Menu

Gothic Lore - obecná diskuze

Moderátoři: Veron, alexios

Různé informace o historii a vývoji světa Myrtany a dalších oblastí světa gothicu.
Autoři: Autoři Gothic Lore
Pravidla fóra
Zakládat nová témata mohou jen uivatelé, kteří jsou přijati mezi autory Gothic Lore
Tuto skupinu spravuje alexios, který vás také může přijmout do skupiny, pokud bude mít pocit, že píšete dobré články. S žádostí o vstup se tedy obracejte na něj.
Příspěvekod alexios » úte 25. srp 2009 3:09:49 » Re: Gothic Lore - obecná diskuze
Dnes odpoledne, možná v poledne, se konečně dočkáte článku o obléhání Starého hradu. Jinak plánuji trošku rozpytvat historii Nordmaru a doplnit popisy dalších Nordmarských klanů :wink:
alexios
Gothic Wiki Boss

Příspěvekod Rayl » úte 25. srp 2009 8:09:07 » Re: Gothic Lore - obecná diskuze
alexios píše:Dnes odpoledne, možná v poledne, se konečně dočkáte článku o obléhání Starého hradu. Jinak plánuji trošku rozpytvat historii Nordmaru a doplnit popisy dalších Nordmarských klanů :wink:

Super :)
"Otevřený boj jsme prohráli.Proto číháme ve stínu,když nějaká orská hlídka prochází lesem.Rychlí jako vítr zlikvidujeme orky dřív,než tasí meče.Náš odpor nesmí polevit a naše útoky nesmí orkům umožnit chytnout dech.Barbarům severu se díky jejich nepřetržitému úsilí podařilo orky z jejich osad vyhnat.Co nejdříve orky vyženeme a vrátíme se do našich osad."

Ilgar, Mistrovský střelec rebelů
Rayl
Uživatel

Příspěvekod alexios » úte 25. srp 2009 13:43:58 » Re: Gothic Lore - obecná diskuze
Napadlo mně, že bych postupně mohl nafotit všechny knihy ve hře, a dávat je na forum co říkáte???
alexios
Gothic Wiki Boss

Příspěvekod alexios » úte 25. srp 2009 13:50:47 » Re: Gothic Lore - obecná diskuze
Tak, a doplnil jsem obrázky v Cape Dune, a v paladincech jsem doplnil obrázek Giriona. Teď již nemám čas, ale večer se dočkáte slíbeného článku o obléhání Starého hradu.
alexios
Gothic Wiki Boss

Příspěvekod alexios » úte 25. srp 2009 18:49:11 » Re: Gothic Lore - obecná diskuze
Potřeboval bych někoho ochotného, kdo by byl tak hodný a nafotil mi klalitní screeny Vengardu v datadisku :wink:
alexios
Gothic Wiki Boss

Příspěvekod alexios » stř 26. srp 2009 16:38:32 » Re: Gothic Lore - obecná diskuze
Pracuji na článku o stínech jako postavách. Upozorňuji, že logicky mezi nimi nebude Diego, který má samostatný člínek. Dále mezi ně nezapočítávám Stíny ze Starého dolu, pro ty bude připraven vlastní článek o lidech ve Starém dole. V článku o stínech budou i informace o nich ve druhém díle s datadiskem, pokud se tam vyskytují.
alexios
Gothic Wiki Boss

Příspěvekod alexios » čtv 27. srp 2009 1:05:05 » Re: Gothic Lore - obecná diskuze
Tak jsem začal s mapováním Nordmaru: Články o Vlčím klanu a obyvatelích Vlčího klanu. Dále jsem aktualizoval o obrázky článek o Xardasových věžích (Konkrétně doplněn obrázek čtvrté věže, na pevnině), článek o Xardasovi (O obrázek xardase v G3), článek o Starém táboře (o mapku tábora s popisy) a nakonec článek o Nordmaru, kde jsem doplnil obrázek pravděpodobného Nordmarského znaku, který jsem objevil ve Vlčím klanu.
alexios
Gothic Wiki Boss

Příspěvekod Krysak » čtv 27. srp 2009 14:51:33 » Re: Gothic Lore - obecná diskuze
Přidány články o Laresovi a o Bitvě o Svobodný důl.
Ten, kdo se ohlíží jen na minulost a žije ve vzpomínkách, se v nich snadno může navždy zapomenout, obklopen jen žalem a vším, co kdy ztratil...
Krysak
Uživatel

Příspěvekod Krysak » čtv 27. srp 2009 15:45:12 » Re: Gothic Lore - obecná diskuze
alexios píše:Napadlo mně, že bych postupně mohl nafotit všechny knihy ve hře, a dávat je na forum co říkáte???

Rozhodně jsem pro. Chtělo by to samostatnou sekci "Knihovna". :)
Ten, kdo se ohlíží jen na minulost a žije ve vzpomínkách, se v nich snadno může navždy zapomenout, obklopen jen žalem a vším, co kdy ztratil...
Krysak
Uživatel

Příspěvekod alexios » stř 02. zář 2009 22:12:11 » Re: Gothic Lore - obecná diskuze
Pro větší přehlednost se buduje první česká wiki o sérii Gothic, můžu jen říct že nyní je tam již přes sto článků. Zveřejnění adresy na wiki, bude ve chvíli kdy bude doladěna grafická srtránka wiki. :wink:
alexios
Gothic Wiki Boss

Předchozí