Menu

Gothic Lore - obecná diskuze

Různé informace o historii a vývoji světa Myrtany a dalších oblastí světa gothicu.
Autoři: Autoři Gothic Lore
Pravidla fóra
Zakládat nová témata mohou jen uivatelé, kteří jsou přijati mezi autory Gothic Lore
Tuto skupinu spravuje alexios, který vás také může přijmout do skupiny, pokud bude mít pocit, že píšete dobré články. S žádostí o vstup se tedy obracejte na něj.
Příspěvekod alexios » stř 19. srp 2009 20:53:43 » Re: Gothic Lore - obecná diskuze
Díky Talbinovi, byly dnes doplněny životopisy paladinů: KArlena, Kurta, Ingmara, Orica, Girona a Leborase.
alexios
Gothic Wiki Boss

Příspěvekod Reinmar » čtv 20. srp 2009 6:11:42 » Re: Gothic Lore - obecná diskuze
Teď dělám článek o Thorusovi, ale nehrál jsem G3a, tak bych se chtěl zeptat, zda si "najal" jen jednoho temného mága nebo víc (vím jen o jednom a o vyvolávačovi, ale někde jsem četl, že jich je víc).
Reinmar
Uživatel

Příspěvekod Siiu » čtv 20. srp 2009 7:15:19 » Re: Gothic Lore - obecná diskuze
Pokud si dobře pamatuji tak jeden černý mág byl na hradě Trelis. A ještě poté byl jeden vyvolávač v jeskyni tam kde dříve byli zloději obilí u Montery. Možná se pletu takže mě kdyžtak opravte.
Siiu
Uživatel

Příspěvekod Reinmar » čtv 20. srp 2009 9:36:49 » Re: Gothic Lore - obecná diskuze
Díky. Když tak se to upraví.
Reinmar
Uživatel

Příspěvekod alexios » pát 21. srp 2009 2:21:59 » Re: Gothic Lore - obecná diskuze
Takže, dělám na článku o obyvatelích Cape Dune, dneska veřer to tu bude :wink: . Jinak akutualizován článek o Ardee a doplnění dalších obrázků v článku o králi Rhobarovi III., tedy bezejmenném. Jinak je tu ode mne malý článek o Varantském zálivu. Doufám, že nemáte nic proti tomuto malému neoficiálnímu názvu, ale nějak jsem ho pojmenovat musel :wink:
alexios
Gothic Wiki Boss

Příspěvekod Krysak » pát 21. srp 2009 6:19:35 » Re: Gothic Lore - obecná diskuze
alexios píše: Doufám, že nemáte nic proti tomuto malému neoficiálnímu názvu, ale nějak jsem ho pojmenovat musel :wink:

Samozřejmě že nemám. :wink:
Ten, kdo se ohlíží jen na minulost a žije ve vzpomínkách, se v nich snadno může navždy zapomenout, obklopen jen žalem a vším, co kdy ztratil...
Krysak
Uživatel

Příspěvekod Reinmar » pát 21. srp 2009 11:45:37 » Re: Gothic Lore - obecná diskuze
Také nic nemám proti tomuto názvu. A beru si na starost Larese, pátrače a Khoriniskou domobranu (postavy).
Reinmar
Uživatel

Příspěvekod alexios » pát 21. srp 2009 13:08:51 » Re: Gothic Lore - obecná diskuze
Pokud možno, myslím že už je zde dost článků, aby se v každém novém hned mohly vkládat odkazy na ostatní články. Něco na způsob wikipedie, koukněte se třeba na článek o Rhobarovi II. tam již podobné odkazy jsou :)
alexios
Gothic Wiki Boss

Příspěvekod Reinmar » sob 22. srp 2009 19:36:17 » Re: Gothic Lore - obecná diskuze
Beru si na starost popis rostlin. Nějak tady chybí. Jinak dobrý nápad, alexiosi.
Reinmar
Uživatel

Příspěvekod Krysak » pon 24. srp 2009 9:37:04 » Re: Gothic Lore - obecná diskuze
Rozhodl jsem se trochu oživit sekci o předmětech a jejich historii. Přidávám článek o Krvavých kališích, Ohnivých kališích a Kališích duší.
Ten, kdo se ohlíží jen na minulost a žije ve vzpomínkách, se v nich snadno může navždy zapomenout, obklopen jen žalem a vším, co kdy ztratil...
Krysak
Uživatel

Příspěvekod Rayl » pon 24. srp 2009 12:17:24 » Re: Gothic Lore - obecná diskuze
Krysak píše:Rozhodl jsem se trochu oživit sekci o předmětech a jejich historii. Přidávám článek o Krvavých kališích, Ohnivých kališích a Kališích duší.

A co kalich prodavačů vody :?: :?:
"Otevřený boj jsme prohráli.Proto číháme ve stínu,když nějaká orská hlídka prochází lesem.Rychlí jako vítr zlikvidujeme orky dřív,než tasí meče.Náš odpor nesmí polevit a naše útoky nesmí orkům umožnit chytnout dech.Barbarům severu se díky jejich nepřetržitému úsilí podařilo orky z jejich osad vyhnat.Co nejdříve orky vyženeme a vrátíme se do našich osad."

Ilgar, Mistrovský střelec rebelů
Rayl
Uživatel

Příspěvekod Rayl » pon 24. srp 2009 12:21:43 » Re: Gothic Lore - obecná diskuze
alexios píše:Díky Talbinovi, byly dnes doplněny životopisy paladinů: KArlena, Kurta, Ingmara, Orica, Girona a Leborase.

Chtěl bych vás jenom upozornit, že u paladina Karlena máte napsáno, že odešel do Okary, ale on odešel do Nemory.Nebo ne :?: :?:
"Otevřený boj jsme prohráli.Proto číháme ve stínu,když nějaká orská hlídka prochází lesem.Rychlí jako vítr zlikvidujeme orky dřív,než tasí meče.Náš odpor nesmí polevit a naše útoky nesmí orkům umožnit chytnout dech.Barbarům severu se díky jejich nepřetržitému úsilí podařilo orky z jejich osad vyhnat.Co nejdříve orky vyženeme a vrátíme se do našich osad."

Ilgar, Mistrovský střelec rebelů
Rayl
Uživatel

Příspěvekod Krysak » pon 24. srp 2009 12:38:12 » Re: Gothic Lore - obecná diskuze
Rayl píše:
alexios píše:Díky Talbinovi, byly dnes doplněny životopisy paladinů: KArlena, Kurta, Ingmara, Orica, Girona a Leborase.

Chtěl bych vás jenom upozornit, že u paladina Karlena máte napsáno, že odešel do Okary, ale on odešel do Nemory.Nebo ne :?: :?:

Ano.
Krysak
Uživatel

Příspěvekod alexios » úte 25. srp 2009 0:28:28 » Re: Gothic Lore - obecná diskuze
V článku o paladinech, naleznete 5 nových od Krysaka. Jinak chyba s tím KArlenem opravena :wink: Obrázky budou průběžne doplňovány. Děkujeme všem za pomoc a rady.
alexios
Gothic Wiki Boss

Příspěvekod alexios » úte 25. srp 2009 1:56:45 » Re: Gothic Lore - obecná diskuze
Chtěl jsem se optat, jestli by byl někdo ochoten, doplňovat npc a informace s datadisku forsaken gods... Děkuji,,, mně totiž datadisk tak znechutil, že jsem ho odinstaloval :wink:
alexios
Gothic Wiki Boss

PředchozíDalší