Menu

Artefakty Šílenství

Pokud se chcete jakožto hráči a příznivci zdejší komunity účastnit prací rpo WEB, zde je na to nejlepší místo.
Příspěvekod Asang » pát 20. črc 2012 20:24:45 » Artefakty Šílenství
Dobrý den
V Gothicu 3 FG EE jsem narazil na úkol kde musím sezbírat artefakty, které způsobují šílenstvi.
Nemohl jsem je najít tak jsem se obrátil na váš web a prečetl jsem si vaši radu.
Ty čtyři jsou opravdu tam, ale je ještě jeden, pátý. Který vlastní Segfried. Jeho úkol je velmi
snadný jen ochočit vlka a přivét mu ho.

S pozdravem Asang
Asang
Nováček

Příspěvekod Algirion » pát 03. srp 2012 6:26:50 » Re: Artefakty Šílenství
Zmáčkni klávesu "b" a vyber příslušné kouzlo. Pakli-že jej neumíš, není nic jednoduššího než se jej naučit...

A dal jsi to do špatné sekce, příště sem: viewforum.php?f=133
Obrázek
Algirion
Uživatel

Příspěvekod Jémák » pát 03. srp 2012 9:23:35 » Re: Artefakty Šílenství
on to asi myslel tak, že chybí v seznamu úkolů, že? ono vím o něm, ale nějako jsem ho tam zapomněl přidat - ještě se na to večer mrknu, zda jsem to tento úkol "jenom" nešoupl někam jinám.. ale díky :wink:

aha, tak ten úkol tam je http://www.gothicz.net/gothic-3-forsake ... y-z-ardey/

tedy jen zatím v seznamu úkolů, v samotném návodu není, jelikož jsme dle EE předělávali čistě jen samotný seznam, tedy ne psaný návod, ale je tam :) :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Asang » stř 08. srp 2012 17:51:57 » Re: Artefakty Šílenství
Taky jsem myslel, že když otevřeš na stránce Gothic FG a dáš návod. Tak je tem hlavní linie úkolů.
A to je tam kde jsem to chtěl nahlásit. (já jsem si ani nevšiml že je tam i podrobný popis ostatních úklů)

A Gothic jsem dohrál celou sérii i s datadisky, tak vím co a jak udělat. :)

A na konec bych měl ještě něco a to je... V zálošce jak je seznam tabulek a pultú. Našel jsem ještě jeden, který je v Gelderu a přidáváí kování +5. Nachází se v ''kovárně'' u severní brány. (bohužel nemám přístup na odpověď v sekci. )
Asang
Nováček