Menu

Na kolik procent hodnotíte Gothic 1?

Volný pokec o Gothicu 1.

Tak kolik?

100 % - Hra je úžasná, nemám jí co vytknout
79
49%
95 %
47
29%
90 %
19
12%
85 %
6
4%
80 %
6
4%
75 %
2
1%
70 %
1
1%
65 %
0
Žádná hlasování
60 %
0
Žádná hlasování
55 %
0
Žádná hlasování
50 %
0
Žádná hlasování
45 %
0
Žádná hlasování
40 %
0
Žádná hlasování
35 %
0
Žádná hlasování
30 %
0
Žádná hlasování
25 %
0
Žádná hlasování
20 %
0
Žádná hlasování
15 %
0
Žádná hlasování
10 %
0
Žádná hlasování
5 %
0
Žádná hlasování
0 % - Gothic 1 u mě absolutně propadl!
1
1%

Celkem hlasů : 161

Příspěvekod Delicius169 » ned 25. pro 2011 17:20:44 » Re: Na kolik procent hodnotíte Gothic 1?
90% Těch 10% srážím za dle mého názoru opravdu stupidní bojový systém, i když, pořád lepší než ten v G 3 bez CP že? :-)
Ktomu ještě to, že se mi to bez cheatu nepovedlo dohrát. (Most před posledním šamanem musím přeletět F8, aby mi hra nespadla.)
Zuby
Delicius169
Uživatel

Příspěvekod Karlos » pát 30. pro 2011 2:03:24 » Re: Na kolik procent hodnotíte Gothic 1?
Delicius169 píše:90% Těch 10% srážím za dle mého názoru opravdu stupidní bojový systém, i když, pořád lepší než ten v G 3 bez CP že? :-)
Ktomu ještě to, že se mi to bez cheatu nepovedlo dohrát. (Most před posledním šamanem musím přeletět F8, aby mi hra nespadla.)

Jak tohle vůbec můžete říct, bojový systém je naprosto jedinečný a dokonalý.
Sold my soul to rock n roll!!!
Karlos
Uživatel

Příspěvekod Delicius169 » sob 31. pro 2011 22:22:06 » Re: Na kolik procent hodnotíte Gothic 1?
No, já jsem navyklý na ten z GII. Ten bojový systémv jedničce mi přišel takový zvláštní, i když to vizualně třeba vypadá, že jsem dotyčnou obludu praštil, nic jí neuberu, on celkový souboj s většinou zvířat mi přišel takový divný až moc jednoduchý. S lidskými, obzvláště pak s fanatickými templáři to bylo trochu složitější, a lepší, ale pořád se to nedokáže vyrovnat některým soubojům z GII( u Návratů jsou souboje nejlepší, protože všichni mají lepší zbraně, a existují zde i o dost delší zbraně, které používají protivníci.) G jednička je asi nejlehčí ze všech Gothiců.
Zuby
Delicius169
Uživatel

Příspěvekod Mike1 » sob 31. pro 2011 22:58:42 » Re: Na kolik procent hodnotíte Gothic 1?
Karlos píše:
Delicius169 píše:90% Těch 10% srážím za dle mého názoru opravdu stupidní bojový systém, i když, pořád lepší než ten v G 3 bez CP že? :-)

Jak tohle vůbec můžete říct, bojový systém je naprosto jedinečný a dokonalý.

Hold co hlava, to názor...
Mike1
Trvalý ban

Příspěvekod maybelater » úte 03. led 2012 0:55:50 » Re: Na kolik procent hodnotíte Gothic 1?
Gothic 1 mam original kupil som ho davno vo vypredaji dlho sa valal na policke az som sa rozhodol ho instalnut to bolo tak pred 5 rokmy a odvtedy je to moja srdcovka uzasna hra jedinecna vsetky ostatne podobne sa uz len chytaju od gothicu. Hre davam 100% nieje dokonala a je tam more chyb ale na tu dobu sa nedalo vsetko doladit a PB vytvorilo hru sice z velmy hroznym enginom ale zato perfektnou atmosferou a jedinecnostou citiacou z kazdeho kroku.

+ Pribeh (jeden z najlepsich ake poznam v hernej serii moze konkurovat dlhorocnym titulov W3 napr.)
+ Pridat sa ku frakcii a tak neako pozmenit dejovu linu no nie ju ovplyvnit.
+ Brnenie je nieco co si musite zasluzit a nie len tak najst a ma ho kazdy creep je to vasa hrdost v hre a viete ze ste prave clenom frakcie
+ Bojovy system, nie len tupe hack n slash
+ System ucenia sa , ktory sa este vacmi doladil v G2
+ Vsemozne dovednosti ktore vam sprijemnuju hru
+ Volnost, nieje to len o plneni questov ale aj vybrat sa na lov ulovit nieco vytrhnut tomu zuby drapy zobrat kozu a zarobit si :D
+ Den/Noc
+ Ekonomika, ktora bola lepsie dotiahnuta v G2, datadiskoch a modoch
+ Skvela magia ktora je taktiez niecim vynimocna, nemozte byt hned powerfull mage , len ak mate svitky ktore su zvacsa drahe :)
+ roznorode monstra nic vynimocne a rukochapadlovo lezuce proste vlky , selmy, dinosaury :D taka pohoda

Hra nema minusy len nedostatky ktore su s prihliadnutim na vtedajsu dobu a moznosti niesu take zle mozno keby hra pockala este rok mohly dotiahnut neake veci ale co uz.
Ale pre mna je velky minus grafika/engine .. nehovorim ze grafika je zla je excelentna ( 2001 ) nepoznam hru ktora by mala v 2001 lepsiu grafiku alebo aspon podobnu. Ale hra bezi na hrozne nestabilnom a nefektivnom engine zvykne casto padat a zadrhovat je pomaly a nestiha, ako sa vravi niekedy cim lepsi PC tym horsie gothic slape :).

No to by asi tak bolo z mojej strany secko :) :)
maybelater
Uživatel

Příspěvekod Balalajka » úte 03. led 2012 7:01:57 » Re: Na kolik procent hodnotíte Gothic 1?
Dal jsem 95%. Ano, je to výborná hra, ano, jedna z mých prvních a oproti takové Arcanii je zlatá stříbrná, nicméně pořád je tam pár drobností. Jak už tu jmenoval někdo předemnou, je tam cewlkem dost nedodělanejch věcí, i když drobností. Na druhou stranu, kdyby se to všechno dalo dokupy a já bych dal 100, nemohli bychom si pak lámat halvy nad žádnými záhadami. :)
Takže za drobnosti strhávám 5%, protože anketa nenabízí 3 :D
Balalajka
Uživatel

Příspěvekod Jerry Hell Hero » čtv 15. bře 2012 14:37:27 » Re: Na kolik procent hodnotíte Gothic 1?
Macraschley1 píše:Na kolik procent hodnotíte povedenost prvního dílu série Gothic?

Co vám na hře vadí, co se vám líbí?

Co se tyce samotne hry, tak nemam co vytknout. Co se tyce technicke stranky tak me stvou ty bugy kterych tam je nekdy az dost. Mrzi me take i trosku slabsi grafika... Jinak G1 hodnotim jako moji nejoblibenejsi hru. 95%
Obrázek
Jerry Hell Hero
Nováček

Příspěvekod Kapos » stř 25. dub 2012 15:51:32 » Re: Na kolik procent hodnotíte Gothic 1?
Dal bych 95%

Nejsem detailista, ale některé věci mi trošku vadily. Třeba Aréna, tábor v horách....
Ale nevnímám to jako velkou chybu. Přeci jen, není to tak hrozné.
Musím respektovat, že když hru tvořili nebyli nejbohatší a spěchali (čas nakonec moc nebyl)
"Všechno bude dobré, řekl šašek se slzami v očích."
Kapos
Uživatel

Příspěvekod Kaiser » stř 25. dub 2012 15:58:20 » Re: Na kolik procent hodnotíte Gothic 1?
100%
nejlepší hra na světě
Kaiser
Trvalý ban

Příspěvekod Sir Raven » stř 02. kvě 2012 21:26:17 » Re: Na kolik procent hodnotíte Gothic 1?
95 procent. I když je to ta nejfajnovější hra na světě, která kdy byla a kdy bude vydána má svoje menší mušky jako všechny hry.
Příběh- Úžasný
Grafika- Podle někoho šmejd podle mě úžasná na tu dobu, kdy vyšla konkuruje několika dnešním hrám
A zbytek také úžasný
Jen nějaké drobné chybky u nějakých menších ne moc důležitých věcí. G1 zůstane na mém počítači i v hlavě( i když ji mám dohranou desetkrát ne-li více) navždy!
Obrázek
Sir Raven
Uživatel

Příspěvekod Sucharda » čtv 03. kvě 2012 9:54:37 » Re: Na kolik procent hodnotíte Gothic 1?
98%
Je možné, že jsem byl ovlivněn tím, že jsem by ldítě a více se dokázal vžít do té hry, ale ta atmosféra v G1 byla nepřekonatelná...Řešíte úkoly za slunečného dne, super hudba. dáte si trávu z bažin a co víc si přát? :)
Sucharda
Necromancer

Příspěvekod Sir Raven » čtv 03. kvě 2012 15:53:28 » Re: Na kolik procent hodnotíte Gothic 1?
Sucharda píše:98%
Je možné, že jsem byl ovlivněn tím, že jsem by ldítě a více se dokázal vžít do té hry, ale ta atmosféra v G1 byla nepřekonatelná...Řešíte úkoly za slunečného dne, super hudba. dáte si trávu z bažin a co víc si přát? :)

Hrajete to o půlnoci, jdete do spáčova chrámu a můžete se pos*** strachy :D
Obrázek
Sir Raven
Uživatel

Příspěvekod N0n3 » pon 07. kvě 2012 19:22:21 » Re: Na kolik procent hodnotíte Gothic 1?
dal sem 90% jelikož občas mi naskočí nějakej error ikdyž věci udělam jak se udělat maj ale zvykl sem si na občasný chybičky
Thenns. I fucking hate Thenns.
N0n3
Uživatel

Příspěvekod Garvell » pon 28. kvě 2012 21:29:39 » Re: Na kolik procent hodnotíte Gothic 1?
100% a pokud si někdo stěžuje na errory tak by si neměl stěžovat na hru ale na svuj pc...mimochodem mě to taky občas spadne ale to není nic katastrofálního a do mé vlastní popelnice jak si někdo může stěhovat že u něj gothic 1 propadl???Na tom je přeci postavené celé dění gothicu :shock: :x :|
I am back!
Garvell
Uživatel

Příspěvekod Karlos » pon 28. kvě 2012 22:08:33 » Re: Na kolik procent hodnotíte Gothic 1?
Pokud někdo tvrdí, že u něj Gothic 1 propadl tak tu nemá co dělat!
Sold my soul to rock n roll!!!
Karlos
Uživatel

PředchozíDalší