Menu

Článek: Lares

Moderátoři: Veron, alexios

Články o skupinách a lidech
Příspěvekod Krysak » čtv 27. srp 2009 10:11:37 » Článek: Lares
Lares

Obrázek
V dobách bariéry byl Lares vůdcem banditů v Novém táboře..

:arrow: Cech/Hodnost: Vůdce banditů, člen Kruhu Vody, skřetí žoldák
:arrow: Národnost: Myrtaňan
:arrow: Lokace: G1 - Nový tábor, G2 - Khorinijský přístav G3 - Geldern

V bariéře:
V dobách bariéry byl Lares vůdcem banditů v Novém táboře. Plánoval útoky na Gomezovy konvoje a staral se o uloupenou kořist. S tím mu jednou pomohl bezejmenný, který mu donesl seznam požadovaných věcí ze Starého dolu. Lares setrval vůdcem banditů až do pádu bariéry, poté uprchl spolu s Leem a žoldáky do Khorinisu.

V Khorinisu:
Lares se stal členem Kruhu Vody, organizace pomáhající mágům Vody. Na Saturasovu žádost pomohl bezejmennému s hledáním kousků ornamentu, potřebných k otevření portálu do Jarkhendaru. Poté, co bezejmenný splnil zkoušku, přijal ho Lares spolu s ostatními do Kruhu Vody. Bezejmenný pomohl Laresovi zjistit, kam mizejí lidé z Khorinisu. Později, poté, co bezejmenný zabil draky, vydal se s ním Lares na lodi na ostrov Irdorath, sídlo Pána draků.

Na pevnině:
Na pevnině Lares odešel do Geldernu, kde se stal skřetím žoldákem, který vyučoval ostatní zlodějskému umění. Bezejmenný mu pomohl s ukradením zlatých talířů z domu šamanů a Lares dále zdokonaloval své umění, a stal se jedním z nejlepších zlodějů kontinentu..
Ten, kdo se ohlíží jen na minulost a žije ve vzpomínkách, se v nich snadno může navždy zapomenout, obklopen jen žalem a vším, co kdy ztratil...
Uživatelský avatar
Krysak
Uživatel
 
Příspěvky: 360
Registrován: stř 10. pro 2008 7:33:50

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron