Menu

Tipy na dobré předměty

Přišli jste na nějaký fígl nebo bug? Pochlubte se.
Pravidla fóra
  • Sekce Bugy a fíglymá pomoct uživatelům v případě, že mají nějaký herní problém, proto je nutné, aby byla přehledná - tak, aby se uživatelé hledající konkrétní radu nemuseli probírat hromadou nic neřešícího balastu (spamu).
  • Proto bude jakýkoliv spam bez varování smazán a každý spamující uživatel tvrdě postihován
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
Příspěvekod El Kamil » čtv 27. lis 2008 9:01:45 » Tipy na dobré předměty
Pokud někde narazíte na dobrý předmět, podělte se o to s ostatními....

Tak třeba:

V jeskyni černého mága u Trelis je Austin's sword -... pěkný jednoruční meč s dmg 130 a potřebnou sílou jen 150... (leží za jednou alchymistickou kolonou)

Meč Skullfed (obouruč, težké zbraně II, dmg 280, síla 250) jsem našel hned na dvou místech - v truhle Summonera a to druhé už nevím :)

Meč Demon sword v jeskyni plné nových příšer u kamenného kruhu mezi Vengardem a Ardeou

Těžko říct, jestli tam ty meče jsou vložené vývojáři, nebo se generují náhodně... prozkoumám to během druhého hraní...
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Dinik » čtv 27. lis 2008 9:03:46 » Re: Tipy na dobré předměty
Austins sword jsem v té jeskyni našel i já. Jinak hned na začátku v Sildenu v kovářově domě je Soldier sword s dmg 82, do začátku se to hodí.
Dinik
Uživatel

Příspěvekod stehof » čtv 27. lis 2008 10:06:56 » Re: Tipy na dobré předměty
to jo ten se hodí, ale nepoužívám ho protože oproti třeba Orc slayer mnohem rychleji ubírá výdrž při boji
stehof
Nováček

Příspěvekod El Kamil » čtv 27. lis 2008 12:55:41 » Re: Tipy na dobré předměty
Meč Power of the Ancestors (115 dmg, 270 síly) k nalezení v Rollan's chest pod Faringem :)
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod tomik79 » čtv 27. lis 2008 19:40:04 » Re: Tipy na dobré předměty
V Geldernu v dole jsem objevil Adanosovu korunu, je to místo, kde v G3 byl ohnivý kalich. :wink:
tomik79
Uživatel

Příspěvekod Sigmor » čtv 27. lis 2008 22:56:01 » Re: Tipy na dobré předměty
tomik79 píše:V Geldernu v dole jsem objevil Adanosovu korunu, je to místo, kde v G3 byl ohnivý kalich. :wink:

coze adanosova koruna???to mi vysvetli ja mel za to ze byli zniceny???
Obrázek
Sigmor
Uživatel

Příspěvekod Keldorn » čtv 27. lis 2008 23:02:55 » Re: Tipy na dobré předměty
Ale tvůrci to zřejmě nevěděly, takže se tomu nesmíš divit.
Keldorn
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod ikski » ned 30. lis 2008 17:23:12 » Re: Tipy na dobré předměty
stehof píše:to jo ten se hodí, ale nepoužívám ho protože oproti třeba Orc slayer mnohem rychleji ubírá výdrž při boji

hmmm ze by zde byly veskere moje problemy s vydrzi ? ten mec pouzivam od zacatku a kuli vydrzi prakticky nemuzu bojovat nablizko vyzkousim tedy jiny mec diky za tip
ikski
Nováček

Příspěvekod Dinik » pon 01. pro 2008 10:14:26 » Re: Tipy na dobré předměty
Pokud chcete ty nejlepší zbraně, stačí doběhnout do Vengardu a tam vyrabovat zbrojnici paladinů hned kousek od vstupní brány (té blíže Faringu). Ve stojanech tam je plno těch nejsilnějších zbraní a nikdo ani necekne když si je budete brát. Otázkou je, jestli ty zbraně k něčemu jsou, protože jsem dosud moc nepostřehl rozdíl v uděleném poškození s mečem s mdg 120 a mečem s dmg 240. Dávám pořád stejné rány.
Dinik
Uživatel

Příspěvekod Patejl01 » pon 01. pro 2008 17:56:33 » Re: Tipy na dobré předměty
El Kamil píše:Pokud někde narazíte na dobrý předmět, podělte se o to s ostatními....
Meč Skullfed (obouruč, težké zbraně II, dmg 280, síla 250) jsem našel hned na dvou místech - v truhle Summonera a to druhé už nevím :)

To druhe som ja nasiel v chrame za Trelisom. Chram sice strazia 2 skreti a vnutri su dalsi dvaja ale nikto naokolo nie je teda ich mozete v pohode zabit. Skullfed je zapichnuty v poslednej miestnosti pri jednej kostre :D
Nevyhovující podpis byl odstraněn administrátorem!

V podpisu jsou povoleny obrázky a text. Max šířka obrázku: 500 px, max velikost: 150 kB. Max velikost písma: "velké" (size = 150). Kombinace textu a obrázků nesmí na výšku překročit 150 px. Nevyhovující podpisy mohou být bez varování smazány. Nahraď tuto zprávu upraveným podpisem.
Patejl01
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » úte 02. pro 2008 10:54:55 » Re: Tipy na dobré předměty
Jo, to je přesně to místo, kde jsem ho našel i já, jen jsem to už zapomněl :) bezva :)
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Patejl01 » úte 02. pro 2008 15:20:35 » Re: Tipy na dobré předměty
Nasiel som aj 3. Skullfed, ked idete z Trelisu do MOntery po ceste tak je pred jednou zrucaninou odbocka doprava (ja aj na mape), v tomto mieste sa vydajte namiesto doprava dolava do hor. Tam je zastrcena jaskyna s Black Trollom a je v nej Ontarius Chest (alebo nieco podobne) a v nej je. Dalej dobre zbrane su :
Rider´s sword - 1h, 160dmg, nvm kde :D
Berserkers Wrath - 2h sekera 140 dmg (ale anjsilnejsia sekera asi), nvm kde :D
Rune Shield - fire 10, misilles 40, blade, impact 35, nvm kde :D

A bonusik - Wrath of Innos - 1h, 145, blessed, pridava skill Paladin a jeden je v jaskyni pri montere kde v G3 bol Wenzelov mec, este som nasiel dalsie 2 ale nvm kde :D

V podpisu jsou povoleny obrázky a text. Max šířka obrázku: 500 px, max velikost: 150 kB. Max velikost písma: "velké" (size = 150). Kombinace textu a obrázků nesmí na výšku překročit 150 px. Nevyhovující podpisy mohou být bez varování smazány. Nahraď tuto zprávu upraveným podpisem.
Patejl01
Uživatel

Příspěvekod Dinik » úte 02. pro 2008 15:39:13 » Re: Tipy na dobré předměty
No, já po cca polovině hry mám inventář narvaný až k prasknutí těmi nejlepšími zbraněmi a to v několika exemplářích od každé. Takže s jejich hledáním není žádný problém. Jako nejlepší zbraň mi přijde Master sword (už nevím kde byl, v té záplavě nalezených zbraní si už vůbec nepamatuju, kde která byla) protože ubírá málo výdrže a zdá se mi, že s ním dávám mnohem silnější rány než těmi ostatními s vyšším dmg.
Dinik
Uživatel

Příspěvekod Patejl01 » úte 02. pro 2008 15:41:41 » Re: Tipy na dobré předměty
Dinik píše:No, já po cca polovině hry mám inventář narvaný až k prasknutí těmi nejlepšími zbraněmi a to v několika exemplářích od každé...

Jj ja tiez a to som prehladal este len asi polku mapy (ak by ste urobili cez Monteru ciaru sever-juh tak od tej ciary vsetko na zapad som prehladal)

Patejl01
Uživatel

Příspěvekod Dinik » úte 02. pro 2008 15:51:33 » Re: Tipy na dobré předměty
A to už jsem v Cape Dun, Ardee a ve vengardu ani neotvíral všechny truhly, protože v inventáři mám už totální bordel a není to ani kde prodat.
Dinik
Uživatel

Další