Menu

Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie

Všeobecná diskuze o Arcanii
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod alexios » sob 27. čer 2009 16:05:37 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Teda musím říct že ten poslední příběh je dost smutnej. I když mi jaksi uniká stále důvod proč Belgor zemřel? Jinak musím říct že překlad je opravdu skvělý. Akorát se mi trochu nezdá ten příběh, udělat s bezejmenného, který vždy pomáhal a zachraňoval svět nemilosrdného dobyvatele světa je od autorů 4-řky torchu moc. Ještě jednou chválím za skvělý příběh a těším se na pokračování.
alexios
Gothic Wiki Boss

Příspěvekod Charly » sob 27. čer 2009 16:44:35 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
alexios píše:I když mi jaksi uniká stále důvod proč Belgor zemřel?

Nejsi sám. Tahle epizoda mi připadala taková nějaká dost divná. Dost hodně.
Charly
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Raviel » ned 28. čer 2009 19:25:57 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Tieto hospodské príbehy sú fajn ako predkrm k nejakej skutočne zaujímavej zápletke priamo v hre. Aj keď bol posledný diel trochu divný. Prečo Ped zabil Belgora to my nedochádza ale čo ma viac zaráža je fakt ako zomrel.
Neviem medicínu som neštudoval ale žeby si človek rozbil hlavu nárazom do steny keď zakopne? Neviem to mi prišlo trochu šialené. NO aj tak ide o super poviedky a dúfam že v hre sa niečo z tohoto objaví.
Ach ozaj skvelý preklad Charly :wink: .
Raviel
Uživatel

Příspěvekod scRaTcH » ned 05. črc 2009 20:32:36 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Raviel píše:Tieto hospodské príbehy sú fajn ako predkrm k nejakej skutočne zaujímavej zápletke priamo v hre. Aj keď bol posledný diel trochu divný. Prečo Ped zabil Belgora to my nedochádza ale čo ma viac zaráža je fakt ako zomrel.
Neviem medicínu som neštudoval ale žeby si človek rozbil hlavu nárazom do steny keď zakopne? Neviem to mi prišlo trochu šialené. NO aj tak ide o super poviedky a dúfam že v hre sa niečo z tohoto objaví.
Ach ozaj skvelý preklad Charly :wink: .

Vím o případu, kdy si člověk způsobil :!: otřes mozku nárazem hlavy o mořskou hladinu :!: na jehož následky poté zemřel. Zabít se prudkým nárazem hlavy do stěny není žádné scifi :wink:
scRaTcH
Uživatel

Příspěvekod Milvus » pon 06. črc 2009 15:00:48 » Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Pro jedince, kteří si nevšimli nového (červnového) dílu (mezi něž jsem až doteď patřil), dávám link:
Anglicky: http://www.worldofgothic.com/gothic4/?go=cleaved_maiden_9b
Německy: http://www.worldofgothic.de/gothic4/index.php?go=gespaltene_jungfrau_9b
nebyl totiž uveden mezi novinkami, tak jen pro jistotu
Nechť krev bestie vře v mých žilách a síla přírody vyjde na povrch.

"Do boje za Adanose. S hlavou vztyčenou vstříc nepříteli, nechť pocítí hněv Přírody, své odvrhnuté matky. Dnes se tráva zbarví do ruda ... Kéž je nám země lehká ..."

Ite ad me, SHŠ Sígři et Na Rozhraní
Milvus
Nováček

Příspěvekod Charly » pon 20. črc 2009 11:05:31 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Předesílám, že překlad se tentokráte zpozdí ze zcela objektivních příčin. Mám doma obrovské množství práce a když si mohu na chvíli v klidu sednout, tak rozhodně nemám chuť a sílu na překládání. Omlouvám se, ale prostě zvládnu jenom tolik, kolik zvládnu.
Charly
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod sinix » pon 20. črc 2009 11:31:10 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
To vůbec nevadí,času dost :)
sinix
Nováček

Příspěvekod gothicman2 » úte 28. črc 2009 19:59:19 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Najviac sa mi páčil diel s tým paladinom. :D A myslím, že chváli nie je nikdy dosť, takže ďakujem charlymu za skvelý preklad.
Som, kto som...
gothicman2
Uživatel

Příspěvekod Riki » sob 01. srp 2009 20:06:07 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Vypadá to dobře... :D
"Same old story every time..."
Gothic 1
Riki
Loner in the dark

Příspěvekod Charly » ned 09. srp 2009 21:00:25 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Poslední díl jsem ani ještě nestihl přečíst, a už z WOGu zmizel. Netuší někdo, co se děje? Nemůžu najít ani některé starší díly, linky nefunguji...
Charly
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Gatě » úte 18. srp 2009 17:22:58 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Mě to taky nejde..
...
Gatě
Uživatel

Příspěvekod Charly » úte 18. srp 2009 17:57:10 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Gatě píše:Mě to taky nejde..

Mě už jo. Začal jsem překládat (to sem píšu proto, abych uklidnil všechny nedočkavce). Nejspíš měli nějaký výpadek, nefungovalo toho víc.

Podle WOG fóra další díl zřejmě hned tak nebude, pokud vůbec, protože HJK píše dialogy pro hru a nemá čas.
Charly
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Milhaus » úte 18. srp 2009 18:35:33 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
tak dialogy ve hře budou :), já už se začínal bát :D.

A vůbec, pohni s tím překladem, něco mí říká, že ta rozštěpená panna bude nakonec na celém g4 to nejlepší :D.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Charly » úte 18. srp 2009 19:25:02 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Milhaus píše:tak dialogy ve hře budou :), já už se začínal bát :D.

A vůbec, pohni s tím překladem, něco mí říká, že ta rozštěpená panna bude nakonec na celém g4 to nejlepší :D.

Tak zlý to s tou hrou snad nebude...

Přeloženo bych to mohl mít v sobotu.
Charly
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Eridor » úte 01. zář 2009 13:20:54 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Tak kdy bude další Rozětěpenná panna ? :wink:
"Je lepší shořet, než vyhasnout."
Eridor
Uživatel

PředchozíDalší