Menu

Problém s otevřením mříží v 5.kapitole

Nemůžete se ve hře někam dostat? Zde Vám poradíme.
Příspěvekod CiPR » ned 16. pro 2012 11:10:00 » Problém s otevřením mříží v 5.kapitole
Ahoj,
měl bych menší problém, jedná se o mříže v 5.kapitole. Jedná se o ty mříže, u kterých stojí templář Gor Bobu, myslím ty naproti, šel jsem normal do místnosti s červenou podlahou, vystřelil na spínač nahoře, schoval se, vyjely mříže, poté se spustila stěna "naproti", kde se objeil spínač, do něj jsem také vystřelil, ale nic se nestalo a to by se měli otevřít mříže ne? Nevíte, kde by mohl být problém, jestli je to bug, nebo něco dělám špatně?
Díky za odpověd.
Cipr
CiPR
Nováček

Příspěvekod Jémák » ned 16. pro 2012 14:19:44 » Re: Problém s otevřením mříží v 5.kapitole
ano, mělo by se to rozjet - možná zkus do toho vystřelit ještě jednou, dvakrát, zda se to nepohne - popř pak zkus nahrát starší save a pokus se to rozjet na něm. Jinak jde opravdu o bug, ale co si tak matně pamtauju, tak s tímto snad nikdy nebylo moc problémů..
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod CiPR » ned 16. pro 2012 15:17:25 » Re: Problém s otevřením mříží v 5.kapitole
http://www.youtube.com/watch?v=KlGr6v3D ... e=youtu.be

Zkusil, ale zatim nic. Vystřelil jsem do toho snad 50x a nic. Jde to nějak obejít (cheat) nebo nějaké kouzlo, které by mi pomohlo projít přes mříže.
CiPR
Nováček

Příspěvekod Jémák » ned 16. pro 2012 17:35:11 » Re: Problém s otevřením mříží v 5.kapitole
tak jde o bug, opravdu to má být takto:

http://youtu.be/n6o7O7iKSjU?t=18m40s

norálně zkus zapnout konzoli a hned u mříží zmáčkni K. Anebo si prostě aktivuj nějaké to kouzlo přeměny v něco, stoupni si opět k mříži a aktivuj kouzlo - objevíš se za mříží. Otázkou však zůstává, jestli ti to pomůže - zda to tam tedy není dělané tak, že když to takto obejdeš, nebude dále fungovat něco jiného.. uvidíš..
Jémák
Crysis fighter no. 1