Menu

Kdo ještě hraje Arcanii

Všeobecná diskuze o Arcanii
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod slava » stř 06. črc 2011 9:14:59 » Re: Kdo ještě hraje Arcanii
a pritom demo vypadalo slibne, naznacovalo skvelej a zabavnej pribeh, hra samotna, at to zni neuveritelne, kdyz vzpomeneme jak dlouho na ni delali, mi prisla odflaknuta.... teda co se pribehu tyce
poslednim trendem u tvurcu RPG je, ze vkladaj vsechnu energii do grafiky, coz je dle me uplna blbost, at to ma klidne prumernou grafiku, kdyz bude skvelej pribeh... Pribeh a herni vlastnosti jsou tim co dela RPG kvalitnim
You say T-Pain-I say Kiss
You say Pink-I say Iron Maiden
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
92% of teenagers have turned to Hip Hop and Pop.If you are part of the 8% that still listen to real music
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!!
slava
Uživatel

Příspěvekod XXX_westboy_XXX » úte 03. led 2012 19:58:12 » Re: Kdo ještě hraje Arcanii
Já myslím že Arcanie je super. Možná mě za to ukamenujete, ale já jsem celkem fanoušek této hry. Baví mě příběh, i když je to hodně o podzemí což mě celkem štve. Otázka ohledně volnosti je celkem složitá. Na jedné straně ve hře volnost jakž takž je. Jsou místa(Tooshoo, popř. černovodí), kde se dá na radiusu zhruba 2 herních km běhat a lovit potvory. Když se nato po delší době hraní (asi 20h) podíváte zpetně, tak jste se vlastně dostali do míst, kde to už znáte a tím pádem se to všechno propojilo a můžete běhat po celém. Ňicméně na některých místech je to vyloženě klec. Na hře se mi ještě nelíbí, že se moc rychle přesouvám do jiné destinace. V G popř. G2, jste byli dlouho na jednom místě a když jste se přesunuli jinam, těšili jste se z toho, měli jste z toho zážitek. Kdežto v Arcanii: G4 se přesouváte pořád a tím pádem to ztratí své kouzlo. Možná se vám zdá, že když jsem fanoušek G4, tak tu vypisuju jen zápory. Ale to není pravda. Líbí se mi grafika, ta se velice povedla. Pár brnění je trošku nenápaditých a jednoduchých, ovšem některé brnění ( a itemy obecně) stojí za to. Nový bojový systém je oproti G2 prakticky jen to samé předělané do nové verze. Dobré so ale i možnosti komba a mocného úderu, jaké v G2 nebyly. Atmosféra G2 a G1 si mě získala víc než atmosféra G4. Nechci tím říci, že atmosféra G4 je špatná. Naopak, není sice tak epická jako v G2, ale získá si vás něčím jiným, nějak jinak. Také potkávání starých a někdy i docela bezvýznamných postav z předchozích Gothiců mě velice zaujalo. Systém teleportů je celkem důmyslný, protože vybírat si při každé teleportaci do jaké destinace tam a tam chci je celkem nelogické. Dává to smysl, ale někdy to může být trochu otravné. Myslím že to nevadí, protože si stejnak potom doběhnete k dalšímu teleportačnímu spojení. :) Líbí se mi také nová vizáž monster. Příjdou mi vtipné zombie, protože jsou strašně pomalé a tím pádem mě skoro nezraní a také proto, že se na mě vždycky "vyzvrací". :D
Jestliže jste dočetli až sem, máte můj obdiv. Ještě jsem neviděl lidi, co by četli takovou nudnou dlouhou blbost až do konce. :D
XXX_westboy_XXX
XXX_westboy_XXX
Nováček

Příspěvekod Raben » úte 10. led 2012 18:57:10 » Re: Kdo ještě hraje Arcanii
Já....hraju :D ale jen když se nudim. :)
Raben
Uživatel

Příspěvekod Casper » sob 14. led 2012 14:06:50 » Re: Kdo ještě hraje Arcanii
Já dnes dohrál po třetí (mág,bojovník,lukař) , abych si osvěžil pamět před Fall of Setarif. Jinak se mi opět nepodařilo splnit sběratelský úkol (30 sošek,31 hrobů,30 artefaktu,29relikvii) a věřím tomu že relkvie jsou bugnuté,protože ta třicátá je nejspíš od Gromara.
Obrázek
Casper
Uživatel

Příspěvekod ONDRAxSEDY » stř 01. úno 2012 22:07:23 » Re: Kdo ještě hraje Arcanii
S novým počítačem jsem to dohrál asi před týdnem a dneska jsem dohrál datáč. :)
....a proto je Barcelona nejlepší! :D
ONDRAxSEDY
Uživatel

Příspěvekod slava » stř 01. úno 2012 23:44:20 » Re: Kdo ještě hraje Arcanii
datac ceho?
Fall of Settarif? sem myslel, ze ten projekt zrusili... respektive, ze zkrachoval
92% of teenagers have turned to Hip Hop and Pop.If you are part of the 8% that still listen to real music
slava
Uživatel

Příspěvekod Jémák » stř 01. úno 2012 23:53:20 » Re: Kdo ještě hraje Arcanii
slava píše:Fall of Settarif? sem myslel, ze ten projekt zrusili... respektive, ze zkrachoval

ano , JW sice zkrachovali, ale FoS stejně vyšel - nyní se jedná o Nordic Games :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod slava » čtv 02. úno 2012 9:25:59 » Re: Kdo ještě hraje Arcanii
Jémák píše:
slava píše:Fall of Settarif? sem myslel, ze ten projekt zrusili... respektive, ze zkrachoval

ano , JW sice zkrachovali, ale FoS stejně vyšel - nyní se jedná o Nordic Games :wink:

super dik za info, urcite ho zkusim :)
slava
Uživatel

Příspěvekod Algirion » pon 13. úno 2012 11:01:22 » Re: Kdo ještě hraje Arcanii
Stojí Fos vůbec za to? Dozvíme se alespoň něco nového?
Obrázek
Algirion
Uživatel

Příspěvekod Mike1 » pon 13. úno 2012 12:09:02 » Re: Kdo ještě hraje Arcanii
Tak on celkově FoS je poměrně o ničem, ale pokud ti jde o dokončení "příběhu" Arcanie, jakožto Gothicu, pak ano, ovšem jen tak nějak jakože.

Ale já to zkoušel ,a za 2,5 hodiny máš odehráno, prostě rychlovka/ rubačka.

:arrow: Další diskuzi o FoS směřuj prosím sem. *)

* Zde bude diskuze o FoS brána jako spam a porušení pravidel, tedy mazána a případně odměňována!!
Mike1
Trvalý ban

Příspěvekod Golder » sob 17. bře 2012 23:33:54 » Re: Kdo ještě hraje Arcanii
Proč jen nesmažete tuhle diskuzi, forum o Arcanii nebo rovnou celou sekci z webu Gothic (nebo přesměrovat na samostatný stránky Arcanie). Už jménem datadisku, ba daleko dřív z nás vývojáři udělali kre*ény. Ta hra je ***, parodie na pravé RPG. Prostě by neměla špinit tenhle dobrej web o Gothicu.
Fight with honor!
Golder
Uživatel

Příspěvekod Jémák » ned 18. bře 2012 7:41:02 » Re: Kdo ještě hraje Arcanii
jestli to je návrh anebo tvoje přání, bylo by lepší to dát příště sem viewtopic.php?f=270&t=8666&p=442625#p442625 :)
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod nunacek2001 » pát 11. kvě 2012 14:55:36 » Re: Kdo ještě hraje Arcanii
Já g4 už nehraje,je celkem dobrá ta hra ale chybí tam volnost ale je to blbost série já jsem sklamán. :wink:
nunacek2001
Uživatel

Příspěvekod Masak » pon 21. kvě 2012 15:54:04 » Re: Kdo ještě hraje Arcanii
Je to dobrá hra, ale je to jako s hnusným jídlem zavřít oči a představovat si že je to pizza... V případě Arcanie neříkat tomu Gothic a RPG... Řikejte tomu třeba Arcanie a že je to Akční hra s prvky RPG... Protože to že si to furt srovnáváte s gothicem od piranha bytes tím si celou hru kazíte... Podle mna NEJLEPŠÍ HRA NA SVĚTĚ , SUPER HRA, IDOL!!! Rád si to znovu zahraji

Ps: Houbičky sem nebral :D
"Obi-Wan ti nikdy neřekl, co se stalo s tvým otcem?"
"Řekl mi toho dost. Řekl mi, že jsi ho zabil."
"Ne, já jsem tvůj otec!"
"Ne, to snad ne. To není pravda!"
Masak
Uživatel

Příspěvekod Kennedy_R » pát 13. pro 2013 9:47:19 » Re: Kdo ještě hraje Arcanii
Včera jsem ji dohrál podruhé. Na pár zátahů to bylo. Na krátké pobavení postačilo. Lepší než stát venku v dešti. Ten častý déšť ve hře mě dost štval a ty blbý hlášky hrdiny taky, včetně herních narážek na předešlý Gothic. Jediné co se mi líbilo byla grafika a exteriéry (a taky že hra po celou dobu ani necukla). No, ale po pravdě jsem to odehrál podruhé proto, že mi bylo líto těch peněz za hru a chtěl jsem je co nejvíce využít. Měl jsem je radši prochlastat v koňaku a udělal bych pro svůj život více povznášející věc.
Jen jedna věc je jistá. Všechno bude v pořádku.
Kennedy_R
Uživatel

Bydliště: Khorinis, Horní čtvrť, U strejdy Ludvíka, který nikdy nežil

Předchozí