Menu

Skutečný model světa Gothic 1

Volný pokec o Gothicu 1.
Příspěvekod El RoMe » pát 09. lis 2012 12:22:53 » Re: Skutečný model světa Gothic 1
Teda já se ti klaním....super práce hochu..kdy to bude celé ?
El RoMe
Uživatel

Příspěvekod host-pak » stř 24. dub 2013 9:51:59 » Re: Skutečný model světa Gothic 1
Po velmi dlouhé době zdravím vás všechny. Byla to dlouhá pauza ve které jsem měl čas hodně pracovat i hrát mnoho jiných herních titulů...ale když se za nimi ohlédnu tak žádný z nich se nevyrovná sérií Gothic.

Špatná zpráva je, že přímo pro Gothic universum jsem v ničem nepokročil.

Dobrá zpráva (alespoň pro mě) je, že mi zrovna tento model otevřel možnosti k trochu větším příležitostem v mé práci modeláře/řezbáře. A právě Gothic svět je součástí mé inspirace k tvoření.

Tady je odkaz na malou fotogalerií... http://utopian73.deviantart.com/gallery/

Celkem jsem za tu dobu spolupracoval na těchto modelech:

Hradiště našich předků pro Národní muzeum
Rodný dům Josefa Lady pro jeho muzeum v Hrusicích
Po stopach Karla Maye pro Náprstkovo muzeum
Spousty menších modelů pro Pohádkovou zemi Vítězslavy Klimtové

Pracuje se na dalších.
Tesla-Tech ... naše vnímání světa je směs objektivismu od Ayn Randové zpestřeno trochou životní filozofie kterou zastával Nikola Tesla...v zásadě jde jen o to aby lidé neházeli důvody své neschopnosti zlepšit něčím svět na"mužíčka na nebi" známého jako Bůh
host-pak
Uživatel

Příspěvekod Gustik 5 » čtv 13. čer 2013 12:57:01 » Re: Skutečný model světa Gothic 1
Teda... Paráda! Ty fotografie jsou vážně super, jen je škoda, že teď nemáš čas na model G1. :) Každopádně ti přeji hodně štěstí a zdaru. ;) Klidně sem pak přihoď další fotky, a snad se jednou najde čas na dokončení onoho modelu...
"Podpisový obrázek zmizel v hlubinách internetu... Zůstává jen odkaz na tvorbu fanartové skupiny, jež odpočívá v hlubinách fóra..."
Obrázek
Gustik 5
Občan Myrtany

Bydliště: Tam, kde slunce svítí, řeky pramení a stromy rostou...

Příspěvekod ondralukas1010 » pát 14. čer 2013 17:31:17 » Re: Skutečný model světa Gothic 1
Pořád stojíš ještě o ty screenshoty kolonie.
Nejhorší to bude až i Alabama bude mít svou vlastní atomovou bombu.
Věta: "Pošlete Mariňáky!" je ultimátní řešení na všechny vaše problémy.
ondralukas1010
Uživatel

Příspěvekod Six Points » pát 18. dub 2014 15:51:24 » Re: Skutečný model světa Gothic 1
Six Points
Nováček

Příspěvekod kabanos » ned 15. čer 2014 0:03:39 » Re: Skutečný model světa Gothic 1
Docela škoda, že jsou všechny fotky vyexpirované a nefunkční :( rád bych se podíval :)
Obrázek
kabanos
Uživatel

Příspěvekod Ebu » pon 28. črc 2014 22:00:59 » Re: Skutečný model světa Gothic 1
kabanos píše:Docela škoda, že jsou všechny fotky vyexpirované a nefunkční :( rád bych se podíval :)

Ebu píše:Měl jsem u sebe všechny fotky stáhlé, tak to sem dávám všechno v raru, včetně dvou obrázků kusu G4 od Honzolina :wink:

host-pak -- http://www.divshare.com/download/7334700-02c
Honzolin -- http://www.divshare.com/download/7334721-ef2

Pár stránek zpátky jsem před asi 5 lety dával tenhle odkaz. Minimálně ten první je funkční.
Ebu
Uživatel

Předchozí