Menu

Animace - potřeboval bych Pomoc :)

Volný pokec o Gothicu 1.
Příspěvekod Djv320 » stř 18. kvě 2016 16:09:05 » Animace - potřeboval bych Pomoc :)
Zdravím potřeboval bych poradit...s takovou blbou věcí :D

Jak se dělají animace,z Marvin databáze jsem to nepochopil :)

Když tak díky za radu
Djv320
Uživatel

Příspěvekod Martin Putzer » stř 18. kvě 2016 18:49:11 » Re: Animace - potřeboval bych Pomoc :)
Jestli jsem to pochopil, chceš, aby dotyčná osoba vykonávala nějakou činnost. Př. pátrači zametají, mágové ohně těží zlato, kostlivci hrajou na harfu...

Převtěl se přes O do dotyčnýho, začni něco dělat (třeba zametat) a během akce to stopni přes F9. Stiskni F2 a do konzole napiš:
Kód: Vybrat vše
hero export

Potom znovu stiskni F9 a napiš do konzole:
Kód: Vybrat vše
hero import

Potom se znovu převtěl přes O zpátky do hrdiny. V případě že to má dělat kostlivec nebo skřet, přepni jim druh přes edit abilities třeba na měšťana.

Už jsem to dlouho nedělal, takže sorry jestli to nebude fungovat.
Naposledy upravil Martin Putzer dne stř 17. srp 2016 14:42:33, celkově upraveno 1
BZh11AY&SYJi˛W ?€@…0@ ?ď˙° PŠ†šôÔjžM•<jŚŚ™S)±O
<ŁÂ‡`ßQ·ť
ÖmÍ:´ˇ" €Ôˆ¤˘ˇäěeÓJűF˝&ŠŻĂsˇoTzßWGWN„˘ˆi¸dĂ" ľiŔ'Řň™‘ó"ifºٜp˜,€ć°ô.Ł˝ÇÇA˝ŮĂKcń4u#qÝY×R¶Ú#Ç~÷I&3Aˆó­QD˘ŕ·Ocߡ,źäA r aă{5°ŞËň—ŘoĄşÇżß9ÝBGj¤–Đ ;‚ ´f\XZ«QW‡ëvA*łĹÝłďť`é}Ă"ˆ@îÚ7f1ťq˘rń©Ć¶¨Eľ/I˘*­ť+—ÓR آęăŃđ¬;D dł%›üHŮJÍĚĂ‹ą"ś(H%4Ů+€

Použita komprese BZ2.
Martin Putzer
Uživatel

Příspěvekod Djv320 » sob 13. srp 2016 19:11:18 » Re: Animace - potřeboval bych Pomoc :)
Díky za radu ,ale Já jsem myslel třeba aby postava si sedla nebo lehla na záda atd.. :)
Djv320
Uživatel

Příspěvekod Martin Putzer » stř 17. srp 2016 14:45:30 » Re: Animace - potřeboval bych Pomoc :)
Tyhle animace tam asi vestavěný nejsou (kromě židle a postele). Nejdřív bych to zkusil vyexportovat na posteli/židli a naimportovat bez toho. Pak možná nějakej teleport o půl metru dolů (mohlo by se to vychýlit). Jestli to nezabere, je to na tvoření módu. :wink:
BZh11AY&SYJi˛W ?€@…0@ ?ď˙° PŠ†šôÔjžM•<jŚŚ™S)±O
<ŁÂ‡`ßQ·ť
ÖmÍ:´ˇ" €Ôˆ¤˘ˇäěeÓJűF˝&ŠŻĂsˇoTzßWGWN„˘ˆi¸dĂ" ľiŔ'Řň™‘ó"ifºٜp˜,€ć°ô.Ł˝ÇÇA˝ŮĂKcń4u#qÝY×R¶Ú#Ç~÷I&3Aˆó­QD˘ŕ·Ocߡ,źäA r aă{5°ŞËň—ŘoĄşÇżß9ÝBGj¤–Đ ;‚ ´f\XZ«QW‡ëvA*łĹÝłďť`é}Ă"ˆ@îÚ7f1ťq˘rń©Ć¶¨Eľ/I˘*­ť+—ÓR آęăŃđ¬;D dł%›üHŮJÍĚĂ‹ą"ś(H%4Ů+€

Použita komprese BZ2.
Martin Putzer
Uživatel