Menu

Jaký meč si vykovat

Všeobecná diskuze o Arcanii
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod OndraXXL1 » stř 28. srp 2019 9:15:58 » Jaký meč si vykovat
Zkouším hrát poprvé arcanii a jsem v božské kovadlině nebo jak se to jmenuje (tam kde byla cutscena že mám zachránit krále a donyst mu prsten ) no a teď si můžu vykovat jen jednu ze 2 zbraní obourucak (Hněv Inosuv) a jednorucak (meč odplaty ) Chtěl bych se zeptat co je lepší vykovat jestli jednoruč nebo obouruč.
Popřípadě jestli mi řekněte kde je další posvátná esence
OndraXXL1
Uživatel
 
Příspěvky: 29
Registrován: úte 03. říj 2017 20:23:55

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé