Menu

Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie

Všeobecná diskuze o Arcanii
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod El Kamil » pon 01. zář 2008 14:54:18 » Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Tak co říkáte na první příběh od Rozštěpené panny? (viz web)
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Lucanus » pon 01. zář 2008 15:05:41 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Mno vypadá to dobře. Takže se časem dozvíme, jak to je během těch deseti let a to je skvělý. Už se nemůžu dočkat dalšího příběhu.
Lucanus
Zasloužilý člen fóra

Bydliště: Rozlehlé sály, tonoucí ve tmě hluboko pod Sopečnou pevností

Příspěvekod Keldorn » pon 01. zář 2008 15:18:46 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Je to vskutku zajímavé, i když se v první příběhu nedozvíme nic až zase tak podstatného, mě se to líbí a už se těším na další příběhy. Určitě to hodně obohatí příběh samotného G4.

Nejvíc se mi líbilo to, jak se s Xardase stal Wardas :D .
Keldorn
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod El Kamil » pon 01. zář 2008 15:23:56 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Taky se mi ten příběh dost líbí :) asi bych to "svedl" na atmosféru, kterou oplývá... prostě to v sobě má jakousi jiskru... samozřejmě velký dík patří Charlymu za brilantní překlad! :)
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Keldorn » pon 01. zář 2008 15:26:34 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
El Kamil píše:samozřejmě velký dík patří Charlymu za brilantní překlad! :)

Stým nejde než souhlasit, překlad je prostě skvělí. Velké díky Charlymu :) .
Keldorn
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod El Kamil » pon 01. zář 2008 15:34:02 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
každopádně už známe 3 nové postavy, které budou v Arcanii vystupovat... Murdra - hostinská, Felen - jeho strýček byl v Myrtaně (možná nějaká známá NPC), Belgor - žárlivý manžel Murdry
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Gaspy » pon 01. zář 2008 17:22:10 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Paci sa mi to, nepoznam iny team ktory by takymto sposobom rozmaznaval svoju fan komunitu..Spellbound idu hore..
Gaspy
Dark Nameless Hero

Příspěvekod Superman » pon 01. zář 2008 17:23:26 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
je to super pribeh uz se tesim na dalsi
Superman
Nováček

Příspěvekod Charly » pon 01. zář 2008 18:52:17 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Gaspy píše:Paci sa mi to, nepoznam iny team ktory by takymto sposobom rozmaznaval svoju fan komunitu..Spellbound idu hore..

V podstatě to je nesmírně chytrý marketingový tah, zaměstnat fanoušky po dobu práce nějakou povídkou z herního světa - fanoušci aspoň budou kecat o něčem jiném, než jak zabugovaná hra bude a co všechno by tam udělali oni, kdyby to uměli.

Jsem zvědav, jestli Murdra bude ve hře taky taková slepice, jako v téhle povídce. A taky jsem samozřejmě zvědav na další povídání o Wardasovi :D
Charly
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod El Kamil » pon 01. zář 2008 19:17:22 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
další má vyjít v půlce září... jsem na to taky zvědavý.. nejspíš to bude vycházet každé dva, tři týdny.. uvidíme...hlavně, aby tam nebyly nějaké nepravidelné mezery, když už s tím začali.... zatím to vypadá slibně :)
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Václav » pon 01. zář 2008 19:35:49 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
El Kamil píše:každopádně už známe 3 nové postavy, které budou v Arcanii vystupovat... Murdra - hostinská, Felen - jeho strýček byl v Myrtaně (možná nějaká známá NPC), Belgor - žárlivý manžel Murdry

...ještě Elgan.. :wink: ...

Zvedla džbánky přes Elgansovu hlavu a třískla s nimi o stůl, až medovina vystříkla na tmavé dubové dřevo. Elgan se přitáhl zpět ke stolu, důkladně popotáhl ze své dýmky a zakřenil se na Murdru svými křivými zuby. "Dneska máme nějakou špatnou náladu, co, Murdro?" řekl, a vypouštěl proužky dýmu z úst i nosu. "Medovina zkysla," prskla Murdra, " a ty si tu svou dýmku můžeš hulit na dešti." Odplivla si do slámy pokrývající podlahu výčepu a rázovala zpátky do kuchyně. Elgan za ní něco zavolal, ale jeho hlas se ztratil v hluku hospody.

...jinak příběh se mi líbí...je to zajímavé..:D..:D..hlavně jak už tu několikrát padlo...Wardas..:D
Václav
Nehasnoucí pochodeň

Příspěvekod El Kamil » úte 02. zář 2008 10:36:10 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
jj .. Wardas je zajímavej :) třeba bude mít Xardas nějakého dvojníka :)
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Milhaus » úte 02. zář 2008 11:26:53 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
no, je to dost hodně krátké, řekl bych. Doufal jsem, že to bude nějaká povídka a že každé vydání bude jedna povídka jako taková, které bude pramenit z historie gothic3 a datadisku. Tato první však není povídka, ale jen jakejsi úvod, který nic neobsahuje. Snad příští bude lepší a Felen začne konečně vyprávět nějaký ten příběh.

El Kamil píše:každopádně už známe 3 nové postavy, které budou v Arcanii vystupovat... Murdra - hostinská, Felen - jeho strýček byl v Myrtaně (možná nějaká známá NPC), Belgor - žárlivý manžel Murdry

Myslím, ty postavy vůbec ve hře nemusí být. Tj, jsou použity v povídce, aby bylo o čem psát, jinak by ta povídka byla nesmyslná (pokud by tam nebyli jména), ve hře tyto postavy ale být nemusí. Ale na druhou stranu, pokud bude mít povídka úspěch, byli by komerčně sami proti sobě, pokud by tam tuto krčmu i s její osazenstvem nedali, i kdyby to mělo být jen okrajové místo.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod El Kamil » úte 02. zář 2008 11:32:25 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
no já si zase myslím, že by byla chyba, kdyby vytvořili nějakou imaginární hospodu s imaginárníma NPC postavama a pak to ve hře nebylo.. osobně teda očekávám, že tam budou jak ty npc (nebo aspoň většina), tak ta hospoda... tuším v tom gamestaru i psali, že např. Murdra tam bude...

Já od toho rozhodně nečekám nějakou ságu jako píše Garrett.... i ty krátké příběhy, které nastiňují, co se děje, ukazují charaktery postav a obsahují tu správnou atmosféru, se mi líbí...
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Milhaus » úte 02. zář 2008 11:38:08 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
no, jenže v tom prvním dílu právě žádný příběh není. (což mi tam právě chybí). Já taky nechci, aby to byla telenovela, ale spíše opravdu co díl, to samostatný příběh. Každý z nich by mohl vysvětlovat něco jiného, třeba co dělal Diego, co Lester, co Lares, Jak se stal hrdina králem atd. Akorát nevím, jestli by neměli počkat na dokončení datadisku, když přece ten má být mezníkem.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Další