Menu

Vtipné questy a hlášky (spoiler)

Všeobecná diskuze o Arcanii
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod Ozzous » sob 16. říj 2010 21:43:14 » Vtipné questy a hlášky (spoiler)
Narazili jste na nějaké vtipné dialogy, nebo questy? Co vás nejvíc pobavilo?
SPOILER:
Kliknutím odkryjete skrytý text
Mně tedy jedna mise v džungli pro poustevníka, kde máte zabít jeho psa a ejhle stínová šelma :D Nejlepší byl hrdinův výraz poté :lol:
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.
Táta říká synovi: "Tak chlapče, už je ti 15, je na čase, abychom si trochu popovídali o sexu?"
Syn: "Tak fajn, tati, co chceš vědět?"
Ozzous
Trvalý ban

Příspěvekod Kunacek » ned 17. říj 2010 15:56:55 » Re: Vtipné questy a hlášky (spoiler)
SPOILER:
Nebo jak řeknete heslo stráži na mostě u hradu Střibrovodsko. On říká: Já bych se tam vydal leda s malou armádou. Hrdina na to: Já sám vydám za malou armádu :)
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.
Tento podpis byl smazán uživatelem.
Kunacek
Uživatel

Příspěvekod Jeys » ned 17. říj 2010 16:20:06 » Re: Vtipné questy a hlášky (spoiler)
SPOILER:
Já:nenechal nám lester nějakou stopu ? oblečení,(nevim co),drobečky z chleba? Milten:TRÁVA , lester měl u sebe dycky trávu
Jeys
Uživatel

Příspěvekod Reinmar » ned 17. říj 2010 16:58:44 » Re: Vtipné questy a hlášky (spoiler)
SPOILER:
Mě asi nejvíc pobavili dialogy se skřety u střírbného jezera.
Například (už nevím, jak to přesně bylo):
Strážce: Ty chytrý. Nemáš ty skřetí krev?
Hero: Leda tak na meči.

Nebo:
Hero: Proč bych ti neměl dát do zubů?
Strážce: Já nevědět.

PS: To bude pěkná "spoilerová diskuze". :D
Reinmar
Uživatel

Příspěvekod Wercingetorix » ned 17. říj 2010 17:17:50 » Re: Vtipné questy a hlášky (spoiler)
SPOILER:
Tak mě se nejvíc líbilo jak se bavil s tim jednookým špionem před chrámem, prej myslíš že na tu kyselinu uvidíš slepoočko :D
Wercingetorix
Uživatel

Příspěvekod vodomil » pát 29. říj 2010 10:13:15 » Re: Vtipné questy a hlášky (spoiler)
Kunacek píše:
SPOILER:
Nebo jak řeknete heslo stráži na mostě u hradu Střibrovodsko. On říká: Já bych se tam vydal leda s malou armádou. Hrdina na to: Já sám vydám za malou armádu :)

SPOILER:
a pak když deš zpět, tak jak strážnej říká, něco ve smyslu, že se diví, že si to dokázal, hero něco řekne a ten strážce pak potichu utrousí "Vejtaho." a hero "Cože?" strážce na to "Nic, pokračuj" :D už nevim jak přesně to bylo, ale pobavilo mě to :)

SPOILER:
A potom quest získání Irrighovi duše, jak ten skřet povídá, že tam je velká hloupá žába. A on to je ještěr :)
vodomil
Uživatel

Příspěvekod alexios » ned 31. říj 2010 13:17:38 » Re: Vtipné questy a hlášky (spoiler)
Mně pobavilo tohle:
SPOILER:
Šurak: Být čistý a špinavý věci. Lidský kniha dobrý na špinavý věci. Hezky hladký. Hrdina: Čistý, hladký, každopádně je v pořádku, ne? Tak mi tu knihu dej, nebo tu dojde k červený věci.

Osobně si myslím, že dialogy jsou jednou z nejsilnějších stránek hry, překypují vtipem.... Hodně mi to připomíná staré díly série... Ačkoliv jsou tu mnozí, kteří dialogy považují za nejstupidnější část hry...
alexios
Gothic Wiki Boss

Příspěvekod fordas » čtv 04. lis 2010 20:04:53 » Re: Vtipné questy a hlášky (spoiler)
:D to jo no dobrá hláška.Mě celkem pobavilo tohle ale nevim jak to bylo
SPOILER:
Jak Bezejmený tomu Ogbošovi řiká nějak to:když ty mi otevřít,ty možná nedostat do tlamy
Obrázek Obrázek
fordas
Uživatel

Příspěvekod Zero » čtv 04. lis 2010 20:34:19 » Re: Vtipné questy a hlášky (spoiler)
alexios píše:Ačkoliv jsou tu mnozí, kteří dialogy považují za nejstupidnější část hry...

Já to nehrál, ale každopádně ty hlášky, co jsou tu zveřejněny, mi přijdou jako slabý odvar. Většina z nich mi nepřijde vtipná a hrdinovy repliky jsou tam na facku, chová se jak strašný machýrek.
Zero
Uživatel

Příspěvekod Kreiger » pát 05. lis 2010 14:05:34 » Re: Vtipné questy a hlášky (spoiler)
mne tie hlasky pridu take trapne teda pocul som aj lepsie ale tak zas ta hra by sa nemohla volat gothic
Kreiger
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » pát 05. lis 2010 14:24:23 » Re: Vtipné questy a hlášky (spoiler)
některé topicy by bylo dobré nechat i nadšencům arcanie, ať se mají kde podělit o zážitky z ní. Todle je jeden z nich. Není třeba kritizovat arnacii v každém topicu, stačí jen ve většině. Ono stejně se o arcanii není moc o čem bavit. Proto bych tento topic nechal opravdu jen na ty hlášky.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Kreiger » pát 05. lis 2010 14:44:30 » Re: Vtipné questy a hlášky (spoiler)
Milhaus píše:některé topicy by bylo dobré nechat i nadšencům arcanie, ať se mají kde podělit o zážitky z ní. Todle je jeden z nich. Není třeba kritizovat arnacii v každém topicu, stačí jen ve většině. Ono stejně se o arcanii není moc o čem bavit. Proto bych tento topic nechal opravdu jen na ty hlášky.

no to ano ale len by ma zajumalo ze kde si videl nadsenca arcanii ?? :D teda jasom bol nadsenec ked som sa dozvedel ze to ma viist no len ked som to zacal hrat nadsenie ma preslo as ma zamrazilo :D
Kreiger
Uživatel

Příspěvekod Jémák » pát 05. lis 2010 14:46:31 » Re: Vtipné questy a hlášky (spoiler)
to je spíše k dojmům ze hry, než k spoilerovým hláškám, což :)
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Kreiger » pát 05. lis 2010 14:54:08 » Re: Vtipné questy a hlášky (spoiler)
Jémák píše:to je spíše k dojmům ze hry, než k spoilerovým hláškám, což :)

jj ale zebi tam boli vtipne questi a hlasky teda ja som tam ziadne nenasiel a ajtak co mam pisat ked sa o ancari ani toho poisat neda a aj tak co by sa dalo tak to by boli asi len nadavki
Kreiger
Uživatel

Příspěvekod Jémák » pát 05. lis 2010 15:00:09 » Re: Vtipné questy a hlášky (spoiler)
to že tam nejsou je věc jiná, název topicu je přesně daný..
Jémák
Crysis fighter no. 1

Další