Menu

Zamčená Truhla v Novém Táboře + Zmlátitelnost lidí.

Nemůžete se ve hře někam dostat? Zde Vám poradíme.
Dobrý den. Po dlouhé době jsem si znovu nainstaloval gothic a ponořil jsem se plně do hry. Při vykrádání všeho co neni přibité jsem narazil na zamčenou truhlu v novém táboře. V chatrči hned vedle Bruceovy chatrče. Tak sem začal pátrat a nenašel sem o tom nikde nic. Ani v seznamu klíčů jsem nenašel žádný který by odemykal nějakou truhlu v novém táboře. Nemohl by mi někdo pls říct co s tím =D nemůžu spát když vím že je tam nevybraná truhla.

Dále nemůžu zmlátit žádné rudnobarony. Mam 111 síly jednoručky na druhém levelu a Laresovu sekyru ale gomézovy ani bartholovy neubírám vubec nic. To je nějaká protekce nebo jak?

Dále bych se velice rád zeptal, ve starém táboře mě to nenapadlo ale co sem přišel do nového tábora mlátím každého na potkání ještě před tím než s nima promluvím. Zatim sem obešel většinu banditů a nevypadá to že by proti tomu byla nějáká větší odezva. To takhle možu farmit expy na každém a bez následků? Nebo jsou určité postavy co se na mě naštvou a už se mou třeba nepromluví? Ve starem táboře sem mohl mlátit jenom kopáče na místech kde bylo málo strážcu takže sem je dokázal zmlátit. Můžu takhle zmláti všechny třeba aj fiska a tak? Díka za brzkou odpovď. Vaše pomoc se mi hodí co nejdřív to de =).

Dále když už píšu měl bych dotaz. Resujou se v gothicu 1 příšery když postoupím do další kapitoly nebo mám vše co de zmlátit naživu už v první kapitole? Vymlátil sem skřetí město i golemy po cestě ke xardasovy ale xardas tam nebyl a ani nějaká cesta do hroního patra. Ani se mi nepodařilo nějak rozumě vyskákat na tu věž nahoru. Jak se tedá dá dostat ke xardasovy?
Greennovis
Nováček

Čau,

ohledně truhly si nejsem z hlavy jistej. Myslím si, že je možná questová, takže klíč dostaneš při plnění questu. Ale ruku do ohně za to nedám :)

Jinak ano, rudobaroni a další klíčové postavy mají ochranu až do závěrečný kapitoly, protože kdybys je zabil, tak bez nich nemůžeš hru dohrát :)

Co se mlácení postav týče, tak v Novém táboře to vezmou v klidu, tam jsou bitky na denním pořádku. Jinde to možná následky mít bude, ale určitě ne nic klíčovýho.

A příšery vymlať v každé kapitole - není to tak, že se při vstupu do nový kapitoly všechny resetují, ale doplní se tam nějaké nové (takže když je v první kapitole nevymlátíš a je jich tam 6, tak při vstupu do nový kapitoly jich tam bude 7... a když je vymlátíš, tak v další kapitole tam bude 1).

A ke Xardasovi se nedostaneš, dokud to po tobě nebude chtít úkol ;)

Stranger
Ano, jsem namyšlený, arogantní a chovám se povýšeně. A ano, mám k tomu důvod.
Stranger
Kráva s kosou

Děkuji za rychlou odpověď.

Když sem napadl žoldáky v novém táboře vrhnuly se na mě vždy všichni. Kdyby se mi třeba je podařilo vymlátit všechny. Budou pak v pohodě?
Greennovis
Nováček

Některé postavy jsou nesmrtelné a platí to ve všech táborech. Jsou to postavy klíčové pro příběh, ale třeba u všech rudobaronů to neplatí. Ravena, Arta můžeš třeba klidně zmlátit.

Odtstní postavy, které jsou smrtelné, můžeš klidně zmlátit a nebude to mít nijak zásadní následky.

Milhaus
Zasloužilý člen fóra