Menu

Gothic 1 Troll

Nemůžete se ve hře někam dostat? Zde Vám poradíme.
Příspěvekod risha03 » pát 21. srp 2015 15:20:39 » Gothic 1 Troll
Zdravím, jsem v kapitole 4 a mám problém, na ULU- MULU je třeba tesák Trolla. Jenže Trolla nikde nemůžu najít, mám pocit že měl být v tom kaňonu, kde bylo ohnisko (jak se tam šlo ve 3. kapitole s Diegem). Mapu jsem už prolítal a mám pocit, že nikde jinde Troll není. Nevíte někdo, jak to vyřešit? (bez cheatů...)
risha03
Nováček

Příspěvekod Hellscream » pát 21. srp 2015 15:29:46 » Re: Gothic 1 Troll
Jeden se objeví na planině kus od Starého dolu. Další je na plošině (musí se tam vylézt po skále) v rozvalinách kláštera, kde bylo ohnisko.
facts don't care about your feelings
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod risha03 » pát 21. srp 2015 15:52:10 » Re: Gothic 1 Troll
Nenašel jsem na internetu nikde žádnou fotku, abych určil přesnější lokaci, ale: U Starého dolu nic není. Neím kde konkrétně myslíš, ale na prostranství přímo před dolem není nic, vlevo od dolu (když se budete dívat čelem na důl) není taky nic, celkem malá plocha a pak holé skály.

Co se rozvalin kláštera týče, opět nevím kde konkrétně.... Vyskákal jsem po plošinách nahoru, tam sem přeskočil širokou díru (jen díky akrobacii) a byla tam uprostřed truhla... Ale žádný troll... :?:
risha03
Nováček

Příspěvekod Lee77 » pát 21. srp 2015 16:26:36 » Re: Gothic 1 Troll
Pokud toho trola opravdu nemůžeš najít , tak si dej marvin, insert itat_troll_02
Tím si spawneš trollí tesák a můžeš pokračovat nerušeně dál. :wink:
Gotham City Impostors: ☜?☞ PIRATE☜!☞
Lee77
Uživatel

Příspěvekod Emperor » pát 21. srp 2015 16:46:34 » Re: Gothic 1 Troll
je docela divný, že se ti neobjevil nový u ohniska, já tam vždycky chodím třikrát - poprvé sám, podruhý se mi objeví, když tam jdu s Diegem a konečně po zadání úkolu s ULUMULU potřetí. U toho starýho dolu - když bys vyšel od něj, tak se nedáš doleva (směrem ke starým či novýmu táboru), ale půjdeš rovně, držíš si skálu po pravý ruce, nemůžeš na něj nenarazit ...

prokecnul jsi vůbec pořádně toho skřetího otroka ve Svobodném dole, dal jsi všechny možnosti dialogu? Pokud ano, měly by se ti objevit minimálně po jednom kusu každého zvířete, tedy troll, ohnivá ještěrka, bažinný žralok a stínovka, v případě, že bys je předtím všechny pobil ...
Emperor
Templář

Příspěvekod Milhaus » sob 05. zář 2015 17:31:19 » Re: Gothic 1 Troll
Chyba bude určitě v tom, že si s ním pořádně nepromluvil, zejména se nezeptal na přesnou lokaci, kde se daná obluda nachází. Na tu volbu se váže obnovení dané obludy na místě, o kterém skřet mluví.

Milhaus
Zasloužilý člen fóra