Menu

Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie

Všeobecná diskuze o Arcanii
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod Reinmar » pát 10. dub 2009 16:30:12 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Musím říct, že ten Thorus na Artu není špatný. Trochu se mi nelíbí ta náušninice, ale to je detail.
Reinmar
Uživatel

Příspěvekod prejetakrysa » pát 10. dub 2009 18:24:49 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Talbin píše:Musím říct, že ten Thorus na Artu není špatný. Trochu se mi nelíbí ta náušninice, ale to je detail.

no je to lepší než v G3...ale je to jen Art...nic proti ale nevypadá že by zestárl...mám takovej pocit že měl mít v jeho věku pomalu šedivé vlasy...vypadá to tak že zestárne je král Rhobar III...
Obrázek
Obrázek
prejetakrysa
Uživatel

Kdo prosím vás přeloží tento díl? A kdy to bude?
nameless.fisherman
Trvalý ban

Příspěvekod Reinmar » sob 11. dub 2009 10:05:05 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
nameless.fisherman píše:Kdo prosím vás přeloží tento díl? A kdy to bude?

Jako všechny díli to asi přeloží Charly, kdy to bude nevím.
Reinmar
Uživatel

Příspěvekod Charly » sob 11. dub 2009 12:04:45 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
To musí u každého dílu nějaký nedočkavec hned přiběhnout a dožadovat se překladu? Krucinál, já mám jenom jednu hlavu na myšlení a dvě ruce na dělání a nežiju jenom proto, abych vám tu překládal fantasy příběhy z herního světa. Dělám to rád, baví mě to, ale není to jediná náplň mého volného času.

Zatím jsem všechny díly stihl přeložit nejpozději druhý víkend po jejich vydání, takže nevím, co tím neustálým dotazováním "kdy už to bude" sledujete. Je to dětinské a leze mi to na nervy. A když se zeptáte - tak jako dnes - akorát když jsem si k tomu překladu chtěl sednout, tak mne maximálně ještě tak naštvete a seberete mi chuť do práce.

Odpříště za každý podobný dotaz záměrně překlad odložím o celý týden, a to i kdybych už ho měl hotový a připravený k odeslání El Kamilovi. A na celý ten týden dám dotazovateli ban. Tyto dotazy jsou spamováním, neboť se objevují při každém díle a pokaždé je odpověď stejná - až to bude hotové, bude to hotové. Tečka.
Charly
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod CryCrazy » úte 21. dub 2009 18:35:46 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Thorus - super
Tak to vypada, ze nekde v lese potkame bandu orcu, keri asi nemaj moc radi lidi. Vsecky je pobiju.
CryCrazy
Uživatel

Příspěvekod CryCrazy » úte 21. dub 2009 18:38:36 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Jardin píše:Vysel dalsi dil s nazvem Temný válečník. Zda se mi to, nebo ty pribehy vychaziji posledni dobou nejak casto? :)

Jo, vychazi dost casto a to je dobre, protoze krom toho se asi este dlouho nic noveho nedozvime.
CryCrazy
Uživatel

Příspěvekod Reinmar » úte 21. dub 2009 18:44:34 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Sakra, jestly bude mít Arcania obtížnost G2a a skřeti budou mít štíty...
Thorusovi toho kromě asi dvou tuctů skřetů nic nezbylo. Pokud nepočítám sekeru.
Reinmar
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » úte 21. dub 2009 19:19:40 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
CryCrazy píše:Jo, vychazi dost casto a to je dobre, protoze krom toho se asi este dlouho nic noveho nedozvime.

Vychází furt stejně, jen ten poslední vyšel asi o týden dřív.
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Dogcum » čtv 23. dub 2009 15:25:19 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
tak,doufám že to bude dobrý,ale příběh vypadá slibně,jak tady bylo řečeno,v horách banda skřetů,to už se těším.
92% teenajgrů poslouchá hip hop,a mě je to fuk
Dogcum
Nováček

Příspěvekod kostlivec1 » pát 01. kvě 2009 8:18:49 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Doufám, že bude další díl RP nebo to byl už poslední ?
kostlivec1
Uživatel

Příspěvekod prejetakrysa » pát 01. kvě 2009 10:26:03 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
NE!!! příběhy budou vycházet do vydání hry!!!
Obrázek
Obrázek
prejetakrysa
Uživatel

Příspěvekod kostlivec1 » pát 01. kvě 2009 14:31:52 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
prejetakrysa píše:NE!!! příběhy budou vycházet do vydání hry!!!

aha tak se prosím nezlob :wink: já myslel že jich bude jen 7 víš?
Naposledy upravil kostlivec1 dne ned 03. kvě 2009 12:39:46, celkově upraveno 2
kostlivec1
Uživatel

Příspěvekod Udunai » sob 02. kvě 2009 11:02:48 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie

Tak to dufam, ze ich bude co najmenej :wink:
Udunai
Nováček

Příspěvekod CryCrazy » sob 09. kvě 2009 21:53:41 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Udunai píše:

Tak to dufam, ze ich bude co najmenej :wink:

Esli budou vychazet az do vydani hry a budou se vydavat pravidelne, tak jich nebude ani vic, ani min, ale akorat.
Ale asi si to myslel tak, at uz to co nejdrive vyjde.
CryCrazy
Uživatel

PředchozíDalší