Menu

Horský tábor banditů

Volný pokec o Gothicu 1.
Příspěvekod Krysak » sob 10. led 2009 14:10:01 » Re: Horský tábor banditů
Dicht píše:No možná ho vytvořili k tomu aby později mohli zpatalt datadisk :)

to by ho mohli dát až do toho datadisku.
Ten, kdo se ohlíží jen na minulost a žije ve vzpomínkách, se v nich snadno může navždy zapomenout, obklopen jen žalem a vším, co kdy ztratil...
Krysak
Uživatel

Příspěvekod Varrag Kasorg » ned 18. led 2009 15:08:27 » Re: Horský tábor banditů
Je to skupina z NC, která se od nich odtrhla, protože ten jejich vůdce (Quentin nebo jak se jmenuje) chtěl vyhlásit válku Starému táboru. Lares s tím nesouhlasil. Quentin sehnal dost příznivců a odtáhl z Novýho taábora. Začal válčit proti OC, a protože Většinu bitev vyhrál nechce o nich nikdo OC mluvit. V NC zase proto, že je opustili a Sekt. b. o nich neví.
Oheň nás všechny osvobodí
Fire, magic of destruction
Varrag Kasorg
Nováček

Příspěvekod dragonlee » úte 03. bře 2009 17:13:25 » Re: Horský tábor banditů
a skouseli ste se preměnit do toho jejich hlídače a pokecat s jmenovanym :idea:
we are watching you
dragonlee
Nováček

Příspěvekod Shaidarol » úte 03. bře 2009 17:54:21 » Re: Horský tábor banditů
dragonlee píše:a skouseli ste se preměnit do toho jejich hlídače a pokecat s jmenovanym :idea:

V G1 není možné mluvit s NPC, když ovládáš jinou.
Shaidarol
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Slye » stř 04. bře 2009 14:31:03 » Re: Horský tábor banditů
No já sem hrál za novej tábor a stejně do mě šli.....Nevom proč tam sou ale daj se tam nabrat dobrý veci:D
.....I love disco....and Gothic....:D
Slye
Uživatel

Příspěvekod Necro » pát 14. srp 2009 9:10:49 » Re: Horský tábor banditů
no nwm :D možná ti odpadlíci jinak mě nic nenapadá :D
Necro
Uživatel

Příspěvekod Riki » pát 14. srp 2009 9:22:42 » Re: Horský tábor banditů
NO Já hlavně nechápu proč v tom táboře mají nějaké lidise jménem, když stejně s nima promluvit nemůžeme. A podle toho že je to blízko tábora by to mohla být přepadová banda.
"Same old story every time..."
Gothic 1
Riki
Loner in the dark

Příspěvekod pompicek » sob 10. dub 2010 15:00:07 » Re: Horský tábor banditů
ja si myslim ze by to mohla bejt banda tamoho chlapíka co chtel zabit toho trola a pak vam v tom meli pomoct ale nedodelali to
pompicek
Nováček

Příspěvekod Míra » sob 10. dub 2010 15:39:00 » Re: Horský tábor banditů
Podle mě to sou obyčejný členové NC kteří se odtrhli od Larese a začali se chovat jako normální bandyti.(každýho přepadávaj okrádaj a zabíjej)
Vzkaz od Charlyho:
Komu se nelíbí pravidla fóra, může vypadnout. Komu se nelíbím já, nemusí se se mnou bavit.
Míra
Uživatel

Příspěvekod Ertai » sob 10. dub 2010 19:07:41 » Re: Horský tábor banditů
Asi přede 2dny jsme o tom mluvili se Smougem a tak nějak sme se shodli na tom že je to tábor na přepadání konvojů do Starého dolu...
A pravděpodobně nedodělávka, tj nic nového pod sluncem
Ale když jsem to hrál prve tak mě to taky překvapilo
Tehdy jsem ale hrál za Starej tábor tak jsem si myslel ze na Novej to bude jiný...
Když jsem tam jako novopečenej bandita (level 7) nakráčel tak jsem byl velice rychle vrácen do reality
Příběhy rytíře Estragona - coming soon (alespoň jsem si to myslel před 3mi roky, od té doby jsem napsal 3 díly a nikdy je nikde nezveřejnil)
Ertai
Uživatel

Příspěvekod Míra » sob 10. dub 2010 20:13:21 » Re: Horský tábor banditů
To je blbost ten tábor nemá s Laresem nic společnýho(jak sem napsal nahoře)kdybi to byla jednotka na přepadávání konvojů ze starého tábora neútočili by na navás kdibi ste byli členové NC a navíc ten tábor by bylo hrozně snadné zlikvidovat a další argument :lol: trvalo by hrozně dlouho než by správa od Larese dorazila k nim za tu dobu by ten konvoj mohl bejt dávno u starýho dolu.

S těhle argumentů vyvozuju že to sou obyčejný bandyti který si chtěj namastit vlastí kapsu.(a chovaj se jako bandyti v G2)
Vzkaz od Charlyho:
Komu se nelíbí pravidla fóra, může vypadnout. Komu se nelíbím já, nemusí se se mnou bavit.
Míra
Uživatel

Příspěvekod Ertai » ned 11. dub 2010 7:43:23 » Re: Horský tábor banditů
No to že utoči na členy nového tábora může bejt jenom chybka (Nedodělávka)
a přijde mi t jako zvláštní náhoda že by byl náááhodou tábor banditů na místě odkud se nejlíp přepadaj konvoje
Navíc obranou pozici má celkem slušnou a vzát ho utokem by stálo zbytečně moc životů...
Nějaký officiální vyjádření k tomuhle asi nění co?
Příběhy rytíře Estragona - coming soon (alespoň jsem si to myslel před 3mi roky, od té doby jsem napsal 3 díly a nikdy je nikde nezveřejnil)
Ertai
Uživatel

Příspěvekod Balalajka » ned 11. dub 2010 7:59:06 » Re: Horský tábor banditů
Prostě další nedomyšlená věc a nebo jen banditi, prostě tábor banditů jako tomu bývalo i ve středověku reálného světa. To, že mají zbroje novotáborníků není podle mě důkaz toho, že jsou z Nového tábora, ale spíš důkaz, že vývojáři byli líní dělat odlišnou zbroj pro lupiče a banditi.
Balalajka
Uživatel

Příspěvekod Míra » ned 11. dub 2010 8:18:05 » Re: Horský tábor banditů
Ertai píše:No to že utoči na členy nového tábora může bejt jenom chybka (Nedodělávka)
a přijde mi t jako zvláštní náhoda že by byl náááhodou tábor banditů na místě odkud se nejlíp přepadaj konvoje
Navíc obranou pozici má celkem slušnou a vzát ho utokem by stálo zbytečně moc životů...
Nějaký officiální vyjádření k tomuhle asi nění co?

Ten tábor se dá zničit snadno vem si jak stráže dobili svobodný důl všechny postříleli ze skal kuší tady by postupovali stejně nejdřív by zabili ty dva který hlídaj bránu a pak by všechno postříleli šipkama.

Navíc když Laresovi doneseš seznam ze starého dolu řekne že rozmístí několik mužů na cestě do dolu kdybi ten tábor byla skutečně skupina na přepadávání tak by tam musel dojít nějakej posel což by trvalo cekem dlouho. :roll:
Vzkaz od Charlyho:
Míra
Uživatel

Příspěvekod Ertai » ned 11. dub 2010 8:36:19 » Re: Horský tábor banditů
Dýl než rozmístít nějaké lidi podél cesty?
Jako já se nehádám, nevím o tom prakticky nic, jen tlumočím svůj názor
Navíc logicky hádám, že by se stráže nemohli k táboru příblížit moc nepozorovaně....
A jak tu někdo tuším psal tak ono když pálí 20 luků tak to jen tak někdo nepřežije
Na přepadání konvojů maj dobrou pozici prostě...
Hádal bych že to bylo původně zamýšleny jako ten tabor co přepadá konvoje jen se to pak nedodělalo (čemuž by napovídal i ten pojmenovaný člen) ale nějak to nakonec nedopadlo tak to tam nechali jen jako další nepřátele...
Ertai
Uživatel

PředchozíDalší