Menu

Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie

Všeobecná diskuze o Arcanii
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod Keldorn » úte 02. zář 2008 13:51:15 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Milhaus píše:no, jenže v tom prvním dílu právě žádný příběh není. (což mi tam právě chybí). Já taky nechci, aby to byla telenovela, ale spíše opravdu co díl, to samostatný příběh. Každý z nich by mohl vysvětlovat něco jiného, třeba co dělal Diego, co Lester, co Lares, Jak se stal hrdina králem atd. Akorát nevím, jestli by neměli počkat na dokončení datadisku, když přece ten má být mezníkem.

Datadisk má být sice mezníkem, ale podle mého skromného názoru bude vysvětlovat jen to, jak se Bezejmenný hrdina stal králem a vybudoval svojí říši. Je docela možné, že postavy jako je Lester, Lares možná i Diego a Milten, nebudou hrát v datadisku žádnou větší roli. Ale největší otazník co se výskytu týče, zatím visí nad samotným Xardasem.
Keldorn
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Charly » stř 03. zář 2008 11:08:52 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Já od toho nečekám, že budou psát ucelené příběhy. Spíše čekám něco jako bylo tohle, tj. spíše představení postav, které ve hře budou, nastínění jejich charakteru atd.
Charly
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod scRaTcH » stř 03. zář 2008 15:49:20 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Je to hodně zajímavý, doufám že v tom budou pokračovat a příště nakousnou trochu víc. Jinak se mi líbí jak se tam reálně komolí jména - Wardas mě dostal :D
Jinak Murdra tam bude určitě její atwork je ve zveřejněných screenech.
Můžu říct že u mě jde spellbound nahoru, snaží se tzv. nahodit atmošku :D i když je to zjevně jen kost hozená davu hladových psů, aby mohli v klidu vařit. Nvm, ale z toho co jsem zatím viděl mám dobrej pocit a doufám a i věřím tomu, že G4 bude minimálně lepší než G3.
scRaTcH
Uživatel

Příspěvekod Lucanus » stř 03. zář 2008 18:50:08 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Charly píše:Já od toho nečekám, že budou psát ucelené příběhy. Spíše čekám něco jako bylo tohle, tj. spíše představení postav, které ve hře budou, nastínění jejich charakteru atd.

To jo no, bude zajímavé pak G4 hrát, když už polovinu postav budeme znát, apoň z části, zatímco druhá polovina, kterou neznáme nebude zas až tak podstatná. :wink:
Lucanus
Zasloužilý člen fóra

Bydliště: Rozlehlé sály, tonoucí ve tmě hluboko pod Sopečnou pevností

Příspěvekod El Kamil » čtv 04. zář 2008 8:13:22 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
No zase si nemyslím, že prozradí vše na všechny důležité npc... to by pak byla škoda...
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Wem » čtv 04. zář 2008 12:40:19 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Charly píše:V podstatě to je nesmírně chytrý marketingový tah, zaměstnat fanoušky po dobu práce nějakou povídkou z herního světa - fanoušci aspoň budou kecat o něčem jiném, než jak zabugovaná hra bude a co všechno by tam udělali oni, kdyby to uměli...
scRaTcH píše:...i když je to zjevně jen kost hozená davu hladových psů, aby mohli v klidu vařit. ...

Taky si myslím, že jde o nasměrování pozornosti fanoušků správným směrem a jejich zklidnění. Pomalu navodit atmosféru, utrousit pár informací... Je jich zatím poskrovnu, ale vypadá to slibně. Možná je ten první krátký úryvek jen testem, co na to komunita. Tož chvalte, možná se příště odvážou víc :D.
Wem
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Ecronus » ned 21. zář 2008 0:46:59 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Tak doufám že se nám začne Gothic konečně posouvat směrem nahoru i po umělecké stránce, po změně vývojářů. Od G1 totiž +- stojíme na mrtvém bodě, ikdyž příběh se rozvíjí, chybí mu to umělečtější zpracování. Technicky se hra posune určitě, stejnou chybu snad už neudělají. ´Nahození´ atmosféry, uspání(spíše uklidnění) a udobření si fanouškovské základny a snad začátek realizace jakýsich dobře vypadajících plánů do budoucna, tak se mi to spíše jeví. Co se týče informací o příběhu samotném, řekl bych, že je čas (a tady navazuju na mou myšlenku napsanou výše, viz. ´snad začátek realizace jakýsich dobře vypadajících plánů´), abych se už na Gothic nedíval jednotlivě, jako na příběh G1, G2 atd, ale jako na The Gothic Tale, protože jedině takovým způsobem se, podle mne, dokáže fantasy příběh opravdu dokonale rozvíjet. Pohled na Gothic Tale jako nový celek a podrobnější popsání světa jakko-li (jak v těhto mini příbězích tak v samotné hře) by jednoho dne zklouznout ze zájmů o hlavního hrdinu a jeho pár kamarádu okolo kterých se doteď svět dotěd doslova točil, k jiných choutkám a novým dobrodružstviím někoho jiného nebo celkově změně konceptu. Kdo chápe kam tím mířím, snad také tuší. že se z toho právě naopak může také vyhrabat jen jakýsi lacinný trik o navábení. Reklama, která s tím co jsem napsal nemá nic společného.
Ecronus
Uživatel

Příspěvekod Hebr » sob 27. zář 2008 9:04:54 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Ecronus píše:Tak doufám že se nám začne Gothic konečně posouvat směrem nahoru i po umělecké stránce, po změně vývojářů. Od G1 totiž +- stojíme na mrtvém bodě, ikdyž příběh se rozvíjí, chybí mu to umělečtější zpracování. Technicky se hra posune určitě, stejnou chybu snad už neudělají. ´Nahození´ atmosféry, uspání(spíše uklidnění) a udobření si fanouškovské základny a snad začátek realizace jakýsich dobře vypadajících plánů do budoucna, tak se mi to spíše jeví. Co se týče informací o příběhu samotném, řekl bych, že je čas (a tady navazuju na mou myšlenku napsanou výše, viz. ´snad začátek realizace jakýsich dobře vypadajících plánů´), abych se už na Gothic nedíval jednotlivě, jako na příběh G1, G2 atd, ale jako na The Gothic Tale, protože jedině takovým způsobem se, podle mne, dokáže fantasy příběh opravdu dokonale rozvíjet. Pohled na Gothic Tale jako nový celek a podrobnější popsání světa jakko-li (jak v těhto mini příbězích tak v samotné hře) by jednoho dne zklouznout ze zájmů o hlavního hrdinu a jeho pár kamarádu okolo kterých se doteď svět dotěd doslova točil, k jiných choutkám a novým dobrodružstviím někoho jiného nebo celkově změně konceptu. Kdo chápe kam tím mířím, snad také tuší. že se z toho právě naopak může také vyhrabat jen jakýsi lacinný trik o navábení. Reklama, která s tím co jsem napsal nemá nic společného.

Jo taky me to tak trochu prijde ale na druhou stranu ty povidky nebo spis zatim jedna se me moc libila akorat mi prisla hrozne kratka a nic jsem se z ni vpostate nedozvedel jenom ze asi wardas :D zije
btw nevite kdy ma bejt dalsi dil?
Mlaťe mě, zabte mě, pošlete mě do háje, ale já se vrátím ! .... A se mnou se vrátí bohové!
Hebr
Uživatel

Příspěvekod Jardin » sob 27. zář 2008 11:50:32 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Further short stories shall follow around monthly at miscellaneous web sites.

Nekdy zacatkem pristiho mesice bysme se mohli dockat dalsiho. Jestli budou vychazet jen mesicne a budou takhle kratky, tak sem zvedavej co vsechno se dozvime.
Jardin
Uživatel

Příspěvekod prejetakrysa » sob 27. zář 2008 14:32:03 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
no můžeš napsat do spellbundu že chceš víc... :D jinak mě z G3A zajímá jen příběh jinak hratenst bude celkem nízká protože je to stvěný na G3 ale na g4 se fakt těším... :D
Obrázek
Obrázek
prejetakrysa
Uživatel

Příspěvekod vengard » ned 28. zář 2008 10:57:44 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
hehe tak sa zda že pribeh bude zaplietany jak v prison break 2.seria.
paradaaaaaaaa na to sa tešim!!!"
vengard
Uživatel

Příspěvekod GOROS » ned 28. zář 2008 15:12:56 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
mohl by vyjít už další díl
Dneska jsem potkal štěstí, řeklo UHNI !! a šlo dál.
GOROS
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » stř 01. říj 2008 15:05:02 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Vypadá to, že brzy opravdu vyjde... :)
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Keldorn » stř 01. říj 2008 17:22:09 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
El Kamil píše:Vypadá to, že brzy opravdu vyjde... :)

To je rozhodně dobrá zpráva, už se moc těšíme :) a ještě víc se těším na Charlyho vynikající překlad :D .
Keldorn
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Gaspy » pon 06. říj 2008 12:46:08 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Tak ze by uz dnes???
Gaspy
Dark Nameless Hero

PředchozíDalší