[G2A] Velaya - překlad je hotov

Moderátor: Moderátoři GOTHICZ.NET fóra

Sekce o překladech nebo již přeložených módech
Odpovědní moderátoři: tonyskate, Emperor
Příspěvekod Jeys » pát 11. čer 2010 16:42:40 » Re: [G2A] Velaya - překlad z AJ - NÁBOR, obrázky
hmmm angličtinu zvládám dobře ...takže jestli by byla možnost to zkusit nějaký texty tak togal.cz@seznam.cz ....
Jeys
Uživatel

Příspěvekod trian » sob 12. čer 2010 13:24:51 » Re: [G2A] Velaya - překlad z AJ - NÁBOR, obrázky
pokud byste ještě potřebovali pomoct s překladem, rád bych se zapojil
ja.toth@seznam.cz
AJ zvládám celkem dobře
Život je krásná a zajímavá kniha. Čti ji pozorně, můžeš ji číst jen jednou!
trian
Uživatel

Příspěvekod Mithos » sob 12. čer 2010 13:48:54 » Re: [G2A] Velaya - překlad z AJ - NÁBOR, obrázky
Chtěl bych se připojit... Angličtinu zvládám celkem dobře.

Email:pospech.jann@seznam.cz
Obrázek
Mithos
Uživatel

Příspěvekod Slig » sob 12. čer 2010 14:06:42 » Re: [G2A] Velaya - překlad z AJ - NÁBOR, obrázky
Chtel bych se take zucastnit prekladu modu Velaya,s anglictinou u me nebude problem,ale nikdy jsem nepracoval s GothicSourcerem. General.Dripik@seznam.cz
Slig
Nováček

Velký zájem samozřejmě těší a pokud to některý z překladatelů vzdá, ihned vás kontaktuji. Kdyby vás tolik umělo německy, tak jsou všechny módy přeloženy :-).
tonyskate
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

taky bych to zkusila, mám maturitu z Aj. sice jsem tohle ještě nedělala ale učim se rychle :-)
frmolinek.martina
Nováček

Ahoj,
měl bych zájem podílet se na překladu, angličtinu mám na úrovni CAE certifikátu a s překlady už mám nějaké ty zkušenosti, viz. (http://clanbase.ggl.com/doc.php?did=20&language=cz) oficiálně funguju jako překladatel na clanbase (http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1275625).
Potřebujete-li ještě nějakou pomoc neváhejte mě kontaktovat na spirit_us@centrum.cz :)
Spirit_uS
Uživatel

Vážně velký zájem, Tony, neváhej, všem pošli texty a mám eto přeložený do konce prázdnin! :D
.-.Štýl.-.
vrabčanda
Uživatel

vrabčák18 píše:Vážně velký zájem, Tony, neváhej, všem pošli texty a mám eto přeložený do konce prázdnin! :D

I dříve, ale zase chci, aby se neztratili všechny souvislosti, protože každý překládáme trochu jinak. Ty bys také mohl odevzdat svůj text :)).
tonyskate

tonyskate píše:
vrabčák18 píše:Vážně velký zájem, Tony, neváhej, všem pošli texty a mám eto přeložený do konce prázdnin! :D

I dříve, ale zase chci, aby se neztratili všechny souvislosti, protože každý překládáme trochu jinak. Ty bys také mohl odevzdat svůj text :)).

No, dělá mi problém jedno slovo: sisscriche, vůbec nevím, co to znamená. Ta věta zní: NezapomeŇ na nestvůry našeho pána. Jsou tam orci, sisscriche nebo ještěřané. Jenže mě ani nenapadá co by to mohlo být.... :lol:
.-.Štýl.-.
vrabčanda
Uživatel

vrabčák18 píše:No, dělá mi problém jedno slovo: sisscriche, vůbec nevím, co to znamená. Ta věta zní: NezapomeŇ na nestvůry našeho pána. Jsou tam orci, sisscriche nebo ještěřané. Jenže mě ani nenapadá co by to mohlo být.... :lol:

To nejseš moc daleko :-). To slovo ani v němčině nedává smysl, tak ho smaž, ať je to Jsou tam orci a ještěrané.
tonyskate

Příspěvekod Turok » ned 13. čer 2010 9:44:39 » Re: [G2A] Velaya - překlad z AJ - NÁBOR, obrázky
angličtinu zvládám dost dobře a chtěl bych se toho taky zůčastnit napište na email buerato@seznam.cz pokud byste mě potřebovali :wink:
Obrázek
Turok
Uživatel

No já začal překládat teprv včera tony, ono předtím sjem přeložil jen nepatrnou část... Ale tuto už je půlka tý druhý části, takže bych to možná mohl mít v úterý hotovo.
.-.Štýl.-.
vrabčanda
Uživatel

Už bych mohl zkuste mi poslat texty.

Palacrod@seznam.cz
Obrázek
Algirion
Uživatel

Příspěvekod HesseF » ned 13. čer 2010 20:06:20 » Re: [G2A] Velaya - překlad z AJ - NÁBOR, obrázky
Zdravím, mám státnice z AJ, absolvoval jsem jazykové školy :
Westminster College, London
London Capital College, London
Lite Piccadilly College/Business English, London
The City University, London
Mám také TEFL, gothica jsem hrál rád a proto bych přiložil ruku k dílu, kdyžtak email HesseF@seznam.cz
HesseF
Nováček

PředchozíDalší