Menu

Život pirátů - ZÁKYSY A TECH.PROBLÉMY

Sekce o překladech nebo již přeložených módech
Příspěvekod Hajate » pon 16. bře 2009 18:43:31 » Re: Život pirátů - ZÁKYSY A TECH.PROBLÉMY
Apofis píše:
Sertr píše:mam technickej problem
nainstaloval sem to a kdyz to zapnu vsechna intra ve hre sou cerny zvuk bezi tak je preskocim a nabehne mi normalne menu dam new game a i hra je cerna vsechnio krom ukazatele zivotu
postupoval sem podle navodu a pred instalaci sem skousel tu verzy byla 2.6 a hra bezela normalne
hraju na Vistach
jo ted sem to po nekolikaty preinstaloval a spustim pres game starter a ten se zasekne

Bohužel ... mám stejný problém. Hra je černá jak bota ... a to pouze tento mod, jiný včetně orig. hry mi jede v pořádku. Pravděpodobně mám smůlu, co? :)

NJN,stejnej problém,úplně všechny mody jdou skvěle-až na tento a velayu-prosím poraďte-vypadá to fakt lahodně... :D
Hajate
Nováček

Příspěvekod idontknow99 » ned 01. lis 2009 16:54:33 » Re: Život pirátů - ZÁKYSY A TECH.PROBLÉMY
mam jeden mensi problem co se tyce plneni ukolu: "Zvireci zlodej" a "Dopis pro Lucii". nevim jak mam v tom prvnim vyhodit ze sveho inventare ten vylesteny krystal a v tom druhem jak mam na teleportacni plosinu vyhodit ze sveho inventare dopis od elvricha. jak se to dela?? :sad: :sad: :sad:
idontknow99
Nováček

Příspěvekod Greg » ned 01. lis 2009 20:15:48 » Re: Život pirátů - ZÁKYSY A TECH.PROBLÉMY
defaultně to je myslím tlačítkem alt
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod idontknow99 » úte 03. lis 2009 15:41:25 » Re: Život pirátů - ZÁKYSY A TECH.PROBLÉMY
diki moc! :D ani si nedovedes predstavit jak moc jsi me potesil. konecne se mi to povedlo. jeste jednou dik :wink:
idontknow99
Nováček

Příspěvekod Davalan » ned 29. črc 2012 18:46:59 » Re: Život pirátů - ZÁKYSY A TECH.PROBLÉMY
Greg píše:Vy to máte v nějakým divným umístění. Buď to nainstalujte "normálně" a nebo manuálně přesuňte 2, případně 3 soubory do složky kam patří. Mám taky Gold verzi a šlape mě to jako hodinky...

Soubor zivot_piratu.mod by měl být tady:
C:\Program Files\Jawood\Gothic II Gold\Data\ModVdf\zivot_piratu.mod

A soubor zivot_piratu.ini tady:
C:\Program Files\Jawood\Gothic II Gold\system\zivot_piratu.ini

Pak už to stačí spustit přes GothicStarter. Savy se vytvoří sami a odinstalátor není potřeba.

Případně německý dabing plspeech.mod sem:

Nějak mě to blbne, protože po naisntalování mám jenom GothicStarter, ikunu piratenleben a adresář život pirátů. Ještě mi přibyla slořka work v ní data v ní video a v ní soubor video život pirátů, ale nikde žádný soubor zivot_piratu.mod, nebo zivot_piratu.ini zde nemám.
Davalan
Uživatel

Příspěvekod Elderin » pon 06. srp 2012 13:27:16 » Re: Život pirátů - ZÁKYSY A TECH.PROBLÉMY
mám malý problém v úkolu pila pro Nata nemůžu najít železou rudu tu v dole sem použil na zbraně a brnění a teď mám jenom 1 kousek nevíte někdo kde se dá sehnat další ruda?
Pain is temporary glory is eternal, aut Vincere, aut Mori
Elderin
Uživatel

Příspěvekod george » stř 17. zář 2014 11:39:25 » Re: Život pirátů - ZÁKYSY A TECH.PROBLÉMY
Sice si to psal dávno ale i tak to napíšu :D no bud si dej starší save anebo odznova...železo je pak až na tom ostrově pirátů ale tos tou pilou je úkol bez kterého se nehneš. Ale mám otázku k tomu domu učenců na ostrově pokladů, jak tam mám mačkat ty "tapety" ? prostě to na těch stěnách co značí to bohatství atd. mačkám na to ctrl jak pominutý ale nic se nestane. A k čemu jsou ty buttony dole? pokaždé mě to jen propíchne.
george
Uživatel

Příspěvekod Greg » stř 17. zář 2014 12:51:16 » Re: Život pirátů - ZÁKYSY A TECH.PROBLÉMY
Tady máš když tak návod, třeba ti pomůže...
http://www.gothicz.net/mod/zivot-piratu/navod/
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Pinocchio123 » stř 03. črc 2019 11:21:34 » Re: Život pirátů - ZÁKYSY A TECH.PROBLÉMY
Mám úplně ten samý problém jako Davalan a nevím co s tím. kdyby sem nědo v roce 2019 zabloudil, uvítal bych každou pomoc
Davalan píše:
Greg píše:Vy to máte v nějakým divným umístění. Buď to nainstalujte "normálně" a nebo manuálně přesuňte 2, případně 3 soubory do složky kam patří. Mám taky Gold verzi a šlape mě to jako hodinky...

Soubor zivot_piratu.mod by měl být tady:

A soubor zivot_piratu.ini tady:
C:\Program Files\Jawood\Gothic II Gold\system\zivot_piratu.ini

Pak už to stačí spustit přes GothicStarter. Savy se vytvoří sami a odinstalátor není potřeba.

Případně německý dabing plspeech.mod sem:

Nějak mě to blbne, protože po naisntalování mám jenom GothicStarter, ikunu piratenleben a adresář život pirátů. Ještě mi přibyla slořka work v ní data v ní video a v ní soubor video život pirátů, ale nikde žádný soubor zivot_piratu.mod, nebo zivot_piratu.ini zde nemám.
Pinocchio123
Nováček

Příspěvekod Beowulf » čtv 04. črc 2019 6:37:13 » Re: Život pirátů - ZÁKYSY A TECH.PROBLÉMY
Tak to zkus nainstalovat na plochu (pokud to jde) a soubory do slozek natahej rucne.
Beowulf
Uživatel

Předchozí