Menu

Jednoduché dotazy a zákysy SEM

Nemůžete se ve hře někam dostat? Zde Vám poradíme.
Příspěvekod slonisloni » pon 28. lis 2016 16:09:07 » Re: Jednoduché dotazy a zákysy SEM
Ahoj. Mám dotaz snažím se porazit ohnivého golema a za boha mi to nejde.
Nevíte prosím co s tím?
slonisloni
Nováček

Příspěvekod Emperor » pon 28. lis 2016 16:40:14 » Re: Jednoduché dotazy a zákysy SEM
potřebuješ nějaké ledové nebo bleskové kouzlo, můžeš např. koupit od mága v Novém táboře pár ledových šipek (minimálně 8, raději však víc, kdybys třeba minul) ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Franta Otto » sob 10. pro 2016 14:12:16 » Re: Jednoduché dotazy a zákysy SEM
Ahoj, potřebuju pomoc.
Hledám ohniskový kámen (můj poslední) u Trola. Má tam být svitek na zmenšení nestvůry, ale ten tam není.
Zkusil jsem jít za Xardasem,který tenthle svitek pordává, bohužel po zabití všech golemů jsem tam došel, ale ten démon co tam má být a vzít si ode mne ta srdce tak ten tam není :(((
Nemohu se nijak posunout v příběhu a třetím pokusem byl MARVIN, ten mi ale také nefunguje.
Prosím zkuste poradit nechci to dělat celé od znova.
Franta Otto
Nováček

Příspěvekod woker » sob 10. pro 2016 17:45:44 » Re: Jednoduché dotazy a zákysy SEM
Ahoj, ten démon si tie golemské srdcia od teba vezme až vo štvrtej kapitole a ty dostaneš teleport hore ku Xardasovi. Takže ten ti teraz nepomôže.
Zvitok na zmenšenie netvora tam je len jeden, takže ak ideš k trolovi ešte pred zadaním questu a zabiješ ho pomocou zvitku, potom, keď pôjdeš k nemu s Diegom, tak sa už zvitok neobnoví. V tom čase už som ale schopný si to s ním rozdať na férovku bez zmenšenia.
Takže moja rada: Proste toho trola zabi. S dobrou zbraňou a veľkou silou to nie je problém. Ak máš ešte slabú postavu, tak vyraz do lesov a pobi nejaké zvieratá.
Gothic je krásny v tom, že nie vždy všetko šľape, ako si naplánuješ, takže musíš improvizovať. ;-)
woker
Nováček

Příspěvekod Franta Otto » pát 16. pro 2016 16:49:13 » Re: Jednoduché dotazy a zákysy SEM
Díky moc !!! Založil jsm si novou hru a za 2 dny bylo dohráno .. :D Ten svitek tam tentokrát byl, takže asi nějaký bug či co, ostatně, není se čemu divit když jsem pořád používal MARVINA :D
Franta Otto
Nováček

Příspěvekod KralFilip » pát 23. pro 2016 20:30:22 » Re: Jednoduché dotazy a zákysy SEM
Zdravím.
Nevím kam to hodit, tak se zeptám tady. Jak za nezávislého získam vyšší úroveň? Máte nějaké tipy? Myslím více než 10 úroveň. Nějak, jak se dostanu pro amulet na hradu bez toho, aniž bych šel ke strážím (bez bugu) v 1. kapitole? stačí splnit všechny úkoly, poté dát seznam Diegovi, ten mě pošle na hrad a pak můžu jít za bandity místo stínů? :twisted:
KralFilip
Uživatel

Příspěvekod Emperor » pát 23. pro 2016 22:17:40 » Re: Jednoduché dotazy a zákysy SEM
Dá se dojít daleko, stačí pobít vše živé, kam až se dostaneš, je jen na tobě ...

- naučit se sílu do 100
- získat Scarův meč a Jackalovu kuši
- získat golemská srdce (kouzla větrná pěst, ohnivá koule a ledový blok, aniž bys potřeboval znát kruhy)
- pobít všechna NPC ve hře
- splnit úkol Chromanin

atd. atd ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Jakub1 » pon 18. zář 2017 19:56:04 » Re: Jednoduché dotazy a zákysy SEM
Narazil som pri ulohe sklizen drogy z bazin v tych bazinach na chatrc a v nej bol shrat a ten chodi so mnou po mape a chcem vediet len to kam pojde ked ho poslem aby isiel svojou cestou tak tam chvilu stoji a potom ked ja idem prec od neho kusok tak tam uz neni mohol by mi niekto napisat ci bude v tej chatrci odkial som ho zobral
Jakub1
Uživatel

Příspěvekod Emperor » pon 18. zář 2017 20:52:27 » Re: Jednoduché dotazy a zákysy SEM
nevím, ale zkus se tam podívat, on stejně není moc ku prospěchu, musíš ho furt hlídat, aby se neztratil, nebo ho něco nezabilo ... třeba u některých NPC to funguje tak, že pokud se od nich vzdálíš, tak se vrátí na původní stanoviště (ti kteří běží za tebou), případně na tebe počkají v cíli (ti co běží před tebou - Mordrag, Baal, co tě doprovází do bažin) ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Morgothal » pát 22. zář 2017 22:44:55 » Re: Jednoduché dotazy a zákysy SEM
Ahoj,

chci se zeptat na zbroj templáře. Hraju za něj a tady na stránkách se píše, že tu střední dostanu za almanach - nic jsem nedostal, ani nevím od koho (asi Cor Angar?). A tu těžkou, že prej za ohniska. A nic. Jsem ve 4. kapitole, která se zjeví hned po donesení všech ohnisek Cronosovi a Cor Angar ani ten jeho kámoš, co stojí vedle mi nechtějí dát za tak náročný úkol zbroj :( Jediná možnost je, si ji koupit od toho "kámoše", co stojí vedle Cor Angara. Což není problém, peněz mám dost, ale mě by zajímalo, jestli je to bug (zase) anebo jsem udělal něco špatně.

Stejně to bylo na pytel se zbrojí novice. Kdy tu lepší mi pořád ten maník u Lestera nechtěl dát a když jsem tady někde četl, že Vám ji dá těsně před vstupem do snad 3. kapitoly, kdy vlastně už máte templářskou, tak to je poděl... :-)
Morgothal
Nováček

Příspěvekod Dolero » pát 22. zář 2017 23:36:43 » Re: Jednoduché dotazy a zákysy SEM
Však ono to tak je. Některé zbroje koupíš (většinou ty lepší zbroje u každé frakce - střední zbroj stráže, těžká brnění žoldáka atd.), jiné dostaneš při vstupu do frakce (lehké zbroje, roucho ohně, vody atd.), najdeš je (Rudná zbroj) či dostaneš jako odměnu za úkol (Krunýř z důlního červa).
Střední a těžkou templářskou si musíš koupit od toho týpka, co stojí na cvičišti u Cor Angara.
S lepší novicovskou zbrojí byl vždy problém, někdy ji koupit jde, jindy ne, mně se to nikdy nepovedlo. Když tak si ji cheatni přes Marvin a těch pár drobných dej zadarmo jako almužnu nějakému zmlácenému Novicovi či tak... :D
Valašská trojka: já, ona, slivovica
https://i.gyazo.com/a6feb9c25f92cbac313 ... 99e609.gif
Dolero
Uživatel

Příspěvekod Morgothal » pát 22. zář 2017 23:52:49 » Re: Jednoduché dotazy a zákysy SEM
Super. Dík moc za odpověď. :-) Si mě uklidnil :-D

Jo a jak je to se smrtelností Thoruse, Bartola, Gomeze a kováře na hradu. Dostal jsem se tam skrz bug ve vratech, nebo lze použít i štěnici .. a uvnitř to biju hlava nehlava. Parchanti červení, zabít mágy bylo moc ... Ale právě výše jmenovaní nechtějí padnout :-D Asi to nezměním, co? :-)
Morgothal
Nováček

Příspěvekod Dolero » sob 23. zář 2017 0:27:09 » Re: Jednoduché dotazy a zákysy SEM
Do Starého tábora se dostaneš v 5. kapitole teleportem, co najdeš ve staré potopené věži Xardase. V dřívějších kapitolách jsou určité postavy (Gomez, Thorus, Stone a ještě pár dalších) nesmrtelné.
Dolero
Uživatel

Příspěvekod george » sob 23. zář 2017 11:27:19 » Re: Jednoduché dotazy a zákysy SEM
To nikdo neví že se bez problemu jde dostal do stareho tabora už před patou kapitolou? :D Prostě vem svitek na bloodfly a přelet ty hradby a vlitni k magun ohne, vyber je. V te kapli jses v bezpeci protoze tam ani nikdo neni. akorat jamile budes prelitavat hradby tak je treba najit ten pravy 'spot' , protoze na nekterych mistech to nepreletis vubec a nekde se to zas jde celkem snadno :D
george
Uživatel

Příspěvekod Dolero » sob 23. zář 2017 12:29:35 » Re: Jednoduché dotazy a zákysy SEM
Samozřejmě, že to vím. Stejně tak jsem byl v prví kapitole i ve Spáčově chrámu, na skřetím hřbitově, ve Svobodném dole. Jde o to, kdy se tam lze dostat "legálně", tak, jak to chce hra... :)
Dolero
Uživatel

PředchozíDalší