Menu

Bloodwyn

Volný pokec o Gothicu 1.
Příspěvekod N0n3 » pon 21. dub 2014 16:23:54 » Re: Bloodwyn
jenže mi vysvětli proč by potom teda vývojáři dávali teleport do Starýho tábora do zatopené věže ? navíc jsou tam připravené dialogy, věci, nepřátelé atd. takže vývojári naopak počítali s tim že tam půjdeš
Thenns. I fucking hate Thenns.
N0n3
Uživatel

Příspěvekod Poutník » pon 21. dub 2014 17:36:24 » Re: Bloodwyn
N0n3 píše:jenže mi vysvětli proč by potom teda vývojáři dávali teleport do Starýho tábora do zatopené věže ? navíc jsou tam připravené dialogy, věci, nepřátelé atd. takže vývojári naopak počítali s tim že tam půjdeš

Teď nevím jestli si rozumíme, ano, s tím, že půjdeš do Starého tábora vývojáři počítali, já jsem ale mluvil jen o tom, že si myslím, že v G2A je to chápaný tak, že Bloodwyn čekal u jižní brány, když Starý tábor zavřeli, Diego s Miltenem hrdinu varovali aby se k branám nepřibližoval, tak se teda nepřiblížil --> Bloodwyn žije. (stejně se tím ale nevysvětluje jak přežil Raven a Thorus, třeba ten teleport tam dali vývojáři jen tak, aby sis mohl nahnat XP, není povinný tam chodit a nesouvisí to s hlavní dějovou linií).
Ale už nemá smysl se o tom bavit, protože jak jsem se tu dočetl, tak Bloodwyna a ostatní oživil Beliar, i když jsem se to nikde nedočetl, ale když to tu pár lidí psalo...
Poutník
Uživatel

Příspěvekod xXBezejmenýXxCZ » sob 02. srp 2014 19:57:37 » Re: Bloodwyn
Jo ale ja jsem taky zabil tolik lidí v jedničce a jsou ve dvojce, třeba Thorus
asi maj cheaty xD
na trojku se blbě scháňej :-)
Obrázek
xXBezejmenýXxCZ
Uživatel

Příspěvekod Howky » úte 05. srp 2014 8:54:09 » Re: Bloodwyn
xXBezejmenýXxCZ píše:Jo ale ja jsem taky zabil tolik lidí v jedničce a jsou ve dvojce, třeba Thorus
asi maj cheaty xD
na trojku se blbě scháňej :-)

No podle mě tam má cheaty hodně postav... :D Jak by mohli být jinak nesmrtelný?
Jo a v NoR říká hrdina Bloodwynovi: "Hej, já myslel, že už jsem tě jednou zabil!"
Emaři sux
Howky
Uživatel

Předchozí