Menu

Koho by ste najradšej zabili.

Volný pokec o Gothicu 1.

Koho chcete zabiť?

Diego
1
1%
Grim
1
1%
Mud
30
33%
Gomez
25
27%
Gorn
0
Žádná hlasování
Lester
0
Žádná hlasování
Ball Parvez
0
Žádná hlasování
Cor Angar
0
Žádná hlasování
Lee
0
Žádná hlasování
Okyl
0
Žádná hlasování
Bullit
22
24%
Butch
1
1%
Coristo
0
Žádná hlasování
Xardas
2
2%
Carvalorn
0
Žádná hlasování
Milten
0
Žádná hlasování
Y´Berion
1
1%
Ball Cadar
1
1%
Thorus
7
8%
Fletcher
0
Žádná hlasování

Celkem hlasů : 91

Příspěvekod Gustik 5 » stř 01. srp 2012 14:31:11 » Re: Koho by ste najradšej zabili.
Dragon75 píše:Nejradši bych zabil xardase. Furt mi říká, co mám dělat, ale sám nic neudělá.

Jo, nevím proč, ale Xardase má většina hráčů celkem ráda, za to já ho nemám zrovna v lásce. Je to vychytralý sobec, který neudělá nic, co by pro něj nebylo nějakým způsobem výhodné. Zkrátka a dobře takový ten manipulátor, který tahá za šňůrky, a všeho a všech využívá ve svůj prospěch. Nehledě na to, že všechnu těžkou práci nechává na někom jiném. Nejvíc mě namíchl v G2, když před hrdinovým zrakem vysál moc z nemrtvého draka a hrdinu pak v jeho kajutě jinými slovy poslal do háje. Ale nevím, zda bych ho zabíjel, bez něj by bezejmenný hrdina už nebyl mezi živými, a to se zase Xardymu musí nechat, že hrdinovi celkem dost pomáhal... :)
"Podpisový obrázek zmizel v hlubinách internetu... Zůstává jen odkaz na tvorbu fanartové skupiny, jež odpočívá v hlubinách fóra..."
Obrázek
Gustik 5
Občan Myrtany

Bydliště: Tam, kde slunce svítí, řeky pramení a stromy rostou...

Příspěvekod Andre » sob 25. srp 2012 20:23:20 » Re: Koho by ste najradšej zabili.
Mud :shock:
jen to slovo se mi hnusí a furt dolejzá a proto miluju MUDBALL. :D :D
Andre
Uživatel

Příspěvekod Brouzi » úte 09. črc 2013 13:36:14 » Re: Koho by ste najradšej zabili.
Z možností som označil Bullita, ale chýba mi tam Lefty a Bloodwyn. Bullit je jasný: za ten úvod :D Leftyho a Bloodwyna mám z celej hry najmenej rád. Keby sa dalo, zabil by som ich hneď pri prvej príležitosti. :twisted:
Brouzi
Uživatel

Příspěvekod N0n3 » úte 09. črc 2013 13:49:54 » Re: Koho by ste najradšej zabili.
Muda stačí vylákat za starej tábor a trošku usmrtit :lol: on si pak vklidu lehne do trávy a bude pokoj :D
Thenns. I fucking hate Thenns.
N0n3
Uživatel

Předchozí