Menu

Úroveň, vlastnosti a dovednosti ve finále G1

Volný pokec o Gothicu 1.
Příspěvekod earendil » pon 15. zář 2014 22:48:07 » Re: Úroveň, vlastnosti a dovednosti ve finále G1
Ty kráso, netušil jsem jak vysoko se dá dostat i když počítám vyvolávání.
Mimo to ale jsou tu ještě démonní spínače, ale to by už musel bejt člověk hodně znuděnej aby u thoo seděl :D

Já se hromadného vraždění kostlivců a táborů neúčastním, snad mimo Starý tábor......., ani zvířátka jsem moc nevyhledával. Taky je tohle teprve asi 10. dohrání, takže do zmíněné fáze se teprve dostanu :D

Obrázek
earendil
Uživatel

19-9-2014_12-14-28.jpg
No,myslím že celkem dobré na 5.dohrání,nevraždil jsem tábory a ani bugy s démonem jsem nepoužíval,celou hru jsem hrál s lukem...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
pajabGamingTV
Nováček

KONEČNĚ PO DLOUHÝCH LETECH JSEM DOHRÁL GOTHIC :lol: :lol: :lol:
Hrál jsem ho několikrát, ale vůbec jsem se nedostal ke konci vždycky jsem se někde sekl nebo mě to přestalo bavit, ale pak jsem si stáhl celou kolekci Gothicu a řekl jsem si, že postupně je projdu a konečně zasloužené vítězství. :P
Takže shrnutí: v 1.kapitole jsem vymlátil vše co šlo to jsem byl už lv 20 další kapitoly o ničem až na polední 6. kapitolu to jsem vykoupil všechny svitky od Xardase a vyvolával, ale jen ty co měl ne v neomezeném režimu jen škoda, že jsem se nedostal na lv 45 to bych ještě dal stačilo by zabít nový tábor a nebo bratrstvo. :D mimochodem plížení jsem se učil, ale Gothic to nějak nepobral rudy na konci cca 35k a nepoužité věci v hodnotě asi 20k :D skoro všechny úkoly splněné něco jsem zapomněl nebo nevěděl. :) Tak a zvhůru na G2 + datadisk :lol:
Genessis
Uživatel

Tak jsem to znovu dohrál po zhruba pětileté přestávce. Jedná se o mé jubilejní dvacáté dohrání - dělám si čárky do sešítku :). Snad žádné z předchozích rozehrání jsem si neužil tak jako tohle. Byla to paráda, znovu si oživovat věci, které jsem myslel že už mám dokonale uložené v paměti a přesto to bylo pro mě jako nové. Hrál jsem velmi pečlivě, poslouchal kompletní dialogy (to jsem předtím nikdy nedělal), zkoušel spousty věcí, které jsem od svých začátků s Gothicem už znovu nezkoušel - například kapsařinu. Ze začátku jsem se do toho nějak nemohl dostat, scházela mi jakási motivace k dalšímu hraní, ale zhruba od 6. úrovně mě to chytilo jako za starých časů :).

Obrázek
facts don't care about your feelings
Hellscream
Moderátor

Obrázek
Gerchan
Uživatel

Příspěvekod Dolero » ned 01. črc 2018 13:12:45 » Re: Úroveň, vlastnosti a dovednosti ve finále G1
Valašská trojka: já, ona, slivovica
https://i.gyazo.com/a6feb9c25f92cbac313 ... 99e609.gif
Dolero
Uživatel

Nejvyšší lvl jakého jsem dosáhl zatím v Gothicu 1 bez cheatů a přílišného otáčení spínačem pro vyvolání démona ve SPáčově chrámu. Snažil jsem se dát si sílu, obratnost i manu na 100 a teprve potom pít lektvary. Takže tohle jsou maximální STATY, kterých lze ve hře dosáhnout. Ta obratnost mi nějak nesedí. Podle threadu od Jemáka bych měl mít se všemi lektvary 169 DEX. Tak nevím, kde je chyba. Pošetřit 5 LP do síly se dá díky Horatiovi a zvednout si manu o 2 body jde zase díky kuřivu (je to ten nejdražší špek co máte v inventáři - stojí 20 goldů). Jinak se mi stalo, že doručení drogy pro Gomeze (když hrajete za templáře) se mi nějak buglo, resp. pokaždé když jsem tam byl, tak jsem mohl Bartolovi dát tu drogu znovu a on mi dal 500 goldů a expy. Samozřejmě jste museli mít ty drogy v batohu, jinak řekl, že mám toho nějak málo a quest se nesplnil. To samé u sbírání drogy v bažinách. Jedna skupina mi dala opakovaně balík drogy, co jsem měl donést Cor Kalomovi. Ale co jsem tak četl, tak se stávalo hodně lidem. Možná ty bugy byly způsobeny patchem, který jsem použil. Jednalo se o Stream Patch, který skvěle hru upravil. Např. odebral uvodni video, zrychlil načítání, ovládání bylo jako v G2 a celkově hra byla taková lepší. Ale říkám, možná ty bugy byly způsobeny právě tím patchem, protože v minulých hrách jsem ho nepoužíval a žádné bugy s questy jsem neměl.

https://mega.nz/#!8coniKTT!jdZwgLIzvXir ... 8q3H0mLInQ
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Morgothal
Nováček

Předchozí