Menu

4 tábory v Gothicovi?

Volný pokec o Gothicu 1.
Příspěvekod Superpolda » úte 01. črc 2008 12:57:53 » 4 tábory v Gothicovi?
Představte si, že vás hodí do kolonie a vy založíte svůj vlastní tábor. Bude mít přibližně stejně občanů jako ty ostatní a mě zajímá tohle:

1) Jak by se váš tábor jmenoval?

2) Co by byl cíl vašeho tábora? (nový tábor - zničení bariéry pomocí rudy, Starý tábor - výměna rudy za.....)

3) Rozvržení sil (ozbrojenci, kopáči.....)

4) A dál napište cokoliv budete chtít o svém táboře. (umístění tábora, vzhel uvnitř tábora, vztah k ostatním
táborům......)
Naposledy upravil Superpolda dne stř 02. črc 2008 7:40:49, celkově upraveno 2
Temné síly skusili několikrát dobít království, ale ve jménu krále a Innose jsem se vrhl na hordy orků a království osvobodil! Za krále!
Uživatelský avatar
Superpolda
Uživatel
 
Příspěvky: 92
Registrován: sob 14. čer 2008 10:29:13
Bydliště: Jejich revírem je - DÁLNICE (nebo někde poblíž)

Příspěvekod Escarlate » úte 01. črc 2008 16:25:08 » Re: 4 tábory v Gothicovi?
1) Tábor Fénixe
2) Neměl by konkrétní cíl, ale jako vedlejšák zjistit jak obnovit život (pro ty co jim to nedošlo → Fénix vstává s popela :wink: )
3) Mágové, Učni mágů, Šermíři a jezdci lehkých kavalerií (LK)
4) No hlavní slovo by měli mágové, bylo by jich nejvíc, tak... 25. Měli by žlutozelená roucha na znamení života. Šermířů by bylo málo, možná tak maximálně deset, byli by mistři v jednoručáku. LK by byli mistři v luku a pokročilí v kuši, nejezdili by však na koni nebo tak něco, ale na nějakých bájných zvířatech. Fénix by nebyl špatnej :D. Nééé tak třeba zapálili hejno mrchožroutů :) . No LK by bylo tak 15. Žili by v chajdách, které maj v číně (myslím jak ty se slaměnou střechou, tak i typ zakázaného města → záleží na vznešenosti osoby). Hradby by byly slabé (jestli vůbec nějaké). Tábor by byl skrt uprostřed lesa v horách, aby měli mágové spoustu místa k meditaci a rozjímání. Přístup by tam měl každý, kdo by se prosekal kolem stínových šelem v okolí. Nebyl by to typ Starého tábora ("Stůj! Dál ani krok!"), ale všichni by byli vítáni a pro přijetí by neplnili žádnou zkoušku poctivosti, ale stačilo by prokázat zájem o magii života, čest a úctu (asi by bylo víc možností...).
No a to je tak všecko co mě napadá. :) :wink: :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Escarlate
Uživatel
 
Příspěvky: 60
Registrován: sob 22. bře 2008 19:23:45

Příspěvekod Denis » úte 01. črc 2008 17:48:11 » Re: 4 tábory v Gothicovi?
1.Tábor v horách 2. nejvyšši mag kamene a válečnik kamene,mágove kamene,osobni straž magu kamene,stráž,kámen(něco jako stin v old campu) 3.cil by byl jak ovladat skalu,zmocnit se ji,vladnout ji... 4.
Denis
Nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 23. kvě 2008 17:25:27

Příspěvekod Superpolda » úte 01. črc 2008 19:49:09 » Re: 4 tábory v Gothicovi?
1) Kolonistická domobrana

2) Tábor by dával pozor na pořádek v kolonii. Zkládal by se jen z lidí, kteří i přez své uvěznění v kolonii respektují zákony. Měli bychom své lidi ve všech táborech, kde by zastupovali kolonistickou domobranu a plnili naše rozkazy. Cíl našeho tábora by byl nastolit pořádek v kolonii. Buď pomocí diplomacie, nebo pomocí meče bychom zabránili Novému táboru loupit a vraždit. A to samé jinde. Nastolili bychom pořádek v celé kolonii. Vražda by se trestala smrtí a nebo by musel povině pracovat ve zvláště určeném dole přímo pro otroky. Žádní kopáči. Ten důl by byl přímo našeho tábora. Prostě by se v kolonii začali dodržovat zákony a my bychom na to dohlédly

3) (od nejmocnějšího v táboře po nejméně mocného v táboře)
Vůdce tábora
Hlavní poradce vůdce
Další poradci
Velitel bojovníků
Vrchní prospektor
Velitel obranné čety
Velitel útočné čety
Velitel táborové čety
Velitel našich sil ve Starém táboře
Velitel našich sil v Novém táboře
Velitel našich sil v Sektovním táboře
Velitel našich sil ve zvláštních lokacích kolonie
Velitelé určených lokací v kolonii
Velitel dolu
Kovář
Řadový bojovník
Lučíšník
Lovec
Učeň bojovníka
Otrok (trestanec zadržený za zločin spáchaný v kolonii)

3) Náš tábor by se nacházel ve skalách nad Starým táborem. Přesně ji řečeno tam kde byl ten troll a ti bandité.
Na místě trolla by žili ve srubech, které by byly na té skále a lezlo by se tam žebříkem. No prostě tam by žili obyčejní bojovníci a podřadní lidé. Místo banditů by tam byl velitelský kamený dům. (podobný z hradu ve starém táboře.) Kromě velitelského domu by tam byl dům vrchního bojovníka, vrchního prospektora a pár (maximálně 15) významných lidí. Tam kde se spojuje průchod mezi místem pro trolla a banditským táborem by byla kamená, velmi silná hradba. V místě pro trolla by ještě na nějaké straně byl vchod do dolu na magickou rudu, kde by pracovali trestanci (kteří byly znovu zatčeni ještě v kolonii) A z rudy by se vyráběly naše zbraně a popřípadě by se prodávala a podobné věci. A to je asi všechno. Byla by to prostě kolonistická domobrana.
Temné síly skusili několikrát dobít království, ale ve jménu krále a Innose jsem se vrhl na hordy orků a království osvobodil! Za krále!
Uživatelský avatar
Superpolda
Uživatel
 
Příspěvky: 92
Registrován: sob 14. čer 2008 10:29:13
Bydliště: Jejich revírem je - DÁLNICE (nebo někde poblíž)

Příspěvekod Innos a spol » úte 01. črc 2008 20:31:51 » Re: 4 tábory v Gothicovi?
Můj tábor by byl skrytý . Dostali by ste se tam tak , že by jste vlezli do toho starého majáku u moře , prošli krásným jeskyním systémem osvícených chodeb a vyšli na malý přístav (bariera znemožnila jeho využívání a tak je jako hlavní náměstí). Kdyby jste se koukli na horu na vysokou skálu , žasli by jste , jelikož by domy byly ve tvaru "pytle" zavěšeny na skále ( pokud jste viděli film "stroj času" , tak takové obydlí měli lidí budoucna) . Po kochání krás tábora by k vám přišel MUD a řekl vám ,že se nacházíte na táboře , které nese jméno Innos a spol . Poté by vás provedl celím táborem a vyprávěl vše možné . Ukázal by vám stráže a dovedl vás za mnou . Já bych vás pohostil a omluvil se za MUDA , protože jinéhu kecala tu nemáme . Zmínil bych se o tom , že se snažím , aby se tu lidé cítili jako doma a že posílám správy jejich rodinám .

Další zajímavosti : Cíl - Být tu jako doma
Obrana- Nesmrtelný Gorn :lol:
Hlavní poradce - Lester
Učitel všeho- Milten a Diego
Beru lidi na dabing Filmu Kámoši .
Uživatelský avatar
Innos a spol
Uživatel
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 15. kvě 2008 8:53:35
Bydliště: Teplice

Příspěvekod host-pak » úte 01. črc 2008 21:18:10 » Re: 4 tábory v Gothicovi?
(1)-Kolonialní tábor

(2)-zabránit každému jakímkoli způsobem zničit baliéru aby tak nezabránil postavení města které by mělo stejnou podobu jako zapomenuté město v G2A.

(3)-Já osobně bych byl Taktik všech operací které by byly nastoleny Kolonialnímu táboru 8-)
-obraná palisáda kolem města by byla chráněna vojáky se středním brněním
-o políčka s jídlem by se starali zemědělci
-mezi domy by byly hlídkové věže s vojáky vybaveném těžkým brněním a velitelem čety
-Hlavní vůdce by přebýval mezi zdmi paláce uplně na vrcholku města
-kopáči by chodily do dolu pro rudu kterou by kováři zbracovali do zbraní a brnění atd
-rada velkých vůdcu která by rozhodovala nad děním v táboře by měla obydlí spojena v jednu velkou pevnost
která by opklopovala palác s Hlavním vůdcem

(4)-takto postavené město ba pak bylo využívané jako místo odpočinku a klidu kde by se pěstovali nové druhy trávy z bažin a jídlo pro celý tábor aby bylo zcela soběstačne.Také by tam byly rudné doly.
Tesla-Tech ... naše vnímání světa je směs objektivismu od Ayn Randové zpestřeno trochou životní filozofie kterou zastával Nikola Tesla...v zásadě jde jen o to aby lidé neházeli důvody své neschopnosti zlepšit něčím svět na"mužíčka na nebi" známého jako Bůh
Uživatelský avatar
host-pak
Uživatel
 
Příspěvky: 196
Registrován: stř 04. čer 2008 9:53:03
Bydliště: útes s výhledem na starý tábor

Příspěvekod Superpolda » úte 01. črc 2008 21:54:09 » Re: 4 tábory v Gothicovi?
To jsou celkem zajímavé nápady. Jsem zvědavý, který bude nejlepší.
Temné síly skusili několikrát dobít království, ale ve jménu krále a Innose jsem se vrhl na hordy orků a království osvobodil! Za krále!
Uživatelský avatar
Superpolda
Uživatel
 
Příspěvky: 92
Registrován: sob 14. čer 2008 10:29:13
Bydliště: Jejich revírem je - DÁLNICE (nebo někde poblíž)

Příspěvekod milten08 » pát 04. črc 2008 14:32:55 » Re: 4 tábory v Gothicovi?
superpolda tady napsal ze by zbranil aby novy tabor prestal krast......oni kradou protoze musi....nemaji co tam jist takze.....posekat je kvuli tomu ze namaji co ZRAT! neni moc slechetny.i zakon ma sve chyby a kdyby v kolonii nebyla bariera....tak by nebyl ani stary tabor ani novy....protoze by tam vtrhli paladinove a domoobranci a pozabijeli je tam a zajmuli protoze to sou vsichni trestanci´!bratrstvo by asi zustalo....protoze se do niceho nepletlo a vsichni z toho tabora prisly na misto kam je naved spac.......taky rad bojuji za krale.....ale i kral dela chyby.........no a proto bych rad souhlasil s escarlate.....taky bych rad postavil tabor v lese v horach a byl nakym magem treba kruhu přírody.....a zakladatel toho ...kruhu.....tábor by neměl žádné opevnění.....ale byl by dobře krytý horama.........byla by to velká pláň posetá zeleným trávníkem.....a tekly by tam čisté potoky....přes které by vedly malé můstky.....a lidi by bydleli ve stanech.........vojáci by tam žádní nebyli...ale všichni by uměli ovládat magii přírody......no a jídlo by nedostávali lovem...a pěstovali by různé zeleniny ....zaseli by obilí..... ňáký ovocný sady......ale určitě by nešli proti zvířatům....a na krále by se asi vybodli
Uživatelský avatar
milten08
Uživatel
 
Příspěvky: 42
Registrován: stř 18. čer 2008 19:35:47
Bydliště: moje místo je po boku magie a innose

Příspěvekod Lucanus » sob 05. črc 2008 21:33:37 » Re: 4 tábory v Gothicovi?
1.) Bezvěrci.
2.) Nevěřit v to, že nějaký bůh nám pomůže opustit kolonii adostat se z našeho vězení, ale spoléhat se sami na sebe a dělat co bude v našich silách k prolomení bariéry.
3.) V táboře by musela existovat jistá skupina válečníků, pro ochranu tábora, ale také někdo kdo by válečníky živil. No a jelikož ruda i tráva už jsou obsazené, museli by se mí lidé spoléhat na zemědělství a lov, popřípadě rybolov (kdyby bylo kde).
4.) Tak tento tábor bych umístil do Staré horské pevnosti, vzhledem k jejímu strategickému umístění, by byla vhodná, kdyby se strhla nějaká potyčka mezi tábory. Nejlépe by se bránila, hlavně pro někoho kdo nemá mágy (když nevěříme v boha nemůžeme používat jeho magii, že?). Hierarchie by byla jasná. Nejvýše by stál vůdce tábora. Pod ním by byl velitel osobní stráže a ochranka a po té již řadoví vojáci. Chudáčci farmáři a lovci by stáli nejníže (bohužel). No a postoj k táborům?
Nc: Přátelé. Snaží se prolomit bariéru a tudíž možní spojenci.
Sc: Neutrální. Snaží se prolomit bariéru pomocí Spáče, ale jejich víra je podle mě příliš silná.
Oc: Nepřátelé. Snaží se aby bariéra stála a mohli si udržet moc a navíc silně věří v Innose.
Uživatelský avatar
Lucanus
Zasloužilý člen fóra
 
Příspěvky: 1186
Registrován: úte 06. kvě 2008 6:32:55
Bydliště: Rozlehlé sály, tonoucí ve tmě hluboko pod Sopečnou pevností

Příspěvekod hók-hee » sob 05. črc 2008 23:55:40 » Re: 4 tábory v Gothicovi?
1. Žádný konkrétní název, časem bychom ale určitě získali přízvisko od jiných táborů; pravděpodobně Díra, Odporný brloh či Smrduté doupě naprosto nemytých povalečů.

2. Zase nic konkrétního, pouze bychom žili den za dnem utopeni v rýžové pálence a zkouření drogou z bažin. Samozřejmě, pokud by se naskytla příležitost a některý z ostatních táborů by zničil Bariéru, rozprchli bychom se do širého světa šířit mor a pohlavní infekce.

3. Bandité ozbrojeni luky a letáky "chceme mír". Taky bysme jako jedni ze zdejších táborů používali dřevěné štíty, což by nám dávalo nesmírně velkou výhodu v eventuálním boji nad zbylými tábory. :)

4. Doupě bych založil východně od Nového táboru (v místech kde bylo uloženo ohnisko z Trollího vrchu) Tábor by byl z jihu (jediná přístupná cesta) obehnán dřevěnou palisádou a hradbami. Navázali bychom obchodní řeči s Novým táborem (rýžová pálenka) a Táborem v bažinách (droga z bažin). Sami bychom produkovali nový druh vysoce návykového alkoholického nápoje, tzv. Trollí chcánky vyráběné kupodivu z trollích chcanek. Starý tábor a jejich diktarura by byl náš nemesis, proti kterým bychom vedli pasivní válku. V táboře by vládla naprostá anarchie, samozřejmě s pár nezbytnými zákony, které by byly důležité k chodu ekonomiky, to znamená že je každý povinen týdně odpracovat tolik a tolik hodin v továrně na výrobu Chcanek. VSZ (vražda, smrt, zabití) by byla trestána vyhoštěním z tábora popřípadě popravou. Jako jediní v Kolonii bychom měli v táboře i početné zastoupení ženského pokolení, povětšinou nadržené nymfomanky. Vstup do tábora by byl povolen každému, avšak jen na vlastní nebezpečí. Naopak, mohl by být z tábora každý i vyhnán a to v případě, že se ukáže být naprosto nevhodným pro tento způsob nóbl života.

A končím, protože vím, že tohle by mi jistojistě neprošlo. :wink:
hók-hee
Uživatel
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob 05. črc 2008 17:06:17
Bydliště: Kačerov

Příspěvekod Torch » ned 06. črc 2008 10:42:14 » Re: 4 tábory v Gothicovi?
1. Tábor kameného draka

2. Oživit zkamenělinu kameného draka a tak si zajistit sílu nad jedním živlem - kamenem

3.
Cesta mága Cesta bojovníka
Mentor kamene
Vyšší mág kamene Vyšši berseker kamene
Mág kamene Berseker kamene
Novic kamene Kamenná pěst
Dolař

4. Tábor se nachazí ve velké pevnosti(v g2 tam je kamenný drak). Pevnost je lépe vyzbrojená a chrání ji dva golemové u mostu, kteří při potřebě rozeženou nepřátelská vojska. Při velkém množství útočníku zboří most.
Dolaři mají za úkol vykopávat chodby uvnitř skal a objevovat vejce draku,vejce důlních červu a dělat únikové chodby při obléháni pevnosti. Když objevíte vejce draka/červa a pracujete v dole víc jak měsíc, tak si můžete vybrat cestu bojovníka nebo mága. Když začínáte jako rudař, Mentor kamene, což je mistr obou umění, vám umístí magickou pečeť do srdce. Pečeť se aktivuje pokuď někomu z jiných táboru tajemství tábora. Jako vyšší mág dostanete zvíře k cestování - malého draka který neumí chrlit, naučí se to až za 400 let. Jako vyšší berseker dostane obrněného důlního červa. Dosavadní počet obyvatel tábora je -

Mentor kamene - 1
Vyšší mág kamene - 1
Vyšší berseker - 2
Mág kamene - 10
Berseker kamene - 20
Novic kamene- 5
Kamenná Pěst - 30
Dolař - 65
Možná jsem malej, ale nakopu ti prdel.
Fér? Kdy přesně jste v průběhu našeho jednání získal pocit, že mám v úmyslu jednat fér?
TORCH IS BACK!!!!
Uživatelský avatar
Torch
Nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob 01. zář 2007 9:36:48

Příspěvekod Akathos » čtv 10. črc 2008 9:04:34 » Re: 4 tábory v Gothicovi?
1)Inossuvo utočiště
2)znovuobjevení víry v innose ,místo pro poutníky ,zavžení všeho zla do temnoty v Koriinisu
3)Tábor by se nacházel někde daleko od ostatních míst odříznut od ,,civilizace" .Hradby by byly poze na vnějšis straně kamené okolý by chránily skály a hustý les okolo celého táboru.V táboře by se nacházely kopáči kteří by podnikaly cesty s ozbrojenm doprovodem do nedalekého dolu. Nacházely by se zde všechny řemeslné díly kovář kuchař lovec kopáč...
4) tábor by měl unést počet 150+lidí
Rozvržeí by bylo na nišší vrstvu , řemeslnou vrstvu , a královskou vrstvu
1)bežní občané rolníci atd
2)kováři alchimysté lovci ..
3)mágové ohně ,vodní mágové ,druidové ,
paladinové a správce
4(INNOS
ozbrojené jednotky by se nacházely v malé míře jelikov v potřebě vetšiho boje je zde spoustu schopných mužů kterým stačí dat mač a zbroj
Uživatelský avatar
Akathos
Uživatel
 
Příspěvky: 129
Registrován: sob 17. kvě 2008 14:13:45
Bydliště: Všude kde je to možné

Příspěvekod Akathos » čtv 10. črc 2008 9:07:36 » Re: 4 tábory v Gothicovi?
Ted když nad tím tak přemýšlím určitě by se dala udelat modifikace na toto téma no reknět nebylo by to super?
Uživatelský avatar
Akathos
Uživatel
 
Příspěvky: 129
Registrován: sob 17. kvě 2008 14:13:45
Bydliště: Všude kde je to možné

Příspěvekod Estel » čtv 10. črc 2008 13:00:51 » Re: 4 tábory v Gothicovi?
1.Názov: Rudné šípy

2.Bydlisko: Zrekonštruovaný kláštor

3.Spoločenské vrstvy:
Lord
Kapitán lučistníkov
Strážna služba
Strážci skladiska
Radoví lučistníci
Kapitán lovcov
Lovci
Drevorubci
Rybari

Vetšina osadenstva by nosila luk so šípmi s násadami z rudy. Lord by sídlil vo veži z početnou ochrankou. Kapitáni by mali honosné sídlo na sídlo na nádvorí. Dalej by tam boli kasárne pre strácov kováčstvo a pekné čisté domy pre lučistníkov a remeselníkov. V tuneloch pod Zamlženou vežou by sme tažili železnú a magickú rudu. Mimo hradieb by mali domy lovci, drevorubci a na nedalekom pobreží rybári. Tábor by mal možno 100 ľudi. Kto by sa chcel pridať musel by byť šikovný v lukostreľbe a musel by prejs skúškou vernosti.

4.Náboženstvo: Skôr Adanos

5.Politika:
NC - spojenectvo
OC - ostražitý mier
ST - ignorancia

6.Cieľ:
Pomáhať NC dostať sa z bariery
Uživatelský avatar
Estel
Uživatel
 
Příspěvky: 94
Registrován: pát 27. čer 2008 21:34:10
Bydliště: Martin, Slovensko

Příspěvekod Piraten » čtv 10. črc 2008 18:04:11 » Re: 4 tábory v Gothicovi?
1.Horni Tabor
2.Spojit sa s Novym Taborom a ovladnut koloniu
3.rolnik---->legionar---->bojovnik---->vladca
a mal by som mogov kamenneho kruhu
ucen---->mag---->majster---->velmajster
4. bol by v severnych horach
Piraten
Nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 22. kvě 2008 17:24:01

Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé