejlepší GOTHIC 1!!
Bémik
Uživatel

Příspěvekod Eru » sob 19. zář 2009 13:21:12 » Re: Nejrespektovanější stvůra
Tak to já naopak raději bojuji s mečem než lukem. S mečem se jednodušeji uhýbá jejich dechu.
Nehrim (2010) - jedno z nejlepších 1st/3rd RPG všech dob.
Eru
Uživatel

Příspěvekod Jarvis » sob 19. zář 2009 18:43:46 » Re: Nejrespektovanější stvůra
Já měl nejvetší respekt ze Stínové šelmy.
...???
Jarvis
Uživatel

Příspěvekod MagXardas » ned 20. zář 2009 10:46:44 » Re: Nejrespektovanější stvůra
já sem měl největší respekt z kamenýho golema na tom mostě u citadeli kde byl lester když sem ho uviděl tak sem úplně ztuhnul protoze sem neveděl co umí řikám si co teď??? du do něj a najednou plesk a já letim a půlka života pryč a já nevěděl že se dá zničit jenom kladivem válečnym a tak sem mu neubral ani špetku života a byl sem tuhej a zjistil sem až za měsíc jak ho zabít :D :D
MagXardas
Uživatel

Příspěvekod CholMa » ned 20. zář 2009 18:49:49 » Re: Nejrespektovanější stvůra
Největší respekt jsem měl z loveckého psa.Jak jsem ho poprvé viděl tak jsem se málem pos*al strachy. :lol:
CholMa
Uživatel

PředchozíDalší