Menu

Úkol - Roscoe - Laresova osobní stráž

Nemůžete se ve hře někam dostat? Zde Vám poradíme.
Příspěvekod darksorrow » ned 21. črc 2013 20:41:17 » Úkol - Roscoe - Laresova osobní stráž
Zdravím, chtěl bych se poptat jestli se v 1. kapitole dá někde koupit nebo někde najít svitek s kouzlem Šarmu na očarování Roscoea, když jsem pomahal Baalu Kaganovi s prodejem drogy z bažin jako odměnu jsem si vybral pomoct pro přijetí do bažiného tábora, a jelikož chci udělat všechny úkoly pro všechny tábory než se k nějakému přidám tak teď nevím kde sehnat ten svitek. Děkuji za odpověď
Naposledy upravil darksorrow dne úte 23. črc 2013 7:34:45, celkově upraveno 1
darksorrow
Nováček

Příspěvekod Milhaus » pon 22. črc 2013 7:31:37 » Re: Úkol - Roscoe - Laresova osobní sráž
nepotřebuješ svitek, pokud pomůžeš Mordagovi (banditovi) co je ve Starém táboře. Thorus ti zadá úkol, abys ho zbavil tohoto bandity. Když za tím banditem dojdeš, můžeš mu říct, ať tě doprovodí do Nového tábora. Na konci ti dá prsten pro Larese a vyřešíš tím oba úkoly (jak pro Thoruse, tak se i dostaneš za Laresem).

Spínek ještě získáš splněním úkolu s trávou v močálu u sektářů, ale ten použiješ na novice, aby si splnil tamní další úkol s guru.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod darksorrow » pon 22. črc 2013 7:42:29 » Re: Úkol - Roscoe - Laresova osobní sráž
Jako první děkuji za odpověď, ten svitek na který jsem se ptal byl jinak šarm, a to s tim Mordragem vím ale rád bych udělal úplně všechny úkoly to znamená i to očarování Roscoea
darksorrow
Nováček

Příspěvekod unnamed user » pon 22. črc 2013 20:04:27 » Re: Úkol - Roscoe - Laresova osobní sráž
Jo, mám pro tebe špatnou zprávu, taky jsem to kdysi řešil. Ten svitek lze koupit od baala cadara až od 2. kapitoly a najít se ve světě nikde nedá. Takže jediná možnost je počkat do druhé kapitoly možná to půjde ještě splnit (můžeš to zkusit). Na druhou stranu to ani není quest a je to jenom za 250 exp. BTW mně můžeš věřit, ještě jsem to ověřil tu http://mikesrpgcenter.com/gothic/magic/scrolls.html a tu http://mondgesaenge.de/G1DB/. Hodně zdaru při hraní.
unnamed user
Uživatel

Příspěvekod darksorrow » úte 23. črc 2013 7:38:12 » Re: Úkol - Roscoe - Laresova osobní stráž
Dík moc. Mno jenom pro někoho kdo chce dát co největší úroveň než se k někomu přidá je každém exp dobrej :D
darksorrow
Nováček

Příspěvekod Ladič » úte 26. pro 2017 22:24:01 » Re: Úkol - Roscoe - Laresova osobní stráž
Ahoj, jsem tady nový. :D
Nejsem si jist, třeba někdo jiný ví, ale mám nejasné tušení, že některý z templářů má u sebe svitek šarmu. Templáře jsem mlátil před lety, tak opravdu jen nejasná vzpomínka. Také, nešlo by přes Roscoa projít jiným, pro regulérní splnění podmínky, způsobem? Zmlátit? Zmrazit? Nezkoušel někdo?
Ladič
Nováček

Příspěvekod Jarin Nostalgix » úte 20. bře 2018 20:28:51 » Re: Úkol - Roscoe - Laresova osobní stráž
No jediná možnost je vybrat si to za roznos drogy od baala nevím jméno, ale zase nesplníš úkol v bažinách :-)
Jarin Nostalgix
Nováček