Menu

Úroveň, vlastnosti a dovednosti ve finále G1

Volný pokec o Gothicu 1.
Příspěvekod earendil » pon 15. zář 2014 22:48:07 » Re: Úroveň, vlastnosti a dovednosti ve finále G1
Ty kráso, netušil jsem jak vysoko se dá dostat i když počítám vyvolávání.
Mimo to ale jsou tu ještě démonní spínače, ale to by už musel bejt člověk hodně znuděnej aby u thoo seděl :D

Já se hromadného vraždění kostlivců a táborů neúčastním, snad mimo Starý tábor......., ani zvířátka jsem moc nevyhledával. Taky je tohle teprve asi 10. dohrání, takže do zmíněné fáze se teprve dostanu :D

Obrázek
earendil
Uživatel

19-9-2014_12-14-28.jpg
No,myslím že celkem dobré na 5.dohrání,nevraždil jsem tábory a ani bugy s démonem jsem nepoužíval,celou hru jsem hrál s lukem...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
pajabGamingTV
Nováček

KONEČNĚ PO DLOUHÝCH LETECH JSEM DOHRÁL GOTHIC :lol: :lol: :lol:
Hrál jsem ho několikrát, ale vůbec jsem se nedostal ke konci vždycky jsem se někde sekl nebo mě to přestalo bavit, ale pak jsem si stáhl celou kolekci Gothicu a řekl jsem si, že postupně je projdu a konečně zasloužené vítězství. :P
Takže shrnutí: v 1.kapitole jsem vymlátil vše co šlo to jsem byl už lv 20 další kapitoly o ničem až na polední 6. kapitolu to jsem vykoupil všechny svitky od Xardase a vyvolával, ale jen ty co měl ne v neomezeném režimu jen škoda, že jsem se nedostal na lv 45 to bych ještě dal stačilo by zabít nový tábor a nebo bratrstvo. :D mimochodem plížení jsem se učil, ale Gothic to nějak nepobral rudy na konci cca 35k a nepoužité věci v hodnotě asi 20k :D skoro všechny úkoly splněné něco jsem zapomněl nebo nevěděl. :) Tak a zvhůru na G2 + datadisk :lol:
Genessis
Uživatel

Tak jsem to znovu dohrál po zhruba pětileté přestávce. Jedná se o mé jubilejní dvacáté dohrání - dělám si čárky do sešítku :). Snad žádné z předchozích rozehrání jsem si neužil tak jako tohle. Byla to paráda, znovu si oživovat věci, které jsem myslel že už mám dokonale uložené v paměti a přesto to bylo pro mě jako nové. Hrál jsem velmi pečlivě, poslouchal kompletní dialogy (to jsem předtím nikdy nedělal), zkoušel spousty věcí, které jsem od svých začátků s Gothicem už znovu nezkoušel - například kapsařinu. Ze začátku jsem se do toho nějak nemohl dostat, scházela mi jakási motivace k dalšímu hraní, ale zhruba od 6. úrovně mě to chytilo jako za starých časů :).

Obrázek
facts don't care about your feelings
Hellscream
Moderátor

Obrázek
Gerchan
Uživatel

Příspěvekod Dolero » ned 01. črc 2018 13:12:45 » Re: Úroveň, vlastnosti a dovednosti ve finále G1
Valašská trojka: já, ona, slivovica
https://i.gyazo.com/a6feb9c25f92cbac313 ... 99e609.gif
Dolero
Uživatel

Předchozí