Menu

Magie

Všeobecná diskuze o Arcanii
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod marduk » pon 18. říj 2010 11:17:33 » Re: Magie
tak inak
zvysovanie pecent many oskodenia kuziel ci regeneracie many plati vseobecne alebo len pre to kuzlo v tom konkretnom strome?
marduk
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » pon 18. říj 2010 13:22:13 » Re: Magie
Vlastnosti regenerace many a množství many atp. nejsou nijak závislé na žádném kouzlu, takže logicky to platí všeobecně...
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod McMatejovsky » pon 18. říj 2010 17:56:02 » Re: Magie
když si dáváte do max do magie a používáte správné předměty, tak regenerace many je tak rychlá, že lektvary nejsou potřeba ja nevim co se komu zas nezdá... a na magii v risen si taky nikdo nestěžoval a tady ej to to samé... já už nevim,mylsím, že někteří si tu stěžují jen z principu :D
Dohráno: Gothic 1 = 5x, Gothic 2 = 1x, Gothic 2 NotR = 8x, G2A Návraty = 5x, Gothic 3 = 1x, Gothic 3 FG = 1x, Risen = 4x
McMatejovsky
Uživatel

Příspěvekod Wercingetorix » pon 18. říj 2010 18:34:44 » Re: Magie
Já mám taky u některých příspěvků pocit že si hráči stěžují jen kuli kuli tomu, že hru vyvíjelo jiné studio a u někoho jsem přesvědčen že to kuli tomu opravdu je, ale už nevím,proč se tak oni lidé vlastně dělají :)
Wercingetorix
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » pon 18. říj 2010 18:44:01 » Re: Magie
By mě zajímal nějaký vzorec, jaký vliv má síla magie na dmg kouzly...
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod marduk » pon 18. říj 2010 18:54:37 » Re: Magie
podla mna sila magie zvysuje percentualne damage kuzla a zaroven so zvysenim damage sa zvysi spotreba many potrebna na zakuzlenie
marduk
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » pon 18. říj 2010 18:58:31 » Re: Magie
No to se právě nezvýší spotřeba many, alespoň u těch tří základních kouzel... ty ubírají stejně nezávisle na poškození, alespoň co jsem vypozoroval. Ale dmg se zvyšovala tak nějak nepravidelně podle síly magie, tak nevím zatím...
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Wercingetorix » pon 18. říj 2010 18:59:00 » Re: Magie
Ano ale sílu magie ti třeba zvišuje i roba mága, nebo nějaký prsten či přívěšek :wink:
Wercingetorix
Uživatel

Příspěvekod Spark » pon 18. říj 2010 19:19:16 » Re: Magie
já sem teď na rozpacích, stojím před volbouv toshoo jestli slunce nebo déšť a v talentech mám všechno v ledu a něco málo v blesku, v ohni nic, tak jestli si takto nějak rozhodnu jestli dostanu k tomu nebo k tomu nějaké bonusi, nebo kouzelnickou robu atd :???:
Chuckovi se nelíbí tvůj podpis!
Spark
Uživatel

Příspěvekod marduk » pon 18. říj 2010 19:23:35 » Re: Magie
ziadny prakticky rozdiel tam nie je, je uplne jedno co si vyberies, bud ta dostane k merdarionovi zena alebo chlap to je vsetko

El Kamil píše:No to se právě nezvýší spotřeba many, alespoň u těch tří základních kouzel... ty ubírají stejně nezávisle na poškození, alespoň co jsem vypozoroval. Ale dmg se zvyšovala tak nějak nepravidelně podle síly magie, tak nevím zatím...

ked som daval body do ohnivej magie tak sa zvysoval damage ale aj spotreba many
marduk
Uživatel

Příspěvekod Spark » pon 18. říj 2010 19:26:12 » Re: Magie
já to cpu do ledové a bleskové a regen je nepochopitelnej :D

na pár videích sem viděl nosit hlavní postavu robu co má kastelán ve stříbrnovodském hradě, nevíte kde bych ji sehnal..?
Spark
Uživatel

Příspěvekod Bloodwyncz » úte 19. říj 2010 12:09:01 » Re: Magie
No ja jedu namaxovanej ohen a blesky. Vzdycky tam soupnu plosnej blesk, do jejich stunu dam inferno a jakmile maj vsichni pod 33 procent hp tak znova blesk, smrtici kombinace :D. Neco mam i ve chladu ale prijde mi ze chlad se spis hodi pro lucistnika jako doplnek.
Bloodwyncz
Nováček

Příspěvekod Spark » úte 19. říj 2010 14:54:08 » Re: Magie
na 1v1 je nejlepší :D
Spark
Uživatel

Příspěvekod razorjaro » úte 19. říj 2010 17:53:42 » Re: Magie
Ja som to vyhral za bojovnika s 2handom+bleskami teraz mam save niekde na zaciatku cca jak mam 6lvl a nemam pridelene ziadne skilly takze by som chcel vyskusat maga co si mam podla vas ako si mam dat prve spelly?
razorjaro
Nováček

Příspěvekod Pivl » úte 19. říj 2010 18:09:36 » Re: Magie
El Kamil píše:No ona funguje jen na nepřátele blízkém okolí, tuším... je to spíš jen takové zpestření bojů no, nic zajímavého nedělá :)...

Opravdu je ale užitečná (spoiler = příklad) já mám tu vylepšenou za 7 500 a opravdu se hodí, když jste v plném obklíčení, nebo když už neni výdrž.

SPOILER:
Kliknutím odkryjete skrytý text
Například úkol s nemrtvými vylézajícími z moře v džungly - srazí je to všechny k zemi a než se zvednou, stihneš jednoho z nich v klidu usekat.
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.
Pivl
Obecný účet vedení fóra

PředchozíDalší