Menu

Záhady, tajemno, zvláštní místa- Diskuse

Volný pokec o Gothicu 1.
Příspěvekod Dolero » čtv 16. srp 2018 22:19:13 » Re: Záhady, tajemno, zvláštní místa- Diskuse
Já si také myslím, že některé věci, jako nejasná role bohů, počty mágů, schizma mezi Kruhy ohně a vody atd. jsou prostě jen jakýmisi ranými chybami, kdy tvůrci příběhových a světových reálií ještě úplně netušili, co a jak. Například v komiksu ku G1, který měl vysvětlit to, jak se dostali čtyři přátelé Bezejmenného do Bariéry, proč byla zničena jedna z věží Starého hradu či z jakého důvodu se nesmí Diego již před mágy nikdy ukázat, je Gomez ještě obtloustlým boháčem a Khorinis není přístav, nýbrž silně opevněné město v horách a Bariéra nebyla vytvořena před 10 lety, ale 20.
Valašská trojka: já, ona, slivovica
Dolero
Uživatel

Příspěvekod Winea » pát 16. lis 2018 7:45:22 » Re: Záhady, tajemno, zvláštní místa- Diskuse
Před pár dny jsem objevila, že předměty v inventáři jde "házet" :D Zkoušela jsem někoho trefit, ale vždy se to odrazilo a dotyčný jakoby si toho nevšiml.
Při hledání ohniska s Gornem, je nahoře na stavbě "sloup", který by měl přemostit k truhle na druhé vyvýšenině stavby. Nepodařilo se mi jej však překlopit. Zkoušela jsem i do toho sloupu něco hodit, ale taky bez výsledku :D
Winea
Uživatel

Předchozí