Menu

Souboj Vůdců

Volný pokec o Gothicu 1.

Který z vůdců je podle vás nejsilnější? (NEPOČÍTÁM NESMRTELNOST!!)

Cor Angar
50
50%
Thorus
6
6%
Lee
45
45%

Celkem hlasů : 101

Příspěvekod N0n3 » stř 31. črc 2013 19:22:51 » Re: Souboj Vůdců
oba maj myslim stejný zbroje, Lares možná že i lepší (jen pokud jsou banditský zbroje 3 a ne 2) a on má nějakej palcát specialně pojmenovanej po něm myslim (Laresův ...), jestli má luk to nevim ale Diego by po něm stejně možná šel mečem
Thenns. I fucking hate Thenns.
N0n3
Uživatel

Příspěvekod Dragon75 » stř 31. črc 2013 19:26:55 » Re: Souboj Vůdců
Jen tak pro zajímavost: Lares ma dvoubřitou jednoruční sekyru :wink: A podle mě je nejlepší lee. Prostě můj oblíbenec :D
"Vždycky někdo musí zemřít, aby ostatní mohli žít."
Severské války
Dragon75
Uživatel

Příspěvekod N0n3 » stř 31. črc 2013 20:26:07 » Re: Souboj Vůdců
nevadí no :D jestli má palcát nebo sekyrku to je jedno, ale já myslel že má unikátní zbraň
N0n3
Uživatel

Příspěvekod Dragon75 » čtv 01. srp 2013 6:23:30 » Re: Souboj Vůdců
N0n3 píše:nevadí no :D jestli má palcát nebo sekyrku to je jedno, ale já myslel že má unikátní zbraň

Má laresovu sekeru :D
"Vždycky někdo musí zemřít, aby ostatní mohli žít."
Severské války
Dragon75
Uživatel

Příspěvekod ondralukas1010 » čtv 01. srp 2013 10:28:40 » Re: Souboj Vůdců
Algirion píše:To není zase tak těžké. Lee byl generál armády, ale generál vymýšlí plány na boj a vydává rozkazy. Nemůže si dovolit vrhat se doboje, protože když zahučí, tak pravděpodobně dalšího brilantního taktika vojsko narychlo nesežene.
Thorus je zvyklý tvrdě se protloukat a to ho jistě ledacos naučilo.
Angar? Inu, každý den na cvičišti... Thorus by se pobil s Angarem, zatímco Lee by vymšlel svůj brilantní plán :) Ale stejně mám raději Angara...

Ve středověku vedli většinou své muže do boje generálové, takže si nemyslím že by Lee neměl žádné zkušenosti navíc se musel k hodnosti generál nějak dostat.
Nejhorší to bude až i Alabama bude mít svou vlastní atomovou bombu.
Věta: "Pošlete Mariňáky!" je ultimátní řešení na všechny vaše problémy.
ondralukas1010
Uživatel

Příspěvekod N0n3 » čtv 01. srp 2013 10:56:49 » Re: Souboj Vůdců
on se k tý hodnosti mohl dostat třeba tak, že se pro to narodil... tak to prostě chodí, ale neříkám že neumí bojovat, prostě Thorus si všechno co má zasloužil tvrdou dřinou a bojem
N0n3
Uživatel

Příspěvekod ondralukas1010 » čtv 01. srp 2013 12:14:01 » Re: Souboj Vůdců
N0n3 píše:on se k tý hodnosti mohl dostat třeba tak, že se pro to narodil... tak to prostě chodí, ale neříkám že neumí bojovat, prostě Thorus si všechno co má zasloužil tvrdou dřinou a bojem

No já nevím Lee si to podle mě zasloužil a o tom že by měl otce velkého generála, neni ve hře zmínka a Lee šlechtic rozhodně není.
Nejhorší to bude až i Alabama bude mít svou vlastní atomovou bombu.
Věta: "Pošlete Mariňáky!" je ultimátní řešení na všechny vaše problémy.
ondralukas1010
Uživatel

Příspěvekod HrBeC » čtv 03. črc 2014 20:09:17 » Re: Souboj Vůdců
Myslím si, že Lee. Je to dle mě moudrý muž, a věřím tomu, že byl hozen do kolonie neprávem. Jsem rád za to, že ve trojce se chce pomstít za jeho křivdu. Asi jeden z nejlšpších questů trojky.
Thorus nemá nárok a Angar, no to není žádnej čajíček, ale za mě Lee.
HrBeC
Uživatel

Příspěvekod Howky » pon 28. črc 2014 13:09:44 » Re: Souboj Vůdců
Zapněte marvin a zkuste to ne? :) Já vím tam mají nesmrtelnost (i když Thorus myslím ne) podle mě by vyhrál Lee by se jednou rozmách a ty dva by byly bez hlavy
Emaři sux
Howky
Uživatel

Příspěvekod xXBezejmenýXxCZ » sob 02. srp 2014 9:10:25 » Re: Souboj Vůdců
Lee je jednoznačně vítěz
důvod: je zkušený, má silnou sekeru rozhodně víc než Angarův rudý vítr a je prostě silnější
Obrázek
xXBezejmenýXxCZ
Uživatel

Příspěvekod Daniel324 » sob 16. srp 2014 15:28:22 » Re: Souboj Vůdců
Podle mě je nejlepší Cor Angar protože má podle mě nejvíce zkušeností protože je podle mě nejstarší z nich a nejspíš i nejlepší bojovník hlasuji pro Cor Angara :)
Můžete se snažit sebevíc ale Bezejmenýho neporazíte :3
Daniel324
Uživatel

Příspěvekod Xko » stř 19. lis 2014 12:13:15 » Re: Souboj Vůdců
divim se ze pulka tech co hlasovala pro Leeho nehlasovala pro Thoruse, uz jen proto ze to vypada jakobyste hlasovali kdo toho nejvic uzvedne, namisto toho kdo znich je nejlepsi bojovnik.

a kdyz se podivame jak lide hlasovali ktery dil serie je nejlepsi, pulka hlasu sla do gothic 2, ktery na gothic 1 nema

lee, gothic 2, zeman, kam se ten svet hrabe

dobra povaha nedela dobreho bojovnika
velka sekera nedela dobreho bojovnika
vetsi sila nedela dobreho bojovnika

to ze angar je nejlepsi bojovnik je ocividne uz v jednicce, ale podivejme se co delaj v prubehu G1 az 3

co dela Thorus? stoji u brany - stoji u brany - stoji u brany
co dela Lee? sedi v jeskyni - sedi v baraku - sedi ve snehu
co dela Angar? trenuje nejlepsi bojovniky kolonie - zevl - arenovy sampion celyho smradlavyho kontinentu myrtanskyho

a ted chcu videt nekoho kdo me presvedci o opaku a ukaze mi jak se mylim

dohadovat se kdo z techto tri je nejlepsi bojovnik je stejne jako se dohadovat ktery z magu je nejlepsi, je jen jeden a je to tak ocividny ze to bije do oci, ale jen do toho, pojdme se dohadovat
Xko
Uživatel

Příspěvekod Reinmar » pon 29. pro 2014 15:51:14 » Re: Souboj Vůdců
Tak když si to řekl tak hezky, tak se klidně dohadovat budu :lol: Sice jsem hlasoval pro Angara, ale Leeho a Thoruse se musím zastat...
Angar se stal šampionem arény? No a co? Thorus taky. Bojoval ve všech arénách v Myrthaně a vysloužil si respekt skřetů. Když je oba dva hrdina potká, Angar rozjímá u ohniště a Thorus stojí jako Y se zamilovaným pohledem ve tváři. Velký rozdíl mezi nimi nevidím.
Lee se (s mírnou dopomocí hrdiny) prosekal palácem plným paladinů a ohnivých mágů až ke králi a vykonal svou pomstu. A to i přes skutečnost, že pět minut předtím "seděl ve sněhu".
Angar sice trénoval nejlepší bojovníky Kolonie, ale to může i Thorus a Lee, kteří mohou učit hrdinu (který je nejlepším bojovníkem na celém světě) ve stejných dovednostech jako Angar.
Reinmar
Uživatel

Příspěvekod Xko » úte 30. pro 2014 0:29:50 » Re: Souboj Vůdců
nerikam ze ti dva jsou nuly, ale kdyby meli duel s Angarem, tak by to byl nerovny boj

edit: ted me napada, jses si jistej ze Thorus vyhral vsecky areny? nevyhral nahodou jen ty v Myrtane?

kdyz jsem to hral pred X lety a cestoval mapou, areny byly vec na kterou jsem se tesil nejvic a na konci jsem potkal Angara, s nejlepsi zbroji ve hre a dvema meci.

mezitim co Thorus mel slabsi zbroj a halapartnu, zeby vyhral vsecky areny pred Angarem, ktery ho pak porazil?
nebo vyhral vsechny areny pred angarem a pak sel stat pred branou?
Xko
Uživatel

Příspěvekod Reinmar » úte 30. pro 2014 7:11:36 » Re: Souboj Vůdců
Thorus zvítězil ve všech arénách v Myrthaně. O Angarovi vím, že bojoval v Mora Sul.
Gothic 3 jsem ale naposledy spustil před pěti lety, takže na detaily si nepamatuji. :)
Reinmar
Uživatel

PředchozíDalší