Menu

Juran [ČEŠTINA]

Sekce o překladech nebo již přeložených módech
Příspěvekod Nemrtvý rysec » stř 08. lis 2017 17:50:35 » Juran [ČEŠTINA]
Pod odkazem najdete návod na instalaci/obrázky a další informace
http://darkforests.info/pages/web/gothic2/g2ju_cz.html
Projekt české lokalizace vedl Kaiser

Jste farmář z Khorinisu, který se dostane na neznámé podivné místo. Zde musíte najít způsob, jak přežžít.
Ruská verze modu je o něco více rozššířená.
Vlastnosti: čtyři nové světy; nové zbroje a zbraně; nově přidané helmy; respawn monster během hrdinova spánku; a dalšší!
Nemrtvý rysec
Uživatel

Příspěvekod Vojta1122 » sob 11. lis 2017 11:06:33 » Re: Juran [ČEŠTINA]
Hrál jsem tento mód i s češtinou. Bohužel úroveň překladu nebyla moc dobrá, takže jsem modifikaci ani nedohrál.
Vojta1122
Kronikář

Příspěvekod Karel » pon 08. led 2018 1:44:58 » Re: Juran [ČEŠTINA]
Teprve teď jsem se všiml kritiky češtiny k Juranu. Nemyslím si, že je to tak hrozné. Dle mého je kvalita překladu standartní. Já jsem s češtinou během hraní v žádném případě problémy neměl. Juran je hezký mód a stojí za to. Je tam krásná pouštní lokace s atmosférickou hudbou. Kdo má chuť směle do toho a hlavně chvilku vydržet! Zdravím. Karel.
Karel
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » pon 08. led 2018 7:32:07 » Re: Juran [ČEŠTINA]
Ani ja jej nedohral. Snad proto ze jsem se neprokousal skrze uvodni lokace kde jsou ukoly a dej dosti suche. Mozna ze k tomu cestina prispela? Netroufam si ji hodnotit, trochu jsem se na ni podilel takze nazor by nebyl objektivni.

Co mne tesi je ze se to nekomu i libi. Preklad nebyl zbytecny z ceho museji mit vsichni tvurci radost.
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod Nemrtvý rysec » čtv 01. úno 2018 18:00:40 » Re: Juran [ČEŠTINA]
No, tak jsem taky ten Juran zkoušel a musím říct, že je to pekelná blbost. Poušť mi přišla pěkně hnusná... nechápu co na ní vidíte a celkově bylo všechno dosti zmatené. Lokace další hnus, hra postrádá nějaký smysluplný příběh, ani jsem to nedohrál, protože jsem narazil na dost drsný bugy typu nedokončitelný hlavní quest, kdy jsem přeuložil všechny pozice a potom mi nezbývalo než hru zahájit znovu... Snad po všech stránkách to bylo hrozný. Nedoporučuji.
G1 a G2 jsou pro mě stále něco nepochopitelně úžasnýho, ale tohle byla pouze amatérská blbost splácaná v enginu Gothicu.
Nemrtvý rysec
Uživatel

Příspěvekod Vojta1122 » čtv 01. úno 2018 18:15:15 » Re: Juran [ČEŠTINA]
Pušť byla bizár, to souhlasím. Co mi přišlo ale poměrně pěkné, byla lokace města. Rozhodně použitelná třeba pro nějaký fanart, když už ne pro hraní.
Vojta1122
Kronikář