Menu

Má smysl hrát Arcanii?

Všeobecná diskuze o Arcanii
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod Vojta1122 » stř 31. led 2018 18:47:10 » Má smysl hrát Arcanii?
Patřím asi mezi tu malou část zdejší komunity, která Arcanii ještě nehrála. Rád bych se proto zeptal všech těch, kteří tu hru hráli na jakékoliv důvody, proč by třeba nyní, po docela dlouhém odstupu vůbec mohlo připadat v úvahu, proč si tu hru zahrát. Pokud ovšem něco takového je..?
Vojta1122
Kronikář

Příspěvekod Emperor » stř 31. led 2018 21:27:50 » Re: Má smysl hrát Arcanii?
No, jak bych ti to řek ... já to hrál a bavilo mě to moc, protože to bylo nový prostředí, který se dalo prozkoumávat a když jsi hodil ohnivou kouli na nejvyšší úrovni, tak to bylo, jako když bouchne atomovka ... takže poprvý super ... podruhý už mě to ale nebavilo, protože to nebyl Gothic (I, II), NPC se chovaly idiotsky a Diego vypadal vyžile ...

moje doporučení - poprvý si to určitě zahrej, podruhý už ne ...

když už to budeš hrát, nedávej si těžší obtížnost, protože ta spočívá jen v tom, že budeš s nepřáteli bojovat o něco déle, protože maj o něco víc životů ... já to napodruhé zkusil a byla to nuda ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Vojta1122 » čtv 01. úno 2018 0:34:17 » Re: Má smysl hrát Arcanii?
Jo jo, díky za argumenty, právě že to třeba zvažuju, furt je tu ta možnost rozehrát znova Risen, že :)
Vojta1122
Kronikář