Menu

Vtipné questy a hlášky (spoiler)

Všeobecná diskuze o Arcanii
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod Golder » pát 05. lis 2010 22:32:19 » Re: Vtipné questy a hlášky (spoiler)
SPOILER:
Kliknutím odkryjete skrytý text
Šokující přiznání! - Gorn nám stárne! prý za to můžou jeho kosti!! přiznal to na hřbitově ,kde měl údajně pomoci jednomu dobrodruhovi, co vy na to?! :D
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.
Fight with honor!
Golder
Uživatel

Příspěvekod fordas » sob 06. lis 2010 13:23:28 » Re: Vtipné questy a hlášky (spoiler)
SPOILER:
To neni možný!Je to podfuuuk!Gorn nikdy nestárne! :lol:
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.
Obrázek Obrázek
fordas
Uživatel

Příspěvekod Linkin » pon 27. pro 2010 22:25:35 » Re: Vtipné questy a hlášky (spoiler)
A vám tohle jako přijde vtipný? V gotiku, od 1 az po 3 byli super hlášky, v Risen byli taky hodně dobrý hlášky,
ale tohle? Hrdina v Gotikách byl vtipnej, nechoval se jak nehoráznej machr... :roll:
Obrázek
Linkin
Trvalý ban

Příspěvekod Rodney » pát 25. bře 2011 20:33:51 » Re: Vtipné questy a hlášky (spoiler)
Linkin píše:A vám tohle jako přijde vtipný? V gotiku, od 1 az po 3 byli super hlášky, v Risen byli taky hodně dobrý hlášky,
ale tohle? Hrdina v Gotikách byl vtipnej, nechoval se jak nehoráznej machr... :roll:

Souhlasim, sice jen pár hlášek mě pobavilo, ale vemte si že to je jen pastýř a teď ze sebe dělá kdo ví koho.....
To starej hero byl trestanec a udělal mnoho velkých věcí (Spáč, Nemrtví drak, atd.) ten má právo dělat ze sebe machýrka.
Hero:Za co tu jsi?
Mud:Víš měl jsem rád zvířátka a ostatní to nepochopili.
Snaf:Chceš dostat najíst, nebo po hubě?

díky za gothicz.net
Rodney
Uživatel

Příspěvekod Algirion » ned 16. říj 2011 9:33:20 » Re: Vtipné questy a hlášky (spoiler)
SPOILER:
Mě dostalo to, jak tam jeden skřet mele o knížce, kterou chce hero a nezapomene zmínit, že ji použil jako hajzlpapír :-D
Obrázek
Algirion
Uživatel

Příspěvekod Masak » úte 29. lis 2011 6:13:32 » Re: Vtipné questy a hlášky (spoiler)
Mně to přijde docela sranda, Tak každý člověk nemá stejný smysl pro humor, tak proč bi ho měl i on a jak sem tak zastihl jeto úplně stejný humor jk ve forsaken gods- mírnění uražejcí, povýšenější a bytkařský humor, :D to je sranda jak se dycky nasere :D
PS: Ve forsaken si to hrdina mohl dovolit, ale ten feshyru je s prominutím ***** v trávě (pasáček ovcí :D )

I vyhvězdičkování je bráno jako vulgarismus! Moderátor

A abych nespamoval:
SPOILER:
Tak jak v tom lese v jížním stewarku chce ten typek zabít ty gobliny a řekně něco o tom že na pohled nemám mozek, ale svaly (nevým přesně), tak hrdina řekne "úrážet cizí svaly svědší o nepřítomnosti mozku" :D :D
"Obi-Wan ti nikdy neřekl, co se stalo s tvým otcem?"
"Řekl mi toho dost. Řekl mi, že jsi ho zabil."
"Ne, já jsem tvůj otec!"
"Ne, to snad ne. To není pravda!"
Masak
Uživatel

Předchozí