Menu

Level za nezávislí

Volný pokec o Gothicu 1.
Příspěvekod Emperor » ned 15. pro 2013 18:32:15 » Re: Level za nezávislí
Bez legrace - ano ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod vodomil » pon 14. lis 2016 14:37:24 » Re: Level za "nezávislý"
Tak jsem se pustil do získání maximální úrovně při zachování nezávislosti, ale trochu z jiné strany. Nechci mít absolutně nejvyšší možnou úroveň, ale nejvyšší úroveň při zachování "pořádku" v kolonii.
Co to znamená? Nemlátit lidi, pokud to není úkol, nebo si o to vyloženě neříkají :) Takže jsem zmlátil v Novém táboře jenom Rýžového lorda a Leftyho, potom Shrika a Balora (to nebylo nutné, ale říkal si o to :D ... bohužel pro něj jsem ho musel odstřílet lukem a teď už se nezvedne :twisted: ); ve Starém táboře si o to koledoval ten čórkař, co mě lákal na amulet a jeho 2 kumpáni a Grima, všechny tři "zápasníky" v aréně, v hradu potom Bullit, kterého jsem musel zabít (pořád po mě šel... magor :) ); v Bratrstvu to zase odnes nemakačenko Harlok. Potom se nechci dostat tam, kam to bez bugu nejde (proměnou, se zbraní v ruce, ...).

Momentálně jsem na úrovni 22, mám 103 síly, 20 obratnosti, 10 many, brnění: Bederní rouška novice, zbraň: Meč vítězství / Skřetí kladivo (obouruční mám Meč pomsty ale nepoužívám ho), Dlouhý luk; 1-ručky 2. úroveň, luky 2. úroveň, plížení, 1. úroveň zámků, akrobacie.

Co je vyčitěno:
Všechny lesy, hory, planiny - není nic, co by žilo, kromě lidí
Kaňon s trolem
Jeskyně černých goblinů
Maják (před i po úkolu Cizinec)
Skřetí země + Skřetí tábor
Močály (od much a žraloků)
Starý důl (od červů)
Pevnost s harpyjemi
Starý klášter
Tábor banditů (velké zklamání: za doražení lukem není bonus :roll: )
Stará Xardasova věž

Co mě ještě čeká:
Ještě jednou proběhnout celou kolonii a prokecnout všechny NPC, jestli jsem náhodou na něco nezapomněl

Co mi uteklo:
40 + 40 zk. za 2 mladé mrchožrouty před mostem ke Starému táboru (zabili je ti dva lovci)
100 zk. za dodělání Balora lukem (na blízko jsem ho nedal)

Předpoklad:
Na úroveň 23 mi to asi stačit nebude, momentálně mi chybí kolem 12000 xp ... :sad:
(mám ještě 3 svitky Vyvolání kostlivce, ale to mi dá jenom 2400 xp)
IC2Q 2,4GHz@1066 na ASUS P5E (Intel X38), DDR2 OCZ 2x2GB@1066MHz, DDR Kingston HyperX 2x2GB@1066MHz, Gainward NVIDIA GF GTX 550 Ti GS 1G GDDR5@4400 MHz, Corsair Force LE - 120GB, WD Caviar 640GB, WD Caviar 1TB v CoolerMaster Elite 330, CoolerMaster Real Power 520W, Win Vista Ultimate x64, LG Flatron 22" (1920x1080)
vodomil
Uživatel

Předchozí