Menu

Upomínky na předešlé díly (Spoiler)

Všeobecná diskuze o Arcanii
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod tessi12 » stř 20. říj 2010 22:07:10 » Re: Upomínky na předešlé díly (Spoiler)
Tak upominky na minule diely su fakt perfektne, je tam toho strasne vela a myslim si ze s tento tah im vazne vysiel
Človek je ako mesiac - má svoju temnú stránku ktorú nikomu neukáže
tessi12
Uživatel

Příspěvekod Slayer » pon 25. říj 2010 13:41:54 » Re: Upomínky na předešlé díly (Spoiler)
alexios píše:Nebudu ty obrázky nikde nahrávat, tak to napíšu sem... jsou to popisky dvou arteafktů, které jsem našel v Thorniarských kobkách...

Pyrokarův odznak (Katakomby pod chrámem)
Přívěsek. Odznak nejvyššího mága Innosova chrámu v Thorniaře. Není známo co se s původním vlastníkem stalo, jelikož jeho tělo nebylo nikdy nalezeno.

Prsten arcimága (Kobky pod hřbitovem)
Tento prsten byl vyroben pouze v jediném exempláři a patříval arcimágovi Pyrokarovi, který by se s ním určitě dobrovolně nerozloučil.

Zvýraznil jsem pasáže, ze kterých přímo dýchají náznaky o Pyrokarově osudu.

EDIT: Tak kloudici mně předběhla, ale popsal jsem tu ještě druhý artefakt, který jsem našel :wink:
milten hovoril ze pyrokar je niekde v zajati, ale uz si nepametam kde
92% teenagerov počúva hip-hop, tích 8% uctieva innosa.
Obrázek
Slayer
Uživatel

Příspěvekod Bezmenni hrdina » pon 25. říj 2010 13:45:21 » Re: Upomínky na předešlé díly (Spoiler)
Slayer píše:milten hovoril ze pyrokar je niekde v zajati, ale uz si nepametam kde

Presne toto som včera večer zistil keď som sa bavil z Miltenom hovoril o tom že Pyrokar je zajatý niekde v Dogmat alebo niečo také :D
Bezmenni hrdina
Uživatel

Příspěvekod alexios » úte 26. říj 2010 21:15:42 » Re: Upomínky na předešlé díly (Spoiler)
Tak jsem si ten rozhovor s Miltenem projel... Ale tady jde o metaforu, Pyrokar v žádném zajetí není! :D Znamená to totiž to, že Pyrokar je plně oddán starým předpisům církve, nebo jak bych to vlastně vysvětlil, Dogma znamená to, že se jedná o trvzení, které je jediné pravdivé... Tady jsem našel článek na wikipedii, který vysvětluje slova dogma Dogma

Omlouvám se za trošku OT, dávám to sem, jenom aby bylo objasněno, že se nejedná o žádné zajetí :wink:
alexios
Gothic Wiki Boss

Příspěvekod pecha nuda » stř 27. říj 2010 20:44:33 » Re: Upomínky na předešlé díly (Spoiler)
Je tam toho fakt hodne ale nejvic jsem se divil Snafovi a Ningalovi a taky tomu jak nekdo v Tooshoo rika ze Merdarion a Ningal spolu utakli z Mora Sul, a taky jsem se dost podivil ze k posileni innosova hnevu jsou zapotrebi innosovy slzy, jak originalni :D
pecha nuda
Uživatel

Předchozí